Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Spolehlivá přeprava: to je systém sběrné služby pro kusové zásilky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dopravit paletové a kusové zásilky spolehlivě a včas dokáží přepravní společnosti, které využívají logisticky flexibilní přepravní systém sběrné služby. Přeprava vaší zásilky tak může být realizována dopravou silniční, námořní i leteckou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spolehlivá přeprava: systém sběrné služby pro kusové zásilky | foto: Transforwarding a.s.

Zákazníci požadují spolehlivost a kvalitu

Mezinárodní i vnitrostátní přeprava klade veliký důraz na spolehlivost logistického poskytovatele služeb. Vzrůstající podíl kooperací vyžaduje zajištění dopravy surovin, komponentů i hotových výrobků nejen v rámci silniční vnitrostátní a mezinárodní dopravy, ale také letecké a námořní dopravy.

Rychlost, akční rádius, spolehlivost a cenová výhodnost - to jsou některá kritéria pro výběr logistického partnera. Základem je výběr vhodného logistického partnera, který provozuje i systém sběrné služby. Není však dobré vybírat pouze podle kritérií, která mohou přinést krátkodobý užitek jako například pouze cena, je lépe zaměřovat se na dlouhodobě funkční strategii.

Spolehlivá přeprava: systém sběrné služby pro kusové zásilky

Spolehlivá přeprava: systém sběrné služby pro kusové zásilky

Zásilky může přepravovat mnoho dopravců, ale sběrný systém pro přepravu kusových zásilek zvládá opravdu malý počet zasilatelů. Pokud systém sběrné služby řádně funguje (nezáleží na tom, zda se jedná o systém mezinárodní nebo vnitrostátní), získává zákazník garance, že jeho požadavky na dopravu budou splněny.

K hlavním přednostem kvalitního systému sběrné služby patří pravidelné odjezdy sběrných kamionů, časová spolehlivost dodání a s tím spojená cenová výhodnost při naplnění sběrného kamionu. Když se zákazník rozhodne využívat systém sběrné služby, získává svůj užitek v tom, že jím vybraný speditér převezme starost o dopravu jeho zboží od počátku až do konce.

Systém sběrné služby pro kusové zásilky provozuje i spediční firma Transforwarding a.s.

Česká spediční firma Transforwarding a.s. oslaví v letošním roce 24 let své činnosti a již 20 let provozuje mezinárodní i vnitrostátní systém pro dopravu kusových zásilek. Podařilo se vybudovat jí rozsáhlou a kvalitní síť sběrných středisek po celé Evropě i v zámoří a jejím cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní servis a postarat se o vše, co je potřebné k bezproblémovému obstarání přepravy.

Firma si je vědoma toho, že kvalitní servis může dosahovat pouze s kvalitním partnerem a kvalitní partner může být nápomocen i k dosažení lepších výsledků. Dokladem toho je nárůst počtu zásilek ve sběrné službě o 10 % a k navýšení hmotnosti dopravovaných zásilek o 9 %. Dochází k cílení společné obchodní politiky v logistice a dopravě na zákazníky a na jejich potřeby.

Spolehlivá přeprava: systém sběrné služby pro kusové zásilky

Spolehlivá přeprava: systém sběrné služby pro kusové zásilky

Přeprava od profesionálů

Protože Transforwarding a.s. i jeho partneři dokáží operativně řešit i specifické požadavky zákazníků spojené s dopravou kusových zásilek, je tato společnost schopna na českém trhu získat určitou konkurenční výhodu v porovnání s dalšími, obdobně zaměřenými firmami. Interně je kladen stále větší důraz na spolehlivost poskytovaných služeb a budování dobrého obchodního jména společnosti. Prioritou společnosti je zákazník a jeho spokojenost.

Kvalita práce a vysoký standard služeb společnosti Transforwarding a.s. byly oceněny v roce 2012 získáním Osvědčení AEO a v roce 2014 opětovnou úspěšnou certifikací podle normy ISO 9001:2008.

Více informací o spediční firmě Transforwarding a.s. a systému sběrné služby pro kusové zásilky, který využívá, najdete na www.transforwarding.cz.

Transforwarding a.s.

Transforwarding a.s.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?
Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?

Toužíte po prestižní adrese pro svou firmu? Kvůli dobré vizitce a prestiži nemusíte celou svou společnost stěhovat. Poskytnutí virtuálního sídla firmy vám...  celý článek

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.