Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost Volarik Capital ukazuje, jak sestavit paletu svých aktivit

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Nově vzniklá akciová společnost Volarik Capital byla založená jako mateřská společnost zastřešující několik etablovaných firem, které působí více než dvacet let v České republice, na Slovensku a také několik let v Rumunsku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předseda představenstva Miroslav Mike Volařík | foto: Volarik Capital

Společnost Volarik Capital momentálně realizuje investiční projekty zhruba do hodnoty 100 milionů Kč převážně z vlastních zdrojů. Nyní již plánuje projekty, které tuto hranici překročí a z toho důvodu uvažuje o vstupu na trh s podílovými fondy. Aktuálně probíhá mapování trhu a hledá partnery a investory pro budoucí spolupráci. V oblastech, ve kterých plánuje své investice, má dlouholeté know-how, dobré výsledky a kvalitní lidský kapitál.

Záběr aktivit dnes již dceřiných společnosti je pestrý. Pokrývá oblast pronájmů komerčních i nekomerčních prostor, hoteliérství a cestovní ruch, developerskou činnost nebo distribuci zařízení pro průmyslovou automatizaci. „Dokážeme nabídnout našim klientům rozmanité služby, využití a řešení, což ocení především ti, kteří se na nás obrací s možností spolupráce,“ říká předseda představenstva Volarik Capital Miroslav Mike Volařík,MBA .

Takováto diverzifikace je na nově vzniklé společnosti jednou ze zásadních a zároveň pozoruhodných charakteristik. Přidanou hodnotou je možnost kumulace kapitálu ze všech společností s cílem investování do vybraných investičních projektů.

Vlajkovou lodí celého portfolia je společnost Bottling Printing s.r.o., která je na trhu již přes 20 let. Je specialistou v oblasti průmyslového značení a kódování výrobků a obalů na českém, slovenském a rumunském trhu. Společnost svým zákazníkům vytváří řešení pro identifikaci produktů a obalů, jež jsou šitá na míru jejich potřebám. Technologie, které implementuje do výrobních provozů, označují produkty a obaly čárovými kódy, daty spotřeby, šaržemi nebo polepují etiketami.

Mezi své zákazníky řadí velké společnosti zvučných jmen s mnoha milionovými obraty, které jsou rovněž velmi známé na českých i zahraničních trzích. Trh v oblasti produktů na identifikační označování již několik let po sobě roste s dobrým výhledem i do budoucna. Je to způsobeno meziročně vzrůstajícím objemem produkce firem působících v České a Slovenské republice.

Na spotřebitelský trh zaměřenou společností je Volarik hotels and resorts, který provozuje tříhvězdičkový hotel, Irish Pub O ́Hara, vinné sklepy a dokončuje realizaci projektu apartmánů s plánovanou kolaudací začátkem srpna 2016. Společnost zaštiťuje aktivity v oblasti cestovního ruchu v regionu Mikulovska. Region Mikulovsko je tradičně vyhledávaný pro svou vinnou turistiku a cykloturistiku.

V posledních letech je také velmi oblíbenou destinací mnoha firem, které zde pořádají konference, kongresy či různé další firemní akce. Hotel postupně rozšíří svou kapacitu z aktuálních 107 lůžek, aby dokázal uspokojit vzrůstající poptávku ze strany řady společností. Nyní dochází k částečné modernizaci hotelu za účelem zvýšení standardu na čtyřhvězdičkové zařízení. „Hostům nově nabídneme služby wellness, fittness nebo zázemí pro rodiny s dětmi,“ představuje změny Miroslav Mike Volařík.

Čerstvě zrekontruovana Irish Pub O ́Hara je neobyčejným místem, které je vytvořeno ve stylu nové generace irských hospod. Irish pub vyniká stylovým prostředím, špičkovou gastronomií a nejmodernější technologií přípravy piva. Právě 24.6. 2016 bude probíhat re-opening tohoto pubu a představení vzorových pokojů, které byly dokončeny v rámci první etapy rekonstrukce.

Poslední oblast aktivit reprezentuje společnost Volarik Capital Real Estate. Její náplní je pronájem komerčních i nekomerčních prostorů. „Pronajímáme několik komerčních jednotek pro různá využití zejména v České republice. Pro založení této společnosti jsme se rozhodli především kvůli vzrůstajícím poptávkám,“ vysvětluje předseda představenstva Volarik Capital.

Nejaktuálnějším projektem je výstavba průmyslových hal v Mikulově, které jsou situovány na trase Brno – Vídeň.

Kam se obrátit

Pokud vás tento článek zaujal, neváhejte nás kontaktovat.

Na našich web stránkách www.volarikcapital.eu,www. bprinting.eu, www.hoteleliska.cz,.naleznete veškeré kontakty.

Rádi vám rovněž zodpovíme i vaše případné dotazy, které se mohou týkat nejen aktivit společnosti Volarik Capital, ale i případné budoucí spolupráce.

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Rozmluvte se anglicky na pobytovém kurzu v ČR.
Jak se konečně rozmluvit anglicky?

Hranice můžou být koncem, ale také začátkem cesty! Hranice máme v hlavě, v nohách a dokonce na jazyku. Naše vlastní hranice jsou body, za které se jen tak...  celý článek

Vysavač Miele opět zvítězil v dTestu.
Vysavač Miele opět zvítězil v dTestu

Spotřebiče Miele jsou pověstné svou špičkovou kvalitou, a proto se pravidelně objevují nejvyšších příčkách nejrůznějších testů po celém světě. Dalším z řady...  celý článek

Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie.
Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie

Zatímco dříve byly nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu dostupné jen velkým firmám, nyní mohou u Centropolu tyto výhody čerpat i běžní spotřebitelé. Oblíbený...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.