Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost Volarik Capital ukazuje, jak sestavit paletu svých aktivit

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nově vzniklá akciová společnost Volarik Capital byla založená jako mateřská společnost zastřešující několik etablovaných firem, které působí více než dvacet let v České republice, na Slovensku a také několik let v Rumunsku.

Předseda představenstva Miroslav Mike Volařík | foto: Volarik Capital

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Volarik Capital momentálně realizuje investiční projekty zhruba do hodnoty 100 milionů Kč převážně z vlastních zdrojů. Nyní již plánuje projekty, které tuto hranici překročí a z toho důvodu uvažuje o vstupu na trh s podílovými fondy. Aktuálně probíhá mapování trhu a hledá partnery a investory pro budoucí spolupráci. V oblastech, ve kterých plánuje své investice, má dlouholeté know-how, dobré výsledky a kvalitní lidský kapitál.

Záběr aktivit dnes již dceřiných společnosti je pestrý. Pokrývá oblast pronájmů komerčních i nekomerčních prostor, hoteliérství a cestovní ruch, developerskou činnost nebo distribuci zařízení pro průmyslovou automatizaci. „Dokážeme nabídnout našim klientům rozmanité služby, využití a řešení, což ocení především ti, kteří se na nás obrací s možností spolupráce,“ říká předseda představenstva Volarik Capital Miroslav Mike Volařík,MBA .

Takováto diverzifikace je na nově vzniklé společnosti jednou ze zásadních a zároveň pozoruhodných charakteristik. Přidanou hodnotou je možnost kumulace kapitálu ze všech společností s cílem investování do vybraných investičních projektů.

Vlajkovou lodí celého portfolia je společnost Bottling Printing s.r.o., která je na trhu již přes 20 let. Je specialistou v oblasti průmyslového značení a kódování výrobků a obalů na českém, slovenském a rumunském trhu. Společnost svým zákazníkům vytváří řešení pro identifikaci produktů a obalů, jež jsou šitá na míru jejich potřebám. Technologie, které implementuje do výrobních provozů, označují produkty a obaly čárovými kódy, daty spotřeby, šaržemi nebo polepují etiketami.

Mezi své zákazníky řadí velké společnosti zvučných jmen s mnoha milionovými obraty, které jsou rovněž velmi známé na českých i zahraničních trzích. Trh v oblasti produktů na identifikační označování již několik let po sobě roste s dobrým výhledem i do budoucna. Je to způsobeno meziročně vzrůstajícím objemem produkce firem působících v České a Slovenské republice.

Na spotřebitelský trh zaměřenou společností je Volarik hotels and resorts, který provozuje tříhvězdičkový hotel, Irish Pub O ́Hara, vinné sklepy a dokončuje realizaci projektu apartmánů s plánovanou kolaudací začátkem srpna 2016. Společnost zaštiťuje aktivity v oblasti cestovního ruchu v regionu Mikulovska. Region Mikulovsko je tradičně vyhledávaný pro svou vinnou turistiku a cykloturistiku.

V posledních letech je také velmi oblíbenou destinací mnoha firem, které zde pořádají konference, kongresy či různé další firemní akce. Hotel postupně rozšíří svou kapacitu z aktuálních 107 lůžek, aby dokázal uspokojit vzrůstající poptávku ze strany řady společností. Nyní dochází k částečné modernizaci hotelu za účelem zvýšení standardu na čtyřhvězdičkové zařízení. „Hostům nově nabídneme služby wellness, fittness nebo zázemí pro rodiny s dětmi,“ představuje změny Miroslav Mike Volařík.

Čerstvě zrekontruovana Irish Pub O ́Hara je neobyčejným místem, které je vytvořeno ve stylu nové generace irských hospod. Irish pub vyniká stylovým prostředím, špičkovou gastronomií a nejmodernější technologií přípravy piva. Právě 24.6. 2016 bude probíhat re-opening tohoto pubu a představení vzorových pokojů, které byly dokončeny v rámci první etapy rekonstrukce.

Poslední oblast aktivit reprezentuje společnost Volarik Capital Real Estate. Její náplní je pronájem komerčních i nekomerčních prostorů. „Pronajímáme několik komerčních jednotek pro různá využití zejména v České republice. Pro založení této společnosti jsme se rozhodli především kvůli vzrůstajícím poptávkám,“ vysvětluje předseda představenstva Volarik Capital.

Nejaktuálnějším projektem je výstavba průmyslových hal v Mikulově, které jsou situovány na trase Brno – Vídeň.

Kam se obrátit

Pokud vás tento článek zaujal, neváhejte nás kontaktovat.

Na našich web stránkách www.volarikcapital.eu,www. bprinting.eu, www.hoteleliska.cz,.naleznete veškeré kontakty.

Rádi vám rovněž zodpovíme i vaše případné dotazy, které se mohou týkat nejen aktivit společnosti Volarik Capital, ale i případné budoucí spolupráce.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz