Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost Viadrus představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ve dnech 13. – 16. ledna 2014 se koná na Výstavišti Černá louka v Ostravě již 21. ročník výstavy Infotherma. Jedná se o největší specializovanou výstavu k vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech v ČR a SR.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle | foto: Viadrus

Renomovaný český výrobce topenářské techniky společnost Viadrus a.s. zde představí kromě své klasické nabídky kotlů na plyn i tuhá paliva také novinky: kotle NAOS, Hercules U28 a Hercules U26 ECO. Stánek VIADRUS a.s. naleznete v hale NA2, číslo stánku 222.

Horká novinka – kotel Hercules U 26 ECO poprvé na scéně

Na výstavě Infotherma se představí ekologická varianta nejprodávanějšího kotle na tuhá paliva Hercules U 26 ECO. Tento litinový prohořívací kotel je určen ke spalování koksu, jako doplňkové palivo lze použít dřevo. Pro schválené palivo splňuje emisní třídu 3 dle ČSN EN 303-5.

Kotel je možné použít i v samotížných systémech. Výkon kotle se podle počtu článků pohybuje od  15-50 kW. Mezi jeho největší přednosti patří vysoká životnost českého litinového výměníku a 80% účinnost spalování koksu. Majitelé rodinných domů, kteří si kotel pořídí, ocení jednoduchou obsluhu, údržbu i praktický velký přikládací otvor.

Dlouhodobě ověřená konstrukce a propracovaná výrobní technologie se stálou a ověřenou kvalitou výroby jsou u kotle Hercules U 26 ECO, stejně jako u ostatních kotlů firmy Viadrus a.s., samozřejmostí.

Nástěnný plynový kondenzační kotel NAOS

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Tento energeticky úsporný nástěnný kondenzační plynový kotel se pyšní ojedinělou moderní konstrukcí s netradičním řešením pláště na bázi plastu ve výjimečném designovém provedení. Ten potvrdila i získaná cena GRAND PRIX za originální design na výstavě For Therm 2013 v Praze.

NAOS boduje vysokou kvalitou, jednoduchou obsluhou, tichým chodem, normovanou účinností až 105% a širokým rozsahem regulovatelnosti výkonu od 5 do 24 KW.

Kotle jsou dodávány ve 3 variantách: pouze pro vytápění bez možnosti ohřevu teplé vody, s průtokovým ohřevem teplé vody, nebo s přípravou na připojení externího nepřímotopného zásobníku.

Tento kotel je také zařazen do čtenářské soutěže o nejzajímavější novinku, která bude vystavena na Infothermě 2014. Zájemci mohou hlasovat pro novinku - plynový kotel NAOS na: http://www.tzb-info.cz/10667-soutez-premierova-novinka-pro-infothermu-2014

Představí se také kotel na tuhá paliva Hercules U28

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Návštěvníci výstavy si budou moci prohlédnout i třetí novinku společnosti Viadrus a.s.: kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním Hercules U28, který umožňuje ekologicky (třída 3 dle ČSN EN 303-5) spalovat černé a hnědé uhlí a je možné v něm spalovat i dřevo. Jeho výhodou je spalování odhořívacím způsobem bez nuceného přívodu vzduchu v kvalitním litinovém tělese při splnění nejpřísnějších emisních podmínek.

Reference majitelů tohoto kotle mluví pochvalně i o možnosti samotížného provozu a jednoduchém čištění spalinových cest. Kotel je vyráběn o výkonu od 17 do 46 kW.

Pokud se chcete seznámit s produktovým portfoliem českého výrobce kotlů společnosti Viadrus a.s., navštivte stánek VIADRUS na veletrhu Infotherma, nebo internetovou adresu: www.viadrus.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

Dr.Sejf: Sdílejte zdravotnická data bezpečně, v souladu s legislativou

Dr.Sejf: Sdílejte zdravotnická data bezpečně, v souladu s legislativou.

Společnost OR-CZ spol. s r.o., významný dodavatel komplexních PACS řešení, přináší na trh zcela novou službu s názvem...

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily.

Ochrana životního prostředí pro budoucí generace není pro nás jen ideou, ale skutečným cílem. V poslední době slýcháme...

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí.

Nejspíš si říkáte, že pokud člověk chce, svou rybu si vždy najde. V době internetu, kdy si můžete vyhledat a objednat...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.