Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost Viadrus představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ve dnech 13. – 16. ledna 2014 se koná na Výstavišti Černá louka v Ostravě již 21. ročník výstavy Infotherma. Jedná se o největší specializovanou výstavu k vytápění, úsporám energie a využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech v ČR a SR.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle | foto: Viadrus

Renomovaný český výrobce topenářské techniky společnost Viadrus a.s. zde představí kromě své klasické nabídky kotlů na plyn i tuhá paliva také novinky: kotle NAOS, Hercules U28 a Hercules U26 ECO. Stánek VIADRUS a.s. naleznete v hale NA2, číslo stánku 222.

Horká novinka – kotel Hercules U 26 ECO poprvé na scéně

Na výstavě Infotherma se představí ekologická varianta nejprodávanějšího kotle na tuhá paliva Hercules U 26 ECO. Tento litinový prohořívací kotel je určen ke spalování koksu, jako doplňkové palivo lze použít dřevo. Pro schválené palivo splňuje emisní třídu 3 dle ČSN EN 303-5.

Kotel je možné použít i v samotížných systémech. Výkon kotle se podle počtu článků pohybuje od  15-50 kW. Mezi jeho největší přednosti patří vysoká životnost českého litinového výměníku a 80% účinnost spalování koksu. Majitelé rodinných domů, kteří si kotel pořídí, ocení jednoduchou obsluhu, údržbu i praktický velký přikládací otvor.

Dlouhodobě ověřená konstrukce a propracovaná výrobní technologie se stálou a ověřenou kvalitou výroby jsou u kotle Hercules U 26 ECO, stejně jako u ostatních kotlů firmy Viadrus a.s., samozřejmostí.

Nástěnný plynový kondenzační kotel NAOS

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Tento energeticky úsporný nástěnný kondenzační plynový kotel se pyšní ojedinělou moderní konstrukcí s netradičním řešením pláště na bázi plastu ve výjimečném designovém provedení. Ten potvrdila i získaná cena GRAND PRIX za originální design na výstavě For Therm 2013 v Praze.

NAOS boduje vysokou kvalitou, jednoduchou obsluhou, tichým chodem, normovanou účinností až 105% a širokým rozsahem regulovatelnosti výkonu od 5 do 24 KW.

Kotle jsou dodávány ve 3 variantách: pouze pro vytápění bez možnosti ohřevu teplé vody, s průtokovým ohřevem teplé vody, nebo s přípravou na připojení externího nepřímotopného zásobníku.

Tento kotel je také zařazen do čtenářské soutěže o nejzajímavější novinku, která bude vystavena na Infothermě 2014. Zájemci mohou hlasovat pro novinku - plynový kotel NAOS na: http://www.tzb-info.cz/10667-soutez-premierova-novinka-pro-infothermu-2014

Představí se také kotel na tuhá paliva Hercules U28

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Společnost Viadrus a.s. představí na veletrhu Infotherma nové kotle

Návštěvníci výstavy si budou moci prohlédnout i třetí novinku společnosti Viadrus a.s.: kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním Hercules U28, který umožňuje ekologicky (třída 3 dle ČSN EN 303-5) spalovat černé a hnědé uhlí a je možné v něm spalovat i dřevo. Jeho výhodou je spalování odhořívacím způsobem bez nuceného přívodu vzduchu v kvalitním litinovém tělese při splnění nejpřísnějších emisních podmínek.

Reference majitelů tohoto kotle mluví pochvalně i o možnosti samotížného provozu a jednoduchém čištění spalinových cest. Kotel je vyráběn o výkonu od 17 do 46 kW.

Pokud se chcete seznámit s produktovým portfoliem českého výrobce kotlů společnosti Viadrus a.s., navštivte stánek VIADRUS na veletrhu Infotherma, nebo internetovou adresu: www.viadrus.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Najdete na iDNES.cz