Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost Šmídl: logistické služby na míru šetří čas i náklady

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naši zákazníci se na nás obrací s poptávkou na zajištění přepravy i externích skladovacích kapacit. Díky poskytování komplexních služeb a individuálnímu přístupu jim nabízíme také nemalé úspory nákladů na logistické služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Šmídl s.r.o.: logistické služby na míru šetří čas i náklady | foto: Šmídl

Výhodou společnosti Šmídl a její divize Industrial logistics je vlastní logistické centrum ve Vysokém Mýtě se současnou kapacitou 20 tisíc paletových míst. Díky tomu jsme schopni zajistit logistické služby jako je přeprava, ale například také skladování a balení zboží, což vede k finančním i časovým úsporám.

logo Šmídl

V rámci strategického rozvoje naší společnosti plánujeme v druhém pololetí letošního roku rozšíření logistického centra, čímž dojde k navýšení celkové skladovací kapacity až na 50 tisíc paletových míst. Vycházíme tak vstříc našim stávajícím i budoucím zákazníkům, kteří využívají našich služeb "logistiky na míru".

Jaké výhody mají logistické služby pro naše zákazníky?

Poskytujeme logistický fullservis, jehož základem je kromě flotily dvou stovek vozidel také kvalitní technologické zázemí moderního logistického centra a odborného personálu. Komplexní logistické služby poskytujeme na míru, tím jsme schopni našim zákazníkům ušetřit čas i náklady na logistiku. 

Společnost Šmídl - mapa

Mezi logistické služby patří i externí skladování, proč ho využít?

Každá výrobní společnost chce své peníze vynakládat co nejefektivněji. Často se stává, že průběh poptávky po daném sortimentu tvoří křivku, jejíž vrchol odpovídá období s maximální poptávkou a spodní část vedlejší prodejní sezóně. Pokud má výrobní společnost vlastní sklady, plně využité pouze v období před zahájením hlavní prodejní sezóny, ve zbývajícím čase nejsou plně využity, ale nesou s sebou stále stejné finanční náklady na provoz.

Výhodou externího skladování v našem logistickém centru je ta skutečnost, že zákazník platí pouze za zboží, které má v reálném čase fyzicky uskladněno, což může činit v meziročním porovnání úsporu až 35 % z celkových nákladů na skladování.

Společnost Šmídl s.r.o.

Druhým příkladem možnosti nemalých finančních úspor je vedení konsolidačních skladů jednotlivých dodavatelů, kteří dodávají vstupní materiál pro výrobní společnost. Mezi naše logistické služby patří zajišťování skladů, například pro výrobní společnost zabývající se výrobou autobusů.

Úspora spočívá v navážení JIT přesně dle požadavků zákazníka v pravidelných intervalech v rámci tzv. Vnitrozávodové dopravy (minutový jízdní řád). Náklady na skladování vznikají až při vlastním dodání zboží do jeho výrobních prostor.

Společnost Šmídl

Logistické služby zajišťujeme z centra dopravní dostupnosti

Pro externí skladování je klíčová výhodná poloha logistického centra a jeho dopravní dostupnost. Ceny za skladování bývají ovšem u sjezdů z dálnic nejvyšší a vždy je tak podstatným faktorem zejména vzdálenost, kterou musí zboží na cestě do skladu a k cíli urazit.

Proto jsme zvolili polohu našeho logistického centra uprostřed České republiky - ve Vysokém Mýtě. Tedy do Čech i na Moravu se velmi ušetří za distribuční náklady. Naše logistické služby mají kvalitu a tvoří pilíř našeho podnikání, a optimalizace logistických procesů našich zákazníků je pro nás výzvou.

Společnost Šmídl s.r.o.: logistické služby na míru šetří čas i náklady


Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Najdete na iDNES.cz