Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost Šmídl: logistické služby na míru šetří čas i náklady

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Naši zákazníci se na nás obrací s poptávkou na zajištění přepravy i externích skladovacích kapacit. Díky poskytování komplexních služeb a individuálnímu přístupu jim nabízíme také nemalé úspory nákladů na logistické služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Šmídl s.r.o.: logistické služby na míru šetří čas i náklady | foto: Šmídl

Výhodou společnosti Šmídl a její divize Industrial logistics je vlastní logistické centrum ve Vysokém Mýtě se současnou kapacitou 20 tisíc paletových míst. Díky tomu jsme schopni zajistit logistické služby jako je přeprava, ale například také skladování a balení zboží, což vede k finančním i časovým úsporám.

logo Šmídl

V rámci strategického rozvoje naší společnosti plánujeme v druhém pololetí letošního roku rozšíření logistického centra, čímž dojde k navýšení celkové skladovací kapacity až na 50 tisíc paletových míst. Vycházíme tak vstříc našim stávajícím i budoucím zákazníkům, kteří využívají našich služeb "logistiky na míru".

Jaké výhody mají logistické služby pro naše zákazníky?

Poskytujeme logistický fullservis, jehož základem je kromě flotily dvou stovek vozidel také kvalitní technologické zázemí moderního logistického centra a odborného personálu. Komplexní logistické služby poskytujeme na míru, tím jsme schopni našim zákazníkům ušetřit čas i náklady na logistiku. 

Společnost Šmídl - mapa

Mezi logistické služby patří i externí skladování, proč ho využít?

Každá výrobní společnost chce své peníze vynakládat co nejefektivněji. Často se stává, že průběh poptávky po daném sortimentu tvoří křivku, jejíž vrchol odpovídá období s maximální poptávkou a spodní část vedlejší prodejní sezóně. Pokud má výrobní společnost vlastní sklady, plně využité pouze v období před zahájením hlavní prodejní sezóny, ve zbývajícím čase nejsou plně využity, ale nesou s sebou stále stejné finanční náklady na provoz.

Výhodou externího skladování v našem logistickém centru je ta skutečnost, že zákazník platí pouze za zboží, které má v reálném čase fyzicky uskladněno, což může činit v meziročním porovnání úsporu až 35 % z celkových nákladů na skladování.

Společnost Šmídl s.r.o.

Druhým příkladem možnosti nemalých finančních úspor je vedení konsolidačních skladů jednotlivých dodavatelů, kteří dodávají vstupní materiál pro výrobní společnost. Mezi naše logistické služby patří zajišťování skladů, například pro výrobní společnost zabývající se výrobou autobusů.

Úspora spočívá v navážení JIT přesně dle požadavků zákazníka v pravidelných intervalech v rámci tzv. Vnitrozávodové dopravy (minutový jízdní řád). Náklady na skladování vznikají až při vlastním dodání zboží do jeho výrobních prostor.

Společnost Šmídl

Logistické služby zajišťujeme z centra dopravní dostupnosti

Pro externí skladování je klíčová výhodná poloha logistického centra a jeho dopravní dostupnost. Ceny za skladování bývají ovšem u sjezdů z dálnic nejvyšší a vždy je tak podstatným faktorem zejména vzdálenost, kterou musí zboží na cestě do skladu a k cíli urazit.

Proto jsme zvolili polohu našeho logistického centra uprostřed České republiky - ve Vysokém Mýtě. Tedy do Čech i na Moravu se velmi ušetří za distribuční náklady. Naše logistické služby mají kvalitu a tvoří pilíř našeho podnikání, a optimalizace logistických procesů našich zákazníků je pro nás výzvou.

Společnost Šmídl s.r.o.: logistické služby na míru šetří čas i náklady


Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?
Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?

Poptávka po bankovních i nebankovních půjčkách roste. Faktem ale zůstává, že lidé často sáhnou po první nabídce, která se jim naskytne a ta nemusí být...  celý článek

Jobs Contact
Technolog ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)

Jobs Contact
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj
nabízený plat: 30 000 - 40 000 Kč

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.