Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o. pomáhá realizovat vaše sny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR díky spolupráci se všemi bankovními i nebankovními domy pomáhá lidem najít, zhodnotit a vybrat nejvhodnější hypoteční produkt na trhu a také vybrat či prodat konkrétní nemovitosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

vyberhypoteku.cz | foto: NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o.

Současně je možné u této společnosti získat dobré pojištění (zejména k úvěru) či dobře investovat do nejzajímavějších produktů na trhu se zhodnocením 20 - 30 % za rok.

Byt, či rodinný domek? Vaše bydlení snů získává v představách jasné kontury. Rozhodnete-li se představy realizovat, poohlížíte se většinou také po možnostech financování. Hned na začátku vás ale možná odradí pojmy hypotékou počínaje, přes bonitu, fixaci, splatnost, až po možnou vinkulaci.

Děsíte se, kolik času a úsilí vám sebere se vším prokousat a najít pro svůj záměr optimální řešení? Neztrácejte čas a energii, své starosti s financováním přenechejte skutečným odborníkům v oboru a sami se běžte klidně věnovat něčemu, co děláte rádi.

Hypotéky levně, rychle, pohodlně

V ČR spolupracuje NEJLEPŠÍ VÝBĚR se všemi institucemi poskytujícími klientovi výhodné podmínky v oblasti financování, zajištění a investic. A protože společnost ať již sama či v alianci s partnery plní stanovené limity finančních institucí, je placena za realizované obraty přímo od investorů a od klientů při standardním řešení nepožaduje žádné peníze za poskytnuté služby.

Zvýhodněné produkty a služby, profesionální servis a poradenství, optimálně rozložené portfolio produktů a služeb a to vše pod jednou střechou a bezplatně, to už stojí za to!

Chcete optimální řešení pro svůj záměr nebo jen máte doplňující dotazy, ale nemáte možnost navštívit společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR osobně? Není problém!

Společnost má stovky spokojených klientů ze všech koutů ČR a operuje po celé republice, stačí si jen v klidu ze svého domova na počítači zadat internetovou adresu www.vyberhypoteku.cz, kde pod záložkou "Hypotéky" vyplníte jednoduchý formulář a hypoteční poradce společnosti NEJLEPŠÍ VÝBĚR se s vámi do dvou pracovních dnů spojí a vybaví potřebné náležitosti.

logo společnosti

Pomoc při prodeji vaší nemovitosti a NEJLEPŠÍ VÝBĚR nemovitostí

Adresu společnosti NEJLEPŠÍ VÝBĚR se vyplatí si zapamatovat i pro doplňkové služby. K ruce vám bude při hledání vhodné nemovitosti či při prodeji té vaší. Společnost spolupracuje s řadou partnerských firem - realitních kanceláří, developerských a stavebních firem, které jsou důsledně prověřené, a u nichž portfolio nemovitostí je široké.

Pro poptávku je opět na www.vyberhypoteku.cz pod záložkou "Nemovitosti" k dispozici jednoduchý formulář. Stačí jen vyplnit a získáte aktuální nabídku.

Pojištění úvěru (banko-pojištění) a pojištění nemovitosti

Společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR též nabízí služby profesionálních majetkových poradců.

Uvažujete o pojištění úvěru (život, ztráta zaměstnání, trvalá invalidita...), vaší nemovitosti (stavba, domácnost...) či jiném pojištění? V nabídce společnosti najdete všechny druhy produktů, které jsou na trhu dostupné, a komplexní portfolio všech pojišťoven.

Stačí v záložce "Pojištění" na www.vyberhypoteku.cz vyplnit kontaktní formulář a pracovníci společnosti zdarma zpracují komplexní finanční plán.

Investování s NEJLEPŠÍM VÝBĚREM se vyplatí

Nevíte co s volnými prostředky na účtu nebo chcete měsíčně investovat, ale nevíte zrovna kam? I v tomto případě má pro vás NEJLEPŠÍ VÝBĚR řešení. Dobře vám poradí jak svou investici ochránit a zhodnotit třeba i nadstandardními výnosy až 20 % p.a. a připraví pro vás bezplatný individuální plán investování.

Nabídka spolupráce

Pokud jste seriozní, máte rádi lidi, chtěli byste se přidat do úspěšného týmu poradců či doporučitelů a myšlenka soustředění všech bank pod jednou střechou v kombinaci s realitní činností, pojištěním a výhodným investováním vám není cizí, jste na správném místě.

Bližší informace o možnosti spolupráce na internetové adrese www.vyberhypoteku.cz "Spolupráce".

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Investice do zlata a stříbra se v dnešní době vyplatí

Investice do zlata a stříbra se v dnešní době vyplatí

Přemýšlíte, kam uložit úspory? Vložit do banky, strčit pod matraci, nakoupit akcie či dluhopisy, poohlédnout se po...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Vzniká nové odvětví, investoři se mohou přetrhnout aneb marihuanové akcie

Vzniká nové odvětví, investoři se mohou přetrhnout aneb marihuanové akcie

Kurzy.cz Takzvané marihuanové akcie jsou podle mne jedním z nejzajímavějších jevů na akciovém trhu. Jde o společnosti, které dík...

Najdete na iDNES.cz