Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o. pomáhá realizovat vaše sny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR díky spolupráci se všemi bankovními i nebankovními domy pomáhá lidem najít, zhodnotit a vybrat nejvhodnější hypoteční produkt na trhu a také vybrat či prodat konkrétní nemovitosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

vyberhypoteku.cz | foto: NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o.

Současně je možné u této společnosti získat dobré pojištění (zejména k úvěru) či dobře investovat do nejzajímavějších produktů na trhu se zhodnocením 20 - 30 % za rok.

Byt, či rodinný domek? Vaše bydlení snů získává v představách jasné kontury. Rozhodnete-li se představy realizovat, poohlížíte se většinou také po možnostech financování. Hned na začátku vás ale možná odradí pojmy hypotékou počínaje, přes bonitu, fixaci, splatnost, až po možnou vinkulaci.

Děsíte se, kolik času a úsilí vám sebere se vším prokousat a najít pro svůj záměr optimální řešení? Neztrácejte čas a energii, své starosti s financováním přenechejte skutečným odborníkům v oboru a sami se běžte klidně věnovat něčemu, co děláte rádi.

Hypotéky levně, rychle, pohodlně

V ČR spolupracuje NEJLEPŠÍ VÝBĚR se všemi institucemi poskytujícími klientovi výhodné podmínky v oblasti financování, zajištění a investic. A protože společnost ať již sama či v alianci s partnery plní stanovené limity finančních institucí, je placena za realizované obraty přímo od investorů a od klientů při standardním řešení nepožaduje žádné peníze za poskytnuté služby.

Zvýhodněné produkty a služby, profesionální servis a poradenství, optimálně rozložené portfolio produktů a služeb a to vše pod jednou střechou a bezplatně, to už stojí za to!

Chcete optimální řešení pro svůj záměr nebo jen máte doplňující dotazy, ale nemáte možnost navštívit společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR osobně? Není problém!

Společnost má stovky spokojených klientů ze všech koutů ČR a operuje po celé republice, stačí si jen v klidu ze svého domova na počítači zadat internetovou adresu www.vyberhypoteku.cz, kde pod záložkou "Hypotéky" vyplníte jednoduchý formulář a hypoteční poradce společnosti NEJLEPŠÍ VÝBĚR se s vámi do dvou pracovních dnů spojí a vybaví potřebné náležitosti.

logo společnosti

Pomoc při prodeji vaší nemovitosti a NEJLEPŠÍ VÝBĚR nemovitostí

Adresu společnosti NEJLEPŠÍ VÝBĚR se vyplatí si zapamatovat i pro doplňkové služby. K ruce vám bude při hledání vhodné nemovitosti či při prodeji té vaší. Společnost spolupracuje s řadou partnerských firem - realitních kanceláří, developerských a stavebních firem, které jsou důsledně prověřené, a u nichž portfolio nemovitostí je široké.

Pro poptávku je opět na www.vyberhypoteku.cz pod záložkou "Nemovitosti" k dispozici jednoduchý formulář. Stačí jen vyplnit a získáte aktuální nabídku.

Pojištění úvěru (banko-pojištění) a pojištění nemovitosti

Společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR též nabízí služby profesionálních majetkových poradců.

Uvažujete o pojištění úvěru (život, ztráta zaměstnání, trvalá invalidita...), vaší nemovitosti (stavba, domácnost...) či jiném pojištění? V nabídce společnosti najdete všechny druhy produktů, které jsou na trhu dostupné, a komplexní portfolio všech pojišťoven.

Stačí v záložce "Pojištění" na www.vyberhypoteku.cz vyplnit kontaktní formulář a pracovníci společnosti zdarma zpracují komplexní finanční plán.

Investování s NEJLEPŠÍM VÝBĚREM se vyplatí

Nevíte co s volnými prostředky na účtu nebo chcete měsíčně investovat, ale nevíte zrovna kam? I v tomto případě má pro vás NEJLEPŠÍ VÝBĚR řešení. Dobře vám poradí jak svou investici ochránit a zhodnotit třeba i nadstandardními výnosy až 20 % p.a. a připraví pro vás bezplatný individuální plán investování.

Nabídka spolupráce

Pokud jste seriozní, máte rádi lidi, chtěli byste se přidat do úspěšného týmu poradců či doporučitelů a myšlenka soustředění všech bank pod jednou střechou v kombinaci s realitní činností, pojištěním a výhodným investováním vám není cizí, jste na správném místě.

Bližší informace o možnosti spolupráce na internetové adrese www.vyberhypoteku.cz "Spolupráce".

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Inovace od Bosche zachrání diesely. Sníží jejich smogové emise na 1/10

Inovace od Bosche zachrání diesely. Sníží jejich smogové emise na 1/10

Kurzy.cz Společnost Robert Bosch oznámila, že její inženýři vyvinuli nový výfukový systém pro dieselové motory, jež sníží jejich...

Najdete na iDNES.cz