Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost Invelt představila nové BMW řady 6 Cabrio

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
O tom, že muzeum nemusí být jen místem pro prezentaci exponátů s patinou starých dob, přesvědčilo nové šestkové BMW ve zrekonstruovaném Národně technickém muzeu v Praze. Společnost Invelt, nejúspěšnější prodejce vozů BMW, zde představila nové BMW řady 6 Cabrio.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Invelt – s.r.o. - Autorizovaný prodej a servis vozů a motocyklů BMW | foto: Invelt – s.r.o.

Večerem s názvem "Oslava designu BMW" provázel s lehkostí a osobitostí sobě vlastní stále populárnější herec a zpěvák Jan Budař.

Invelt – s.r.o. - Budař

Po odhalení nového BMW vystoupili i renomovaní hosté z oblasti designu, pánové  Michal Froněk ze studia Olgoj Chorchoj a vítěz mezinárodní ceny Red Dot Award pan Petr Skala, kteří referovali o trendech světového designu a vyzdvihli dokonalé ztvárnění designu v novém BMW řady 6 Cabrio.

Výběr prostor Národního technického muzea nebyl náhodný. Podle slov Ing. Jiřího Jirovce  generálního ředitele společnosti Invelt, největšího autorizovaného dealera vozů BMW, MINI a ALPINA s výhradně českým kapitálem, je jen málo míst, kde by luxusní vůz, symbol elegance, designu a technické dokonalosti, vynikl více než právě v muzeu techniky, vedle strojů, jejichž krásu a dokonalost prověřila staletí.

"Však to také není první kousek BMW, který v Technickém muzeu byl viděn. Značka je tu zastoupena  spolehlivým a bytelným  motocyklem BMW R11. Kdo ví, zda se tu za několik desítek či stovek let neobjeví i nové šestkové cabrio. Jeho technické, technologické i designové kvality by ho k tomu jistě opravňovaly," chválí vůz Jirovec.

A slovy chvály nešetří ani experti. Většinou se shodují na tom, že nové BMW řady 6 Cabrio je skutečnou oslavou osobitosti, vkusu a elegance.

Invelt – s.r.o. - auto

Jen pár údajů a čísel, která fandové těchto vozů jistě očekávají: Zrychlení na 100 km/h zvládne tato verze za pět sekund. Spotřebu udává výrobce 10,7 l benzinu na 100 km. Nové BMW 6 Cabrio je lehčí, větší a silnější než jeho předchůdce.

Stále ale používá plátěnou sklápěcí střechu s dálkovým elektrickým ovládáním, skládáním za 19s a napínáním za 24s. Nové Cabrio nabízí prostor pro čtyřčlennou dospělou posádku a 300 litrů zavazadel při složené střeše. Z prostoru pro zavazadla lze tlačítkem zamknout zbytek auta. 

Společnost Invelt, v současnosti nejúspěšnější prodejce vozů BMW i největší autorizovaný prodejce značek BMW, MINI a ALPINA, aktuálně působí v Praze Stodůlkách a v Plzni na adrese Rokycanská 111.

Na těchto prodejních místech, s celkovou prodejní plochou přesahující 2 000 m2, naleznou zájemci autorizovaný prodej i servis vozů a motocyklů. Chystá se také rozšíření autorizovaného prodeje a servisu značky Volkswagen, které bude umístěno v Plzni, nedaleko showroomu BMW.

Na našich silnicích se nových vozů Cabrio od BMW z šestkové řady  zatím mnoho neprohání, a tak, pokud si budou fandové chtít toto auto podrobně prohlédnout, mohou tak učinit například v prostorách showroomů společnosti Invelt v Praze a Plzni.

www.invelt.com

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Porovnávač aut, praktický pomocník při výběru nového vozu

Porovnávač aut, praktický pomocník při výběru nového vozu.

Zvažujete koupi nového auta, ale chybí vám přehled a srovnání značek, typů a modelů, které dnes automobilový průmysl...

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit.

Jste si jisti, že děláte vše pro ochranu sebe a svých blízkých, které vozíte ve svém voze? Umíte správně používat...

Najdete na iDNES.cz