Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost H&M nabízí prvotřídní kvalitu oken, dveří a zimních zahrad

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost H&M patří mezi největší výrobce oken, dveří a zimních zahrad na jižní Moravě. Má více jak dvacetiletou tradici vlastní výroby oken, dveří a zimních zahrad a klade si za cíl stát se kompletním dodavatelem otvorových prvků ze všech zpracovávaných materiálů: plast, hliník, dřevo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prvotřídní kvalita oken a dveří | foto: H&M spol. s r.o.

Tato čistě česká rodinná firma bez účasti cizího kapitálu je hrdá na vlastní odborný personál, vysokou úroveň technického zpracování zakázek (okna a dveře), evropskou úroveň IT a výrobní technologie a bezkonkurenční zákaznický servis.

Největší výrobce oken na jižní Moravě

  •  Vypracovali se na největšího výrobce plastových oken z německého profilového systému Kömmerling v České republice.
  •  Nevyrostli na výrobě bílých panelákových oken, ale na komplikovaných zakázkách pro retail a developery.
  •  Jsou odborníky na atypické tvary a oblouková okna - profily ohýbají sami horkovzdušnou technologií.
  •  Kladou důraz na statiku rozměrných otvorových sestav.
  •  V roce 2012 otevřeli největší showroom zimních zahrad v ČR v Praze-Statenicích.

V segmentu hliníkových prvků se společnost H&M specializuje na elementy - portály, posuvné dveře, skládací dveře, apod. Jejím top produktem je hliníkový systém zastřešení a zimních zahrad „Slunce v domě“, který má pod touto ochrannou známkou zaregistrovaný pro Českou republiku. 

Historie firmy H&M

Společnost H&M byla založena v říjnu 1990 a na trhu s plastovými okny působí od května 1992. V této době byli ve středisku výroby plastových oken zaměstnáni 4 zaměstnanci. Prodej byl organizován z jediné zakázkové kanceláře ve Znojmě. V současné době má firma 94 zaměstnanců a 9 zakázkových kanceláří po celé ČR.

Kvalitní výroba plastových oken a dveří

Díky vysoké kvalitě svých výrobků (oken a dveří) a především díky korektnímu přístupu ke svým zákazníkům si firma vybudovala vedoucí postavení na trhu v oblasti jižní Moravy. Postupně přibývaly další prodejní místa - zakázkové kanceláře - Brno, Břeclav, Třebíč, Jihlava, Liberec, Plzeň a Praha-Statenice.

Prvotřídní kvalita oken a dveří

Výroba plastových oken a dveří byla od počátku soustředěna do výrobního závodu v Únanově. V roce 2003 bylo zřejmé, že ani stávající výrobní prostory ani technologie nestačí na pokrytí zakázkové náplně. Proto byl na výrobu oken a dveří vybudován a v roce 2005 otevřen nový moderní výrobní závod v Kuchařovicích. Zde se nachází také sídlo firmy a obchodní kancelář. 

Výrobní technologie oken a dveří

Výrobní technologie sestává ze dvou kompletních CNC linek na výrobu PVC oken a dveří - nářezové centrum, obráběcí centra, patrové čtyřhlavé svářečky, čisticí centra, kovací stolice - vše řízeno speciálním softwarem pro výrobu plastových oken Klaes. Technologie je doplněna o poloautomatickou horkovzdušnou ohýbací stolici. Firma se dále rozrostla - byla zřízena další prodejní místa - zakázkové kanceláře.

Starý výrobní závod byl v roce 2006 rekonstruován a byla zde zřízena výroba hliníkových prvků - oken, dveří, zimních zahrad a zastřešení.

Výrobou zimních zahrad se firma zabývá již od svých počátků. V roce 2010 byla podepsána smlouva o výhradním zastoupení značky „Slunce v domě“ pro Českou republiku s firmou TS Aluminium, která je největším výrobcem hliníkových systémů zimních zahrad a zastřešení v Německu. V květnu 2012 byl otevřen největší Showroom zimních zahrad v ČR v Praze – Statenicích. 

Kontakt:

Webové stránky společnosti:

www.ham.cz

www.sluncevdome.cz

Adresa sídla:

H&M spol. s r.o.

8. května 122

66902 Kuchařovice

H&M nabízí i další moderní prvky jako jsou prosklené fasády a fasádní systémy, protipožární dvěře, posuvné interiérové stěny, vchodové dveře s překrytou výplní v atraktivním designu a samozřejmě plastová a hliníková okna, která zůstávají stabilním článkem sortimentu.  

Všechny tyto prvky budou vystaveny v nové vzorkovně v sídle firmy v Kuchařovicích, která bude otevřena koncem tohoto roku. 

Společnost H&M se také pravidelně účastní veletrhu For Arch, letos již 4. rokem.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Zelený zákal odhalte včas, může vést až ke slepotě

Stačí krátké 20minutové vyšetření, které dokáže odhalit případné poškození...

Zelený zákal neboli glaukom je oční onemocnění, při kterém dochází k postupnému odumírání vláken zrakového nervu. Tento...

Chcete být úspěšní? Studujte na SŠDOS Moravský Krumlov

Chcete být úspěšní? Studujte na SŠDOS Moravský Krumlov.

Nejmodernější vybavení dílen odborného výcviku, moderní učebny, kvalifikovaní odborníci na pozicích učitelů a mistrů a...

V Hatích zažijete v sobotu 23.9. hollywoodský sen

V Hatích zažijete v sobotu 23.9. hollywoodský sen.

Takovou možnost nabízí největší muzeum jukeboxů na světě Terra Technica v nákupním a zábavním areálu Excalibur City v...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz