Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost GERLACH rozšířila své portfolio služeb o webový portál

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Od letošního roku získá zákazník společnosti GERLACH přístupem do webového portálu on-line přístup k datům o všech svých dovozech a vývozech, které tato společnost, která je dlouhodobě nejvýznamnějším poskytovatelem celních služeb v ČR, realizuje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost GERLACH rozšířila své portfolio služeb o webový portál | foto: GERLACH spol. s r.o.

Kromě údajů nezbytných k identifikaci zásilky jako je datum odbavení, referenční číslo, země určení nebo odeslání, odběratel či dodavatel, číslo faktury a fakturovaná hodnota zboží, si může zákazník zobrazit i další důležité informace, například dodací podmínky, hrubou a čistou hmotnost, použitý celní kurz, hodnotu zboží v české měně, výši cla, doporučený základ pro výpočet DPH a především stav celní deklarace.

S webovým portálem budete mít veškeré své celní záležitosti pod kontrolou

Stav celního prohlášení je díky vysokému stupni integrace systémů neustále aktualizován. Webový portál lze nazvat i jakýmsi track&trace systémem probíhajícího celního odbavení, i když to není jeho primární funkcí. Tyto aktuální informace o stavu celního prohlášení, především o řádném ukončení režimu vývozu a výstupu zboží z EU, vítají zejména vývozci zboží, kteří se tak nemusí obávat rizika dovyměření DPH.

Webový portál také umožňuje dovozcům i vývozcům filtrovat, zobrazovat a stahovat veškerá výše uvedená data do excelu a vytvářet si souhrny podle individuálních požadavků svého účetního nebo logistického oddělení.

Přístupem do webového portálu si také zákazník GERLACHU může kdykoliv jednoduše vyhledat, zobrazit nebo stáhnout související daňový doklad v xml formátu nebo náhled celního prohlášení či sdělení o stavu vývozního celního prohlášení. Odpadá mu tak starost s archivací elektronických daňových dokladů.

Do webového portálu se s ohledem na bezpečnost dostanou pouze pověřené osoby smluvního zákazníka, dovozce nebo vývozce zboží.

Spolehlivý celní partner pro vaše zahraniční podnikání

Společnost GERLACH působí na českém trhu již více než 20 let a jeho široká evropská síť s více než 69 pobočkami a 450 celními experty nabízí svým zákazníkům odbornou podporu pro veškeré celní služby. Dále se společnost GERLACH zabývá mimo jiné i zpracováním intrastatu a celním poradenstvím pro dovozce, vývozce, dopravce i přepravce zboží.

Široká síť poboček společnosti GERLACH se rozprostírá přes 11 evropských zemí, společnost ji neustále rozšiřuje a investuje do odborného vzdělávání svých zaměstnanců pro zachování vysoké kvality služeb.

Jak je vidět na novém webovém portále, společnost GERLACH klade velký důraz na maximální využití moderních informačních technologií a na elektronizaci celního řízení. Jejím heslem je inovativní přístup, investice do vývoje, plná centralizace a elektronizace, zájem o potřeby zákazníků a především snaha nabídnout vždy něco navíc.

Více informací o společnosti GERLACH a webovém portálu najdete na www.gerlachcs.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Vysavač Raycop dopřeje šťastné, veselé a uklizené Vánoce i alergikům

Vysavač Raycop dopřeje šťastné, veselé a uklizené Vánoce i alergikům.

Příprava na klidné a pohodové prožití Vánoc často připomíná spíš válečné pole v domácnosti. Usnadněte si práci a...

Spousta firem ještě archivuje papírově

Spousta firem ještě archivuje papírově.

Žijeme sice v digitální době a mnohé dokumenty je možné uchovávat v elektronické podobě, ovšem mnoho firem nedá...

TATRA TRUCKS nabízí zajímavé bonusy k limitované edici vozů PRÄSIDENT

Každý zákazník k vozu TATRA PHOENIX Euro 6 v provedení PRÄSIDENT dostane...

Ve velmi dlouhé historii firmy TATRA TRUCKS je letošní rok výjimečný jedním výročím. Uplynulo totiž 120 let od vzniku a...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.