Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost GERLACH rozšířila své portfolio služeb o webový portál

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Od letošního roku získá zákazník společnosti GERLACH přístupem do webového portálu on-line přístup k datům o všech svých dovozech a vývozech, které tato společnost, která je dlouhodobě nejvýznamnějším poskytovatelem celních služeb v ČR, realizuje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost GERLACH rozšířila své portfolio služeb o webový portál | foto: GERLACH spol. s r.o.

Kromě údajů nezbytných k identifikaci zásilky jako je datum odbavení, referenční číslo, země určení nebo odeslání, odběratel či dodavatel, číslo faktury a fakturovaná hodnota zboží, si může zákazník zobrazit i další důležité informace, například dodací podmínky, hrubou a čistou hmotnost, použitý celní kurz, hodnotu zboží v české měně, výši cla, doporučený základ pro výpočet DPH a především stav celní deklarace.

S webovým portálem budete mít veškeré své celní záležitosti pod kontrolou

Stav celního prohlášení je díky vysokému stupni integrace systémů neustále aktualizován. Webový portál lze nazvat i jakýmsi track&trace systémem probíhajícího celního odbavení, i když to není jeho primární funkcí. Tyto aktuální informace o stavu celního prohlášení, především o řádném ukončení režimu vývozu a výstupu zboží z EU, vítají zejména vývozci zboží, kteří se tak nemusí obávat rizika dovyměření DPH.

Webový portál také umožňuje dovozcům i vývozcům filtrovat, zobrazovat a stahovat veškerá výše uvedená data do excelu a vytvářet si souhrny podle individuálních požadavků svého účetního nebo logistického oddělení.

Přístupem do webového portálu si také zákazník GERLACHU může kdykoliv jednoduše vyhledat, zobrazit nebo stáhnout související daňový doklad v xml formátu nebo náhled celního prohlášení či sdělení o stavu vývozního celního prohlášení. Odpadá mu tak starost s archivací elektronických daňových dokladů.

Do webového portálu se s ohledem na bezpečnost dostanou pouze pověřené osoby smluvního zákazníka, dovozce nebo vývozce zboží.

Spolehlivý celní partner pro vaše zahraniční podnikání

Společnost GERLACH působí na českém trhu již více než 20 let a jeho široká evropská síť s více než 69 pobočkami a 450 celními experty nabízí svým zákazníkům odbornou podporu pro veškeré celní služby. Dále se společnost GERLACH zabývá mimo jiné i zpracováním intrastatu a celním poradenstvím pro dovozce, vývozce, dopravce i přepravce zboží.

Široká síť poboček společnosti GERLACH se rozprostírá přes 11 evropských zemí, společnost ji neustále rozšiřuje a investuje do odborného vzdělávání svých zaměstnanců pro zachování vysoké kvality služeb.

Jak je vidět na novém webovém portále, společnost GERLACH klade velký důraz na maximální využití moderních informačních technologií a na elektronizaci celního řízení. Jejím heslem je inovativní přístup, investice do vývoje, plná centralizace a elektronizace, zájem o potřeby zákazníků a především snaha nabídnout vždy něco navíc.

Více informací o společnosti GERLACH a webovém portálu najdete na www.gerlachcs.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Najdete na iDNES.cz