Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Svět moderních technologií jde výrazným tempem stále kupředu a aktuálně používané produkty se rychle stávají nedostačujícími. Pokud chce firma uspět na poli automobilového průmyslu, potřebuje k tomu velmi schopný tým expertů, kteří stále přicházejí s něčím novým. Tak by se dala charakterizovat i společnost FLTC Europe a. s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Demonstrační vůz FLTC Europe a.s. s instalovanými demonstračními světlomety BiLED Sport, připravený pro předvedení zákazníkům | foto: FLTC Europe a.s.

Specialisté společnosti FLTC Europe a. s., pracující převážně na zahraničních zakázkách, se zabývají vývojem exteriérového automobilového osvětlení od koncepčního návrhu přes realizaci sériové konstrukce, až po přípravu sériové výroby. 

Vlastnosti a funkce jednotlivých výrobků se ve společnosti FLTC průběžně ověřují a testují, aby vše co nejlépe fungovalo i v praxi. V současné době připravuje tato společnost rozšíření kompetencí a možností technologického centra a prototypové dílny s výhledem na vlastní výrobu.

Dynamický tým a dlouholeté zkušenosti dávají dohromady skvělé výsledky

Společnost FLTC Europe a. s. je na trhu krátkou dobu, maximálně však využívá znalostí a zkušeností jednotlivých členů vývojového týmu, kteří se automobilovým světlům aktivně věnují již řadu let a práce na nových konstrukčních a technologických řešeních je pro ně z velké části zábavou. 

Chuť posunovat se stále dál a co nejvíce se přiblížit možnostem moderních technologií dělá tuto společnost se sídlem v Ostravě jedinečnou. Díky spolupráci s významnými evropskými automobilkami se může FLTC pochlubit zajímavými referencemi ve svém oboru. 

Značnou výhodou spolupráce kompaktní skupiny specialistů je především pružnost, efektivní využití času, samostatnost a týmové myšlení.

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Rozsvícené BiLED Sport světelné moduly na demonstračním voze FLTC s barvou osvětlení blízkou dennímu světlu

Společnost FLTC úzce spolupracuje na společných projektech s vybranými výrobci světelné techniky a také přímo s automobilkami, což je aktuálně její hlavní náplní. 

Nezapomíná však na vlastní vývoj – nejvýznamnějším vlastním produktem firmy FLTC je bifunkční LED světelný modul s pokročilou řídící elektronikou, vyvinutý pro použití v moderních automobilových světlometech. 

Výrobek je zaměřen především pro sportovní auta. Je od základu navržen, vyroben a otestován odborníky v Ostravě a v současné době je postupně představován zákazníkům. Nejen tento produkt je navržen v souladu s požadavky automobilek a legislativy, ale také v souladu s požadavky na životní prostředí.

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Funkční prototyp bifunkčního světelného modulu BiLED Sport, který je v současné době testován v provozu

Od konceptu až k sériové výrobě

Společnost FLTC Europe a. s. využívá přednosti, že vývoj produktů světelné techniky a následná realizace prototypů v jejím podání probíhá poměrně rychle. Jedná se o firmu malého měřítka, proto zde mohou jednotlivé skupiny mezi sebou snadno komunikovat. 

Na jednom místě se tak prolíná práce mechanických konstruktérů, optiků a elektrotechniků za podpory specialistů na simulace, testování, technologie a výrobu. Tým je schopen navrhnout výrobek na základě počáteční myšlenky zákazníka a dovést jej po vizuální, konstrukční, optické a funkční stránce až do fáze, kdy je připraven pro sériovou výrobu. 

Průběžná kontrola stavu vývoje a kvality je samozřejmostí, včetně virtuálního testování a měření. Prototypy se následně testují v praxi, což dává důležitou zpětnou vazbu nejen zákazníkům, ale především vývojovému týmu – neustálým učením pracovníci FLTC rozšiřují své znalosti a mohou tak posouvat možnosti vývoje dopředu.

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Mapa osvětlení dálkovým světlem ze světelného modulu BiLED Sport

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Mapa rozložení jasu dálkového světla bifunkčního projektoru BiLED Sport na vozovce

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Mapa osvětlení tlumeným světlem ze světelného modulu BiLED Sport

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Mapa rozložení jasu tlumeného světla bifunkčního projektoru BiLED Sport na vozovce

FLTC je připravena na další rozvoj

Společnost FLTC Europe a. s. nabízí také poradenství, které pomůže najít optimální řešení zakázky. Tým specialistů dokáže využít své bohaté zkušenosti a znalost vývojového procesu světelné techniky pro aplikaci nových technologií při realizaci moderních produktů.

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Rozpad sestavy prototypu světelného modulu BiLED Sport v CAD systému Catia V5 – podpůrná data pro výrobu prototypu.

S rozvojem společnosti FLTC úzce souvisí také potřeba zajistit rozšíření pracovního týmu o další kvalitní odborníky, aby byl do budoucna schopen zvládat nové a náročnější úkoly. 

FLTC Europe a.s. je dynamicky rozvíjející se firma a ráda by pro svůj růst využila potenciálu regionu, který je známý svou průmyslovou historií a který v současné době zažívá expanzi v oblasti automobilového průmyslu. Její součástí je stále větší podíl na vývoji a výrobě automobilového osvětlení. Budoucnost máme všichni ve svých rukou.

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky
Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky

Společnost FLTC Europe a. s. je v kontaktu se špičkou vývoje světelné techniky.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Najdete na iDNES.cz