Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty | foto: BIOGEN Praha

All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit

Vysoce účinný a přesný kit pro editaci genů All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit je založen na nejnovější umělé endonukleáze CRISPR / Cas9. Ve srovnání s tradičními technologiemi TALEN a ZFN pro umlčení genů lze s CRISPR / Cas9 KO Kitem jednodušeji manipulovat a vykazuje nejvyšší knockout účinnost. Můžete jej použít pro modifikaci genů téměř ve všech druzích savčích buněk.

Lineární vektor pGK1.1 obsahuje dvě složky: expresní kazetu Cas9 nukleázy a klonovací kazetu pro naváděcí RNA (gRNA). Navrhnutý fragment DNA kódující cílovou CRISPR RNA (crRNA) může být rychle a vysoce účinně klonován do klonovací kazety gRNA.

Skríning pozitivních klonů po transfekci lze snadno a efektivně provést štěpením enzymem KOD (knockout detection), který má silnou endonukleázovou aktivitu. PCR produkty cílové oblasti z jednotlivých klonů jsou denaturovány a potom znovu spojeny za vzniku heteroduplexní DNA. KOD enzym může efektivně a specificky rozpoznat a štěpit mismatch místa v heterogenních duplexech DNA.

Tento kit umožňuje snadno editovat genomovou DNA pomocí jediného vektoru a zajišťuje přesné výsledky s nízkým „offtarget“ efektem.

BIOGEN Praha

CRISPR produkty vyvinuté americkou společností Creative Diagnostic nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha, která úspěšně funguje již od roku 1996. Vedle firem, se kterými má BIOGEN Praha uzavřenou exkluzivní smlouvu, zprostředkovává dodávky zboží podle potřeb zákazníků od mnoha dalších výrobců, aby byly její služby co nejkomplexnější.

All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit se vyznačuje vysokou účinností, jednoduchou manipulací a rychlostí. Dvě funkční složky jsou kombinovány do jednoho vektoru, který nabízí vyšší účinnost transfekce. Jednoduchost manipulace usnadňují lineární vektor a DNA fragment kódující crRNA, který je menší než 100 bp. PCR produkt může být přímo použit pro enzymatické štěpení bez čištění. A rychlost kitu 5 až 20 minut štěpení je dostatečná pro detekci libovolného typu bázových mutací, jako je substituce, inzerce a delece.

Knockout Detection (KOD) Kit

Knockout detekční kit (KOD) poskytuje jednoduchou a vysoce účinnou metodu pro detekci genového knockoutu a genového polymorfismu. Základní složka kitu je knockout detekční enzym (KOD), který má silnou endonukleázovou aktivitu a je homologní s Cel. KOD enzym může účinně rozpoznat a štěpit mismatch místa v heterogenních duplexech DNA. 

Kit KOD může být široce použit pro detekci genového knockoutu u savců, bakterií, hub, virů a rostlin, zvláště je použitelný pro skríning pozitivních klonů a detekci účinnosti knockoutu pomocí technologií CRISPR / Cas9, TALEN nebo ZEN.Ke stanovení účinnostimutace lze použít enzymatické štěpení PCR produktu z buněčné směsi.

Kit se vyznačuje rychlou dobou trvání – 5 až 20 minut, jednoduchostí, kdy může být PCR produkt přímo použit pro enzymatické štěpení bez čištění, a účinností. Detekovatelný rozsah velikosti mutací je od 1 bp po několik set párů bází. Kit je zároveň velmi pohodlný, štěpený PCR produkt lze analyzovat pomocí standardní agarózové gelové elektroforézy.

CRISPR/Cas9 KO Kit

Kit CRISPR/Cas9 slouží k tvorbě buněčných linií. Genomové inženýrství u buněčných linií je všestranný nástroj pro studium funkce genů, navrhování modelů onemocnění, biofarmaceutický výzkum, objevování léků a mnoha dalších aplikací. Creative Biogene s letitými zkušenostmi chce poskytnout zákazníkům nejlepší služby v oblasti tvorby buněčných linií s editovaným genomem.

Více informací najdete na www.biogen.cz

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Najdete na iDNES.cz