Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty | foto: BIOGEN Praha

All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit

Vysoce účinný a přesný kit pro editaci genů All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit je založen na nejnovější umělé endonukleáze CRISPR / Cas9. Ve srovnání s tradičními technologiemi TALEN a ZFN pro umlčení genů lze s CRISPR / Cas9 KO Kitem jednodušeji manipulovat a vykazuje nejvyšší knockout účinnost. Můžete jej použít pro modifikaci genů téměř ve všech druzích savčích buněk.

Lineární vektor pGK1.1 obsahuje dvě složky: expresní kazetu Cas9 nukleázy a klonovací kazetu pro naváděcí RNA (gRNA). Navrhnutý fragment DNA kódující cílovou CRISPR RNA (crRNA) může být rychle a vysoce účinně klonován do klonovací kazety gRNA.

Skríning pozitivních klonů po transfekci lze snadno a efektivně provést štěpením enzymem KOD (knockout detection), který má silnou endonukleázovou aktivitu. PCR produkty cílové oblasti z jednotlivých klonů jsou denaturovány a potom znovu spojeny za vzniku heteroduplexní DNA. KOD enzym může efektivně a specificky rozpoznat a štěpit mismatch místa v heterogenních duplexech DNA.

Tento kit umožňuje snadno editovat genomovou DNA pomocí jediného vektoru a zajišťuje přesné výsledky s nízkým „offtarget“ efektem.

BIOGEN Praha

CRISPR produkty vyvinuté americkou společností Creative Diagnostic nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha, která úspěšně funguje již od roku 1996. Vedle firem, se kterými má BIOGEN Praha uzavřenou exkluzivní smlouvu, zprostředkovává dodávky zboží podle potřeb zákazníků od mnoha dalších výrobců, aby byly její služby co nejkomplexnější.

All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit se vyznačuje vysokou účinností, jednoduchou manipulací a rychlostí. Dvě funkční složky jsou kombinovány do jednoho vektoru, který nabízí vyšší účinnost transfekce. Jednoduchost manipulace usnadňují lineární vektor a DNA fragment kódující crRNA, který je menší než 100 bp. PCR produkt může být přímo použit pro enzymatické štěpení bez čištění. A rychlost kitu 5 až 20 minut štěpení je dostatečná pro detekci libovolného typu bázových mutací, jako je substituce, inzerce a delece.

Knockout Detection (KOD) Kit

Knockout detekční kit (KOD) poskytuje jednoduchou a vysoce účinnou metodu pro detekci genového knockoutu a genového polymorfismu. Základní složka kitu je knockout detekční enzym (KOD), který má silnou endonukleázovou aktivitu a je homologní s Cel. KOD enzym může účinně rozpoznat a štěpit mismatch místa v heterogenních duplexech DNA. 

Kit KOD může být široce použit pro detekci genového knockoutu u savců, bakterií, hub, virů a rostlin, zvláště je použitelný pro skríning pozitivních klonů a detekci účinnosti knockoutu pomocí technologií CRISPR / Cas9, TALEN nebo ZEN.Ke stanovení účinnostimutace lze použít enzymatické štěpení PCR produktu z buněčné směsi.

Kit se vyznačuje rychlou dobou trvání – 5 až 20 minut, jednoduchostí, kdy může být PCR produkt přímo použit pro enzymatické štěpení bez čištění, a účinností. Detekovatelný rozsah velikosti mutací je od 1 bp po několik set párů bází. Kit je zároveň velmi pohodlný, štěpený PCR produkt lze analyzovat pomocí standardní agarózové gelové elektroforézy.

CRISPR/Cas9 KO Kit

Kit CRISPR/Cas9 slouží k tvorbě buněčných linií. Genomové inženýrství u buněčných linií je všestranný nástroj pro studium funkce genů, navrhování modelů onemocnění, biofarmaceutický výzkum, objevování léků a mnoha dalších aplikací. Creative Biogene s letitými zkušenostmi chce poskytnout zákazníkům nejlepší služby v oblasti tvorby buněčných linií s editovaným genomem.

Více informací najdete na www.biogen.cz


Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Když se řekne sexuálně přenosná nemoc, vybaví se nám syfilis, kapavka a AIDS. Jenže vůbec nejrozšířenější sexuálně...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za...

Další z rubriky

Banky před létem zvýhodňují své půjčky

Banky před létem zvýhodňují své půjčky

Přichází období, kdy se řada z nás pouští do zvelebování svého bydlení nebo řeší pořízení finančně náročnějších věcí....

Vybíráme sekačku, teď jdou pěkně na dračku

Benzinová sekačka MAX 53 VBD patří k absolutní špičce. Má záběr 51 cm,...

Zahrady zažívají v těchto dnech žně. Všechno pěkně kvete, nakonec je květen, a tráva roste tak rychle, že ji musíme...

Český výrobce světlíků Lam-Plast dobývá zahraniční trhy

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

Nedocenitelným prvkem, který se postará o přímé přírodní osvětlení průmyslových hal a zároveň slouží k odvětrávání,...

Najdete na iDNES.cz