Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty | foto: BIOGEN Praha

All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit

Vysoce účinný a přesný kit pro editaci genů All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit je založen na nejnovější umělé endonukleáze CRISPR / Cas9. Ve srovnání s tradičními technologiemi TALEN a ZFN pro umlčení genů lze s CRISPR / Cas9 KO Kitem jednodušeji manipulovat a vykazuje nejvyšší knockout účinnost. Můžete jej použít pro modifikaci genů téměř ve všech druzích savčích buněk.

Lineární vektor pGK1.1 obsahuje dvě složky: expresní kazetu Cas9 nukleázy a klonovací kazetu pro naváděcí RNA (gRNA). Navrhnutý fragment DNA kódující cílovou CRISPR RNA (crRNA) může být rychle a vysoce účinně klonován do klonovací kazety gRNA.

Skríning pozitivních klonů po transfekci lze snadno a efektivně provést štěpením enzymem KOD (knockout detection), který má silnou endonukleázovou aktivitu. PCR produkty cílové oblasti z jednotlivých klonů jsou denaturovány a potom znovu spojeny za vzniku heteroduplexní DNA. KOD enzym může efektivně a specificky rozpoznat a štěpit mismatch místa v heterogenních duplexech DNA.

Tento kit umožňuje snadno editovat genomovou DNA pomocí jediného vektoru a zajišťuje přesné výsledky s nízkým „offtarget“ efektem.

BIOGEN Praha

CRISPR produkty vyvinuté americkou společností Creative Diagnostic nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha, která úspěšně funguje již od roku 1996. Vedle firem, se kterými má BIOGEN Praha uzavřenou exkluzivní smlouvu, zprostředkovává dodávky zboží podle potřeb zákazníků od mnoha dalších výrobců, aby byly její služby co nejkomplexnější.

All-in-One CRISPR / Cas9 KO Kit se vyznačuje vysokou účinností, jednoduchou manipulací a rychlostí. Dvě funkční složky jsou kombinovány do jednoho vektoru, který nabízí vyšší účinnost transfekce. Jednoduchost manipulace usnadňují lineární vektor a DNA fragment kódující crRNA, který je menší než 100 bp. PCR produkt může být přímo použit pro enzymatické štěpení bez čištění. A rychlost kitu 5 až 20 minut štěpení je dostatečná pro detekci libovolného typu bázových mutací, jako je substituce, inzerce a delece.

Knockout Detection (KOD) Kit

Knockout detekční kit (KOD) poskytuje jednoduchou a vysoce účinnou metodu pro detekci genového knockoutu a genového polymorfismu. Základní složka kitu je knockout detekční enzym (KOD), který má silnou endonukleázovou aktivitu a je homologní s Cel. KOD enzym může účinně rozpoznat a štěpit mismatch místa v heterogenních duplexech DNA. 

Kit KOD může být široce použit pro detekci genového knockoutu u savců, bakterií, hub, virů a rostlin, zvláště je použitelný pro skríning pozitivních klonů a detekci účinnosti knockoutu pomocí technologií CRISPR / Cas9, TALEN nebo ZEN.Ke stanovení účinnostimutace lze použít enzymatické štěpení PCR produktu z buněčné směsi.

Kit se vyznačuje rychlou dobou trvání – 5 až 20 minut, jednoduchostí, kdy může být PCR produkt přímo použit pro enzymatické štěpení bez čištění, a účinností. Detekovatelný rozsah velikosti mutací je od 1 bp po několik set párů bází. Kit je zároveň velmi pohodlný, štěpený PCR produkt lze analyzovat pomocí standardní agarózové gelové elektroforézy.

CRISPR/Cas9 KO Kit

Kit CRISPR/Cas9 slouží k tvorbě buněčných linií. Genomové inženýrství u buněčných linií je všestranný nástroj pro studium funkce genů, navrhování modelů onemocnění, biofarmaceutický výzkum, objevování léků a mnoha dalších aplikací. Creative Biogene s letitými zkušenostmi chce poskytnout zákazníkům nejlepší služby v oblasti tvorby buněčných linií s editovaným genomem.

Více informací najdete na www.biogen.cz

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Samsung Community: tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Samsung Community: Tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Jste technologický nadšenec, zajímáte se nejnovější mobilní telefony a vždy umíte všem poradit? Nebo naopak hledáte...

Další z rubriky

Státní dluhopisy vs. korporátní dluhopisy. Co je výhodnější?

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Dluhopisy. Dozajista jste se již s tímto pojmem setkali. Jedná se o efektivní možnost investování vašich úspor s...

Eshopista opouští příběhy a nově nabídne konfrontaci

Eshopista opouští příběhy a nově nabídne konfrontaci

Úspěšná diskuzní platforma Eshopista mění svůj formát. Od podnikatelských příběhů se posouvá ke konkrétním, aktuálním...

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Přinášíme řešení pro firmy, které hledají vysokou kvalitu, dlouhou životnost a partnera, který dokáže řešit také...

Najdete na iDNES.cz