Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost AVEFLOR dosáhla v roce 2011 významného růstu tržeb

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Rok 2011 byl pro společnost AVEFLOR nejlepším rokem v historii více jak šestnácti letého působení na českém trhu. Rostl hlavně export do zemí EU v oblasti smluvní výroby. Na českém trhu se podařilo stabilizovat prodeje zdravotnických a veterinárních přípravků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost AVEFLOR dosáhla v roce 2011 významného růstu tržeb | foto: AVEFLOR

Společnost AVEFLOR, a.s. zaznamenala v roce 2011 tržby za takřka 130 mil. Kč, což představuje meziroční nárůst zhruba o 32 %. Za tímto výrazným nárůstem stojí růst exportu hlavně do zemí EU a Ruska.

Stěžejním trhem nadále zůstává ruský trh, pro který společnost AVEFLOR vyrábí hlavně technické sprejové výrobky pro oblast ošetření a péče o obuv.

AVEFLOR se soustředí na farmacii, zdravotnické prostředky a veterinární přípravky

V posledních letech společnost AVEFLOR zaměřila svou aktivitu na výrobní segment pro farmacii, zdravotnické prostředky a veterinární přípravky. Díky tomuto novému směřování uzavřel AVEFLOR zakázky s novými partnery hlavně v zemích EU.

Konkrétně jde o země: Německo, Belgie, Španělsko, Itálie a Velká Británie. Podařilo se uzavřít v minulém roce i kontrakty s ukrajinskými partnery na dodávky zdravotnických a veterinárních výrobků na tamní trh.

Společnost AVEFLOR dosáhla v roce 2011 významného růstu tržeb

Společnost AVEFLOR nabízí služby v oblasti výroby aerosolových výrobků, kapalných výrobků plněných do plastových nebo skleněných obalů či gelů plněných do plastových tub

AVEFLOR v roce 2012 počítá s růstem tržeb o 5 - 7 %

Na českém trhu pokračovala stagnace prodeje kosmetických výrobků. Rostl ale trh zdravotnických prostředků i veterinárních přípravku. Očekává se, že poroste tento trh v roce 2012. První čísla za první pololetí roku 2012 potvrzují toto tvrzení. Pro rok 2012 počítá společnost AVEFLOR s růstem tržeb kolem 5 - 7 %.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Montované haly na míru vašemu podnikání.
Montované haly na míru vašemu podnikání

Uvažujete o navýšení výrobní kapacity, uskladnění většího množství materiálu či nové investiční příležitosti? Přední evropský výrobce ocelových hal nabízí...  celý článek

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.