Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Spojte studium angličtiny s možností stáže a přivýdělku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Studenti mají v posledních letech ve světě dveře dokořán. Nabízí se jim nepřeberné množství studijních programů, při kterých si v zahraničí mohou osvojit cizí jazyk a zdokonalovat se v něm. V některých případech se dá studium propojit i se stáží a případně placenou brigádou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Budova partnerské školy BSC, která leží přímo v centru anglického Bournemouthu, je vystavěna ve stylu Art Deco. | foto: ESL Education s.r.o.

Na jazykové kurzy v mnoha zemích světa se soustředí ESL, jeden z největších poskytovatelů studia v zahraničí. Lze si vybrat z kurzů pro mládež, pro dospělé i kurzy s možností stáže a placené práce. U studentů je vždy však podmínkou při možnosti získání pracovních příležitostí pobyt propojený se studiem. Zajímavou alternativu momentálně nabízí program v British Study Centres (BSC) v anglickém Bournemouthu, viz http://www.british-study.com/adults/english-language-schools/bournemouth/ .

Kouzlo města Bournemouth

Bournemouth je považován za nejpříjemnější univerzitní město na jihu Anglie s množstvím zahrad a parků. Ročně přijímá více než deset tisíc místních studentů a téměř stejný počet studentů zahraničních. Ve Velké Británii bylo dokonce podle zpravodajství BBC zvoleno opakovaně nejšťastnějším městem. Studentům skýtá bohaté možnosti kulturního i společenského vyžití. Samotná jazyková škola se nachází přímo v centru Bournemouthu pár minut pěšky od dolní zahrady a pět minut od pláže. Samozřejmá je blízkost obchůdků, klubů i hospůdek. Nedaleko od městečka narazíte na druhý největší světový přírodní přístav Poole Harbour i nádhernou přírodu New Forest s množstvím cyklostezek.

Důkazy účastníků jazykových pobytů o okouzlení studiem i městem při jazykovém ESL pobytu v Bournemouthu naleznete na https://www.esl-jazykovky.cz/cz/dospeli/jazykova-skola/anglictina/anglie/bournemouth/bsc/reference.htm.

Pláž je vzdálená od školy jen pár minut chůze.
Pláž je vzdálená od školy jen pár minut chůze.

Pláž je vzdálená od školy jen pár minut chůze.

O jazykové škole BSC

British Study Centres (BSC) v Bournemouthu si klade jako poslání poskytovat svým studentům i zaměstnancům tvůrčí, obohacující a kvalitní vzdělání v příjemném pracovním prostředí. Jde školu rodinného typu, která začínala ve třicátých letech 20. století s korespondenčními kurzy, v sedmdesátých letech se zaměřila na vyšší odborné školství a od devadesátých let se specializuje na výuku anglického jazyka. Poskytuje prázdninové kurzy, kurzy pro studenty, dospělé i pedagogy angličtiny.

V posledních letech se v rámci Evropy dvakrát stala vítězem prestižního ocenění Study Travel Magazine „star“ English Language School a v roce 2012 sklidila i ocenění Travel Study Magazine „star“ Junior v kategorii kurzů pod studenty mladší osmnácti let. BSC má akreditaci Britské rady pro výuku angličtiny jako cizího jazyka, je členem Asociace jazykových cestovních organizací a rovněž partnerskou školou ESL.

V jazykové škole se nachází 12 prostorných učeben, knihovna se studovnou,...

V jazykové škole se nachází 12 prostorných učeben, knihovna se studovnou, kavárna, ovocný bar a samozřejmostí je bezdrátové internetové připojení.

Program s ESL nabízí intenzivní kurz i nabídku práce

ESL nabízí ve spolupráci s BSC Bournemouth studentům skvělý program, který skýtá kombinaci intenzivního kurzu s neplacenu stáží a následným získáním práce. Kurz, který trvá čtyři týdny, obsahuje 20 obecných lekcí angličtiny a týdenní kurz pracovní angličtiny, jež má připravit studenty na následnou stáž. Samotná stáž trvá dva týdny a probíhá ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Poté student získává možnost pracovat v hotelu za peníze, konkrétně za 6,5 libry na hodinu, což představuje asi 200 Kč. Náklady na šestitýdenní pobyt přitom činí 1 300 britských liber.

S ESL do celého světa

Partnerská škola v anglickém Bournemouthu není však jediným místem, kam se lze vypravit za vzděláním i prací. ESL nabízí podobné varianty studia propojené s pracovními příležitostmi také v Kanadě, Austrálii nebo na Novém Zélandu, viz https://www.esl-jazykovky.cz/cz/placena-prace-studenti-zahranici.htm.

Na stránkách ESL naleznete více než 250 atraktivních pečlivě vybraných destinací z celého světa. Máte zároveň jistotu, že jazykový kurz absolvujete na spolehlivých a prověřených jazykových školách. V případě zájmu kontaktujte ESL na https://www.esl-jazykovky.cz/cz/jazykovy-pobyt-kontakty.htm.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Najdete na iDNES.cz