Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Spojte příjemné s užitečným: čtyři měsíce prázdnin v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jak využít nejdelší prázdniny v životě? Což takhle jet po maturitě třeba do Anglie a zdokonalit se v angličtině natolik, že složíte zkoušku FCE? S cestovní kanceláří INTACT je to možné. Má nejširší nabídku jazykových kurzů v zahraničí, velmi příznivé ceny a hlavně kvalitní servis.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spojte příjemné s užitečným – čtyři měsíce prázdnin v zahraničí | foto: INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

Společnost INTACT – studium v zahraničí s. r. o. působí v oboru již 25 let. Její kancelář je ve Velkém Meziříčí, ale schůzku si lze dohodnout i v Praze. Rádi a ochotně vám poradí, který konkrétní kurz by byl pro vás ten pravý. Vybírat můžete nejen z angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, portugalštiny, řečtiny či polštiny, ale i arabštiny, čínštiny, japonštiny nebo korejštiny. Je neoddiskutovatelnou pravdou, že nejlépe se člověk naučí cizí řeči právě v zemi, kde se danou řečí mluví.

Vyberte si, co vám vyhovuje

S cestovní kanceláří INTACT si vyberete jazyk i zemi podle vašeho gusta. Preferujete pobyt na pláži, nebo máte raději vnitrozemí? Rádi sportujete, nebo se spíš obdivujete historickým památkám? Učíte se lépe v kolektivu, nebo jste spíš individuální studijní typ? Všechny vaše požadavky mohou být splněny a vy se před nástupem na vysokou školu můžete sbalit a vydat se na své nejdelší a nejkrásnější prázdniny v životě. Studium navíc zakončíte uznávanou zkouškou.

Spojte příjemné s užitečným – čtyři měsíce prázdnin v zahraničí

Kurzy angličtiny v různých zemích

Pokud dáváte přednost zvuku anglické angličtiny, můžete po vyplnění jednoduchého formuláře na webových stránkách kanceláře vybírat jen v Anglii z více než čtyřiceti destinací – počínaje Londýnem přes Oxford, Cambridge, York až po Bristol nebo ostrov Jersey. V přehledné tabulce na www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zahranici ihned získáte základní informace, zjistíte výhody kurzu, cenu i školu, na které výuka probíhá. Při výběru si zároveň jako jeden z parametrů v požadavcích zadáte, že máte zájem o kurz zakončený zkouškou.

Spojte příjemné s užitečným – čtyři měsíce prázdnin v zahraničí

Je vám bližší americká angličtina? Postup je stejný. Jen v kolonce „země“ vyplníte USA. Nabídnou se vám kurzy od Floridy až po Kalifornii. Vyberete si i v případě, pokud vás láká Kanada. To však zdaleka nejsou všechny země, kde se dá angličtina studovat. Za vzděláním lze vycestovat také do Irska, Skotska či Walesu, ale rovněž do Austrálie nebo na Nový Zéland. S CK INTACT se za studiem můžete vypravit také na Maltu nebo Barbados, dalšími lákavými variantami jsou Thajsko, Singapur nebo Jihoafrická republika. Máte-li jasno, není problém okamžitě vyplnit přihlášku.

Stále nejste rozhodnuti?

Žádný problém! INTACT vám při výběru kurzu pomůže přímo na webových stránkách www.intact.cz/pomoc-s-vyberem. Stačí vyplnit a odeslat formulář a na váš e-mail přijde nabídka kurzů speciálně pro vás. Využít se dá také online komunikace nebo zelená linka společnosti. V neposlední řadě se nabízí osobní schůzka se členem INTACT teamu. Za 25 let svého působení v oblasti zahraničních jazykových kurzů posbírala firma již tolik zkušeností, že se nemusíte obávat svěřit své vzdělávání do jejích rukou. Rovněž byla čtyřikrát nominovaná v kategorii nejlepší agentura ve Střední a Východní Evropě na prestižní ocenění LTM Star Awards.

Spojte příjemné s užitečným – čtyři měsíce prázdnin v zahraničí

Nepromarněte svůj čas!

Kdy jindy máte v životě tolik volného času a minimum povinností, než po maturitě před nástupem na vysokou? Využijte svůj čas aktivně a udělejte něco pro sebe. Pokud chcete uspět v oboru, pro který jste se rozhodli, bez znalosti cizího jazyka se do budoucna neobejdete. Nastartujte proto svou kariéru už nyní a neomezte své nejdelší prázdniny jen na pobyt na pláži. Zdokonalte se v zahraničí v cizím jazyce, poznejte zajímavé lidi z celého světa i kulturu navštívené země. Studium angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo dalších jazyků v zahraničí vám rozšíří obzory a zlepší vyhlídky na profesní růst. CK INTACT vám zaručí nejnižší cenu na trhu a plný servis při vašem studiu jazyků v zahraničí. Více informací naleznete na www.intact.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Ve výrobě je zapotřebí dodržovat přísné hygienické normy. Jak ale v náročném provozu udržovat čisto? Řešení nabízí...

Najdete na iDNES.cz