Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sociální podnik Jitro-centrum služeb spojuje příjemné s užitečným

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V dnešním technicky a pracovně náročném světě trpí stále větší počet lidí nejrůznějšími fyzickými potížemi. Nejčastěji jsou spojené se stresem, dlouhým sezením u počítače nebo nedostatkem pohybu. S těmito neduhy vám pomůže zatočit sociální podnik Jitro-centrum služeb s.r.o., který nabízí a poskytuje rehabilitační, rekondiční a masérské služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spojit příjemné s užitečným jde, sociální podnik Jitro-centrum služeb s.r.o. tak úspěšně funguje | foto: JITRO - centrum služeb, s.r.o.

Chcete si odpočinout, ulevit svému tělu nebo naopak – potřebujete si zacvičit? Léčíte se po úrazu, máte pohybový problém nebo jste zdravotně znevýhodnění? Pak se neváhejte svěřit do rukou zkušených profesionálních fyzioterapeutek a masérek. Účinky na sebe nenechají dlouho čekat.

Proč Jitro vzniklo a čím je jedinečné

Málokteré zařízení se může pochlubit tím, že sídlí v prostorech bez architektonických i společenských bariér. Sociální podnik Jitro-centrum služeb s.r.o. může být právě takovým unikátním projektem díky finanční podpoře z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost, a ze státního rozpočtu ČR. Jitro se snaží být férovým centrem služeb, které je vlastně po všech stránkách přínosné. Řídí se totiž principy sociálního podnikání a funguje podle konceptu trojího prospěchu. Co to znamená? Činnost tohoto olomouckého centra prospívá společnosti, životnímu prostředí i ekonomice.

Spojit příjemné s užitečným jde, sociální podnik Jitro-centrum služeb s.r.o....

Aby svých cílů mohlo Jitro dosáhnout, tvoří jeho tým zaměstnanců 40 % osob se zdravotním postižením nebo lidí, kteří se starají o osobu blízkou. Zkrátka šanci tu mají i ti, kteří by rádi pracovali, ale potřebují k tomu specifické podmínky, které jim běžné zaměstnání nemůže poskytnout. Když sociální podnik Jitro vytvoří určitý zisk, zpětně ho investuje do rozvoje služeb a zvyšování jejich kvality. Tak může být užitečné hned v několika směrech najednou.

Spojit příjemné s užitečným jde, sociální podnik Jitro-centrum služeb s.r.o....

Vyzkoušejte služby centra Jitro a vyberte si tu pravou pro sebe

Nabídka služeb, které v sociálním podniku Jitro-centrum služeb s.r.o. najdete, je velmi pestrá. Zahrnuje relaxační, cvičební i léčebné procedury. Ti, kteří chtějí pečovat o své zdraví, zde mohou vyzkoušet masáže, fyzioterapeutické metody, magnetoterapii, elektroléčbu, různé druhy zdravotního cvičení, infrasaunu nebo kineziotaping. Kromě klasických uvolňujících a regeneračních masáží se lze objednat na reflexní masáže, tradiční čínské baňkování či příjemnou masáž lávovými kameny.

Všem věkovým kategoriím, handicapovaným i těžce nemocným pomůže velmi účinná kraniosakrální osteopatie, která podporuje schopnost tělesné samoléčby. Trápí vás otoky, bolesti nebo vady páteře? Řešením mohou být fyzioterapeutické techniky. Pokud vám zůstaly na kůži nepěkné jizvy, stopy popálenin nebo trpíte vyrážkami či ekzémy, nechte se ošetřit přístrojem Bioptron. Na problematické tělesné partie se zaměřuje metoda zvaná kineziotaping. Dokáže například snižovat bolest po úrazech, únavu po sportovním výkonu a odstraňovat různé otoky.

Spojit příjemné s užitečným jde, sociální podnik Jitro-centrum služeb s.r.o....

Už jste vyzkoušeli účinky infrasauny? Metoda hlubokého prohřátí tělesných tkání společně s infračerveným zářením má vliv na pohyblivost kloubů, posiluje imunitní systém, zvyšuje pružnost cév a pomáhá při léčbě celé řady onemocnění. Tento způsob rehabilitace je ideální volbou pro sportovce v době odpočinku. Pravidelné navštěvování infrasauny má na kardiovaskulární kondici a spalování kalorií podobný efekt jako pravidelné cvičení.

Spojit příjemné s užitečným jde, sociální podnik Jitro-centrum služeb s.r.o....

Postavit se na vlastní nohy a rozšířit tým zaměstnanců, to jsou plány do budoucna

Žijte aktivně, zdravě a s radostí. Připojte se ke spokojeným klientům centra služeb Jitro a dozvíte se, jak relaxovat při náročném pracovním shonu. Zkušení odborníci vám doporučí nejlepší metodu pro odstranění zdravotních potíží, které vás dlouhodobě trápí. Cílem tohoto sociálního podniku je nasbírat zkušenosti, aby mohl ve své podnikatelské činnosti pokračovat i v příštích letech, a to nezávisle na finančních příspěvcích z grantů či fondů. Kromě zdokonalování nabídky služeb plánuje Jitro také rozšířit počet pracovních míst pro osoby znevýhodněné na trhu práce. Zákazníci tak mohou využít příjemného prostředí a laskavého personálu k tomu, aby se cítili skvěle.

logo
Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Najdete na iDNES.cz