Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Spojení studia MBA a kurzu pro makléře – co je za touto kombinací?

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ve světě vzdělávání dospělých a obchodu s realitami se objevila zajímavá nabídka – mezinárodní online univerzita LIGS University spolu s tuzemskou společností Virtuální realitní kancelář se spojily, aby společně nabízely studium MBA a kurz pro realitní makléře za zvýhodněnou cenu. Podrobnosti o nově vzniklé spolupráci se dozvíte v rozhovoru s prezidentem LIGS University, Pavlem Makovským a jednatelem Virtuální realitní kanceláře, Janem Píbilem.

Spojení studia MBA a kurzu pro makléře – co je za touto kombinací?| foto: iDNES.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pane Píbile, mohl byste nám, prosím, představit kurz Obchodník s realitami? Co tento kurz účastníkům přinese a proč si myslíte, že se bez něj neobejdou?

Jan Píbil: Tento kurz je pořádán na základě udělené akreditace MŠMT ČR k provádění rekvalifikace v oboru realitní činnosti. Je koncipován jak pro úplné začátečníky, kteří nemají dosavadní zkušenosti s podnikáním a prací realitního makléře, tak i pro ty zkušenější, kterým se prozatím nepovedlo nastartovat svou vlastní podnikatelskou kariéru, ale i pro úspěšné realitní makléře, kteří si prověří dosavadní znalosti a určitě se dozví spoustu nových informací od zkušených lektorů z tohoto oboru.

Jan Píbil

Jan Píbil

Náš kurz účastníky systematicky a přímo vede k obchodním a podnikatelským úspěchům s důrazem na získání potřebných teoretických i praktických znalostí z oblasti realitního trhu, obchodních a manažerských dovedností, osobního rozvoje, práva a ekonomiky.

Kurz je ukončen závěrečným testem a zkouškou od autorizovaných osob a absolvent získá certifikát. Jedná se o momentálně největší vzdělávací program v realitním oboru podporovaný MŠMT ČR. Také proto je zařazen do návrhu nového realitního zákona.

Otázka na pana Makovského je podobná. Pro koho je určeno studium online MBA a proč by se měl někdo rozhodnout pro online studium namísto klasického distančního?

Pavel Makovský: Stručně řečeno, studium MBA je určeno pro všechny, kteří se chtějí ve svém životě stále posouvat vpřed, ať už se jedná o profesní či osobní stránku. Je tedy pro všechny, kteří se chtějí neustále zlepšovat a kariérně růst.

A proč si zvolit online studium namísto distančního studia? Odpověď je nasnadě. Online forma šetří čas, což je pro zaměstnané lidi velkou výhodou. Díky online studiu je navíc možno studovat odkudkoliv a kdykoliv – doma, v práci, ve vlaku, ráno nebo večer. Záleží pouze na každém, co mu vyhovuje.

Před nedávnem jste společně začali nabízet cenově zvýhodněný balíček – absolvování kurzu Obchodník s realitami a MBA studium zaměřené na realitní trh. Jak vlastně vznikla spolupráce mezi Virtuální realitní kanceláří a LIGS University?

Jan Píbil: Minulý rok jsem úspěšně dokončil studium MBA na LIGS University, kdy jsem psal závěrečnou práci na téma tohoto kurzu a problematiky realitního oboru. Po mém absolvování jsme s panem Makovským uzavřeli spolupráci a připravili jsme „balíček“ – kurz Obchodník s realitami v kombinaci s MBA ve specializaci Řízení obchodu s realitami. Princip je jednoduchý, kdo absolvuje kurz, může na LIGS University pokračovat ve studiu MBA zaměřeném na obchod s realitami. Studenti v rámci této kombinace získají zvýhodněnou cenu a také jim bude uznána část studia. To samé platí i obráceně. Pokud se absolvent studia MBA rozhodne pro absolvování kurzu, bude jej mít také za zvýhodněnou cenu. V obou případech je tedy možné získat jak certifikaci, tak titul MBA.

Pavel Makovský

Pavel Makovský

Rád dodávám, že o studium kurzu Obchodník s realitami, tak o specializaci MBA Řízení obchodu s realitami je velký zájem.

Pavel Makovský: Vlastně už to celé shrnul pan Píbil. Naším cílem je maximálně vycházet vstříc studentům, kteří na sobě pracují a chtějí se dále zlepšovat. Proto se snažíme podpořit ty zájemce, kteří chtějí absolvovat kurz Obchodník s realitami a zároveň přemýšlí i o studiu MBA. Setkání s prvními zájemci o tento balíček a jejich nadšení nás utvrdilo v tom, že vzájemná spolupráce má smysl.

Kdo vyučuje tyto kurzy, ať už se jedná o rekvalifikační kurz nebo studium MBA?

Jan Píbil: Na kurzu Obchodník s realitami přednášejí zkušení lektoři s dlouholetou praxí v realitním oboru (právníci, stavaři, finanční specialisté, obchodní a marketingoví specialisté, specialisté na on-line marketing), což umožňuje, aby se na tomto kurzu neprobírala pouze teorie, ale i praktické ukázky a zkušenosti.

Já sám mám v oboru realit 15 let praxe, jak z pozice realitního makléře, tak s vedením realitní kanceláře a za sebou mám několik tisíc prodejů nemovitostí. Proto tyto zkušenosti rád předávám jak na kurzu, kde jsem lektorem, tak jako lektor programu MBA na LIGS University, kde jsem tutorem předmětů zaměřených na obchod s realitami.

Pavel Makovský: Na LIGS University si s výběrem tutorů dáváme velmi záležet, jelikož je považujeme za klíčovou součást naší univerzity. Všichni naši tutoři jsou zkušení manažeři, kteří jsou odborníci ve své oblasti. Naši studenti se tedy učí od těch nejlepších, a přitom získávají know-how přímo z praxe, což je v současnosti neocenitelné.

Pane Makovský, proč si myslíte, že by si realitní makléři neměli vystačit pouze s kurzem Obchodník s realitami? Jaké jsou hlavní důvody, aby si připlatili ještě za studium MBA?

Pavel Makovský: Hlavně proto, že studium MBA nabízí široké spektrum znalostí. V případě studia MBA zaměřeného na reality, absolvuje student předměty i z jiných oblastí, jako je například management, marketing, finance apod. Dále si student vybírá dle svého zájmu z celé řady nejrůznějších volitelných předmětů. Studium je tedy bezpochyby přínosné jako celek, a to pro každého, nejen pro realitní makléře.

Pokud se zájemci rozhodnou studovat, kdy mohou začít?

Jan Píbil: Kurz „Obchodník s realitami“ otevíráme každý měsíc, aktuální termín kurzu najdete na stránkách www.kurzpromaklere.cz nebo na webu www.virtualnirealitnikancelar.cz.

Pavel Makovský: LIGS University nabízí studium online, je tedy možné začít kdykoliv, třeba hned zítra. Není nutné čekat na žádné termíny. Stačí vyplnit přihlášku na našich webových stránkách a o zbytek se už postaráme my.

Proč by si zájemci měli vybrat právě Virtuální realitní kancelář a LIGS University?

Jan Píbil: Za mě bych jako hlavní důvod uvedl praxi v tomto oboru. Studentům předáváme nejen teorii, ale i zkušenosti z dlouholeté praxe a kombinace kurzu a studia MBA je exklusivní a ojedinělá ☺.

Pavel Makovský: Moje odpověď se ponese ve stejném duchu. LIGS University má za sebou více než deset let zkušeností s poskytováním vzdělávání a neustále přichází s inovacemi a nápady, jak studium vylepšit a nabízet stále více specializací. Věříme, že ti, kdo si pro své studium vyberou LIGS University, nebudou svého rozhodnutí litovat, což potvrzují stovky našich spokojených studentů a absolventů.