Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Splňte si svůj dětský sen a staňte se pilotem na zkoušku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužili jste se stát pilotem, ale vaše životní cesta vás zavedla na úplně jinou kariéru? Svůj sen si stále ještě můžete splnit. Staňte se pilotem na zkoušku a vyzkoušejte si, jaké je řídit letadlo nebo vrtulník vysoko nad zemí. Tento nezapomenutelný zážitek je také ideálním dárkem pro vaše nejbližší.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Splňte si svůj dětský sen! Staňte se pilotem na zkoušku | foto: Mavisys, s.r.o.

Konečně už zase bude léto a krásné počasí láká k výletům do rozličných měst a na hrady a zámky. Prohlédněte si je z ptačí perspektivy a vychutnejte si skutečně nádherný pohled na svět. Kdoví, možná, že je i krásnější než z koňského hřbetu. Vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem vám tuto otázku pomohou rozlousknout.

Skutečné letadlo nebo helikoptéru můžete řídit dokonce i vy! Skupina profesionálních pilotů pořádá zážitkové akce, při kterých si na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké je být pilotem letadla nebo velkého vrtulníku. Dokonce můžete přistát na letišti Václava Havla v Praze, třeba hned za Boeingem ČSA!

Jaké je být pilotem letadla na zkoušku?

Milujete letadla a baví vás pozorovat krásy světa z výšky? Umíte jednat v krizových situacích a bavilo by vás sedět v reálném kokpitu a navíc dokonce řídit? Stravte příjemný den v obklopení letadel a vyzkoušejte si, jestli máte skutečně talent, cit a pevné nervy pro jejich řízení.

Nejedná se o žádný simulátor, opravdu poletíte skutečným letadlem. Kdo ví, možná, že během letu dojde ke ztrátě výkonu motoru a vy budete muset pomoci kapitánovi s diverzí na záložní letiště. Zažijete tak skutečně adrenalinový zážitek, na který budete vzpomínat a nadšeně jej vyprávět kamarádům i známým.

Nebudete také „jen“ řídit letadlo, ale vyzkoušíte si, co tato profese komplexně obnáší. Společně s kapitánem celý let naplánujete, zakreslíte trasu v mapě, zkontrolujete aktivaci vzdušných prostorů, naprogramujete palubní přístroje, zjistíte aktuální meteorologické podmínky, provedete předletovou prohlídku letadla a poslechnete si, jak vyžádat povolení ke startu.

Po kapitánovi letadla také jako druhý pilot zkontrolujete předletové úkony a po startu budete mít na starosti řízení letadla pomocí mapy a kompasu, protože během letu může dojít ke ztrátě orientace a pevná zem je hluboko pod vámi. Nesmíte ztratit nervy.

Splňte si svůj dětský sen! Staňte se pilotem na zkoušku

Přistaňte na hlavním českém letišti

Úžasný zážitek je také přistání a opětovné vzlétnutí z velkého letiště Václava Havla. Čtyřmístným letadlem Cessna 172 poletíte z letiště Letňany přes vstupní body a provedete přiblížení na aktivní dráhu. Po přistání zarolujete na GA stojánku. Při odletu odposlechnete ATIS, naladíte Ruzyně DELIVERY a vyžádáte si povolení k odletu. Obdržíte instrukce pro pojíždění a nakonec získáte od věže povolení k odletu.

Brzy možná na letišti Václava Havla nebudou malá letadla moci operovat, proto této jedinečné příležitosti využijte včas.

Dobrodružství s vrtulníkem

Jako v akčním filmu si můžete připadat při řízení velkého vrtulníku Robinson R 44. Přistanete na třech různých místech a po cestě společně proberete letecké zážitky a zkušenosti. Pokud vás vrtulník skutečně nadchne, profesionální pilot vám poradí, jak se skutečným létáním začít.

Splňte si svůj dětský sen! Staňte se pilotem na zkoušku

Ultralight nabízí skutečný prožitek z létání

V ultralehkém letadle se budete cítit volný jako pták. Dopřejte si ten fantastický zážitek a staňte se alespoň na chvíli pilotem nejmodernějšího ultralightu současnosti. Na předletovém briefingu se dozvíte vše o tomto typu malých letadel a co vše je zapotřebí splnit, abyste si jej mohli také pořídit.

Vyhlídkové lety: Prohlédněte si svět z nadhledu

Zaleťte si nad nejkrásnější místa České republiky a spatřete nejkrásnější scenérie Krkonoš, propast Macochu nebo historické centrum Prahy. Zažít můžete i romantický či noční let nebo dokonce adrenalinový let se stavem beztíže. Perličkou je vyhlídkový let s řízením letadla, kde si i trasu vyberete sami. Vyhlídkové lety jsou opravdu úžasnou alternativou klasických nedělních rodinných výletů.

Splňte si svůj dětský sen! Staňte se pilotem na zkoušku

Doleťte na zahraniční služební cestu jako milionář

Autem jezdí na služební cestu nebo na dovolenou každý. Buďte originální a přeleťte s úsměvem dopravní zácpy! Let si můžete naplánovat do jakékoliv evropské destinace, třeba do monackého Nice nebo do Vídně. 

Překrásný pohled je také na vrcholky Alp, můžete doletět až na dovolenou do Chorvatska. Díky leteckým výletům po Evropě se i na služební cestu budete těšit.

Pilotem na zkoušku i vyhlídkové lety od profesionálních a nadšených pilotů

Jedinečnou možnost stát se pilotem na zkoušku nebo absolvovat nezapomenutelné vyhlídkové lety nabízí Pilotem na zkoušku, největší letecká společnost specializovaná na vyhlídkové lety v České republice.

Lety realizují zkušení profesionální piloti, kteří svou práci skutečně milují a chtějí se o ni podělit s ostatními. Ve vzduchu i na zemi zažijete pohodovou atmosféru, piloti jsou přátelští a svým nadšením z létání vás určitě nakazí natolik, že si sami budete chtít pilotní licenci pořídit.

Létá se z letiště Praha - Letňany, Benešova, Příbrami, Roudnice nad Labem i jiných míst po celé České republice. Ze všech letů si na památku parádního zážitku můžete pořídit video.

Více informací o příležitosti stát se pilotem na zkoušku nebo uspořádat nezapomenutelný rodinný letecký výlet najdete na www.pilotemnazkousku.cz.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Vytříděný plastový odpad nepřijde nazmar, uplatní se v různých oborech

Vytříděný plastový odpad nepřijde nazmar, má uplatnění v různých oborech.

Více než 12 kilogramů, průměrně takové množství plastových odpadů vytřídí každý z nás za rok. Setkáváme se s nimi v...

Radiátory neslouží jen k vytápění. Chcete dokonalý tepelný komfort?

Radiátory neslouží jen k vytápění: Chcete dokonalý tepelný komfort?

Tak proč to neudělat způsobem, který bude funkční a lichotivý? Už dávno není pravidlem, že by radiátory měly sloužit...

Přeprava osob Praha: cestování vlakem patří do minulosti

Přeprava osob Praha – cestování vlakem patří do minulosti

Potřebujete se dostat kamkoliv po České republice nebo třeba na nákupy do Vídně, ale vlaky a autobusy nejsou nic pro...

Najdete na iDNES.cz