Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Splňte si svá předsevzetí v Hotelu Iris

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vánoce se již kvapem blíží. Určitě se na ně všichni těšíme a nejen malé děti, ale i dospělí. Zapalujeme adventní věnce, gruntujeme, nakupujeme dárky, nakupujeme zásoby, pečeme cukroví a podobné příjemné i méně příjemné věci s tím související.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Wellness Hotel Iris*** | foto: Wellness Hotel Iris***

Vánoce však zase jako každoročně utečou jako mávnutím kouzelného proutku, bude tady Silvestr a další rok. Většina z nás si dává opakovaně novoroční předsevzetí, která se obyčejně nepodaří dodržet. Protože sami také víme, jak jednoduché je stanovovat si cíle a kolik úsilí dá tyto cíle dosáhnout, nabízíme vám možnost zkusit to společně.

Hned na první víkend nového roku připravujeme v hotelu IRIS v Pavlově netradiční víkend, zaměřený na odpočinek, relaxaci, zdravou stravu a zdravý životní styl. Další víkend je již tradičně v duchu setkání věrných klientů. V termínu 20. až 22. ledna připravujeme oblíbený Wellness víkend, tentokrát za výhodnou cenu, tento pobyt zcela určitě přispěje k regeneraci sil do dalšího pracovního nasazení.

Víkend 27. až 29. ledna bude určen zejména milovníkům country hudby.Určitě si odpočinete, pochutnáte si na specialitách naší kuchyně, naberete energii a v sobotu večer si také můžete zazpívat oblíbené písničky společně s country kapelou.

dámská jízda

První únorový víkend věnujeme ženám další z oblíbených pobytů s názvem Dámská jízda. Tento pobyt si užije každá žena bez rozdílu věku a jestli milé dámy, kamarádka zrovna nemá čas a vy nechcete jet samy, vezměte bez obav sebou manžela nebo přítele i panové si tento víkend mohou u nás krásně užívat. 

A hned následující víkend se zaměříme na romantiku a oslavíme svatého Valentýna, tento pobyt s romantickou večeří se setkává se stále větším zájmem hostů. A kdo nemá rád zvyky exportované z Ameriky, může  přijet o týden později a prožít na Pálavě Masopustní veselí. V restauraci vám nabídneme tradiční moravské pochoutky a v sobotu večer se pobavíme a zazpíváme u cimbálu.

A příští víkend zase necháme tělo relaxovat a užijeme si wellness víkend a  opět za výhodnou zimní cenu. Na jaro připravíme  víkendy s cimbálkou, country víkendy, oblíbený třídenní velikonoční pobyt  a mnoho dalších příjemných pobytů pro všechny věkové kategorie, včetně seniorů. Pobyty relaxační, regenerační a wellness pobyty  lze objednat kdykoli a na libovolný počet dnů.

Hotel IRIS***

Lužní 215, 69201 Pavlov. 
Telefon 519515310.
E-mail: hotel.iris@vasstav.cz
www.hotel-iris.cz

Naše nabídka je opravdu velice široká a to nejen pro jednotlivce, ale také pro kolektivy. Jelikož nabízíme komfortní ubytování, výbornou stravu, školící prostory i techniku, vyhledává nás stále více kolektivů za účelem uspořádání firemních akcí, školení a podobně. Ve spolupráci s místními vinaři pro vás také připravíme posezení v klasickém vinném sklepě s ochutnávkou místních vín.

Každý pobyt můžete také věnovat jako dárek pro své milé blízké. Dle vašeho požadavku sestavíme pobyt na míru a připravíme dárkový certifikát.

A kde můžete všechno tohle zažít? V útulném hotelu s téměř domácí péčí, jmenuje se IRIS a najde ho ve vesnici Pavlov, nedaleko Mikulova.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Zažijte svět inteligentní domácnosti, navštivte Somfy Experience centrum

Zažijte svět inteligentní domácnosti – navštivte Somfy Experience centrum.

Inteligentní řízení domácnosti i kanceláře se stává součástí našich životů. A také finančně dostupnou věcí, kterou...

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Najdete na iDNES.cz