Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Splňte si svá předsevzetí v Hotelu Iris

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vánoce se již kvapem blíží. Určitě se na ně všichni těšíme a nejen malé děti, ale i dospělí. Zapalujeme adventní věnce, gruntujeme, nakupujeme dárky, nakupujeme zásoby, pečeme cukroví a podobné příjemné i méně příjemné věci s tím související.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Wellness Hotel Iris*** | foto: Wellness Hotel Iris***

Vánoce však zase jako každoročně utečou jako mávnutím kouzelného proutku, bude tady Silvestr a další rok. Většina z nás si dává opakovaně novoroční předsevzetí, která se obyčejně nepodaří dodržet. Protože sami také víme, jak jednoduché je stanovovat si cíle a kolik úsilí dá tyto cíle dosáhnout, nabízíme vám možnost zkusit to společně.

Hned na první víkend nového roku připravujeme v hotelu IRIS v Pavlově netradiční víkend, zaměřený na odpočinek, relaxaci, zdravou stravu a zdravý životní styl. Další víkend je již tradičně v duchu setkání věrných klientů. V termínu 20. až 22. ledna připravujeme oblíbený Wellness víkend, tentokrát za výhodnou cenu, tento pobyt zcela určitě přispěje k regeneraci sil do dalšího pracovního nasazení.

Víkend 27. až 29. ledna bude určen zejména milovníkům country hudby.Určitě si odpočinete, pochutnáte si na specialitách naší kuchyně, naberete energii a v sobotu večer si také můžete zazpívat oblíbené písničky společně s country kapelou.

dámská jízda

První únorový víkend věnujeme ženám další z oblíbených pobytů s názvem Dámská jízda. Tento pobyt si užije každá žena bez rozdílu věku a jestli milé dámy, kamarádka zrovna nemá čas a vy nechcete jet samy, vezměte bez obav sebou manžela nebo přítele i panové si tento víkend mohou u nás krásně užívat. 

A hned následující víkend se zaměříme na romantiku a oslavíme svatého Valentýna, tento pobyt s romantickou večeří se setkává se stále větším zájmem hostů. A kdo nemá rád zvyky exportované z Ameriky, může  přijet o týden později a prožít na Pálavě Masopustní veselí. V restauraci vám nabídneme tradiční moravské pochoutky a v sobotu večer se pobavíme a zazpíváme u cimbálu.

A příští víkend zase necháme tělo relaxovat a užijeme si wellness víkend a  opět za výhodnou zimní cenu. Na jaro připravíme  víkendy s cimbálkou, country víkendy, oblíbený třídenní velikonoční pobyt  a mnoho dalších příjemných pobytů pro všechny věkové kategorie, včetně seniorů. Pobyty relaxační, regenerační a wellness pobyty  lze objednat kdykoli a na libovolný počet dnů.

Hotel IRIS***

Lužní 215, 69201 Pavlov. 
Telefon 519515310.
E-mail: hotel.iris@vasstav.cz
www.hotel-iris.cz

Naše nabídka je opravdu velice široká a to nejen pro jednotlivce, ale také pro kolektivy. Jelikož nabízíme komfortní ubytování, výbornou stravu, školící prostory i techniku, vyhledává nás stále více kolektivů za účelem uspořádání firemních akcí, školení a podobně. Ve spolupráci s místními vinaři pro vás také připravíme posezení v klasickém vinném sklepě s ochutnávkou místních vín.

Každý pobyt můžete také věnovat jako dárek pro své milé blízké. Dle vašeho požadavku sestavíme pobyt na míru a připravíme dárkový certifikát.

A kde můžete všechno tohle zažít? V útulném hotelu s téměř domácí péčí, jmenuje se IRIS a najde ho ve vesnici Pavlov, nedaleko Mikulova.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity.

Ivana Mentlová obléká největší české módní ikony, má svoji vlastní designerskou značku a již šestou kolekci navrhuje...

Po padesátce to nekončí

Po padesátce to nekončí

Zejména muži okolo padesátky by se měli mít na pozoru. K nejčastějším komplikacím urogenitálního aparátu v tomto věku...

Najdete na iDNES.cz