Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Špičkoví chirurgové Očního centra pomohou i vám

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oční centrum provádí diagnostiku a léčbu chorob šedého zákalu, zeleného zákalu, odstraňování dioptrických vad (krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu), onemocnění očního pozadí a sklivce. To vše provádí špičkoví chirurgové Očního centra.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Špičkoví chirurgové Očního centra pomohou i Vám | foto: Oční klinika MUDr. Vladimír Korda, Ph.D.

Všechny oční operace, včetně operací sklivce a sítnice, provádí špičkoví chirurgové očního centra ambulantně. Samozřejmostí Očního centra je pohodová atmosféra, flexibilita personálu a špičková moderní technika.

Pacient si může určit termín vyšetření i zákroku, jak potvrzuje i lékař a primář pardubické Oční kliniky Vladimír Korda. Je sítnicovým specialistou a vitreoretinálním chirurgem, provádí podrobná vyšetření zaměřená zejména na sítnici.

Vidět hvězdičky může znamenat problém

Záblesky, jiskření či blikání, objevující se na okraji zorného pole, jsou světelné vjemy, které se mohou projevit i jako následek otřesu sklivce při uhození do oka či prudkém úderu do hlavy. Jak říká staré úsloví, člověk "vidí hvězdičky". Pokud se objevují bez této vnější příčiny, mohou být prvními příznaky poškození sítnice.

"Nemoci sítnice mohou mít řadu příčin. Může jít o dědičné choroby sítnice či cévní onemocnění - tepenné a žilní uzávěry či cévní anomálie. Nejvíce jsou jimi ohroženi lidé s cukrovkou. Za poškození sítnice ovšem mohou i její záněty. To vše vede ke vzniku trhlin a následně k odchlípení sítnice. Nejsou-li včas léčeny, mohou vést až k trvalé slepotě," vysvětluje Vladimír Korda.

Sítnici vám "opraví" špičkoví chirurgové Očního centra

Opětovné přiložení odchlípené sítnice či řešení krvácení do sítnice umožňuje chirurgický zákrok zvaný pars plana vitrektomie. Zákrok probíhá ambulantně a provádí ho špičkoví chirurgové Očního centra, většinou v místním znecitlivění, lékař sleduje průběh své práce mikroskopem.

Operace zpravidla trvá půl hodiny až hodinu. Nevelkou ránu lékař na závěr sešije pomocí vstřebatelných stehů, které není třeba po čase z oka vytahovat. Podráždění a zčervenání oka ustoupí v několika málo dnech po zákroku.

Oko

Podrobné informace o průběhu operačního zákroku, ale i spektrum dalších zákroků včetně trvalého odstraňování dioptrických vad najdete na internetové adrese www.ocni-centrum.eu.

Se svým problémem se také můžete svěřit telefonicky. Oční centrum zavedlo službu Volejte mi kdykoliv. Na lince 608 800 886 vše potřebné zkonzultujete s očním specialistou.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz