Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Špičková manikúra Solingen za přijatelnou cenu? Díky DUKAS snadno

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Představte si velmi kvalitní nářadí na manikúru a pedikúru špičkové kvality Solingen v krásné barevně sladěné sadě, klidně se skleněným pilníkem na nehty v příslušné barvě a zdobený originálními krystaly Swarovski.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Špičková manikúra Solingen

Vše v luxusním koženém pouzdře v barevném souznění vnitřních a vnějších odstínů či netradiční kombinací materiálů s originálními dekoracemi a za rozumnou cenu.

Nemožné? Ve světě nabídky firmy DUKAS PRAHA s.r.o. www.edukas.cz  je to příjemná realita.

Česká společnost DUKAS PRAHA s.r.o. prodává špičkové výrobky renomovaných značek. Specializuje se zejména na nástroje na manikúru a pedikúru z německého Solingenu, odkud je pro vás přímo dováží. Na českém trhu zastupuje značky Pfeilring Solingen, Manart Solingen, Solista Solingen, Premax Italy a další a navíc nabízí dnes i svoji vlastní privátní značku.

Špičková manikúra Solingen

Špičková manikúra Solingen

 Díky dvacetileté spolupráci s výrobci v Solingenu, oblasti nejkvalitnějšího nožířského zboží, si DUKAS PRAHA nechává vyrábět výrobky na zakázku pod značkou PREMIUM LINE Made in Solingen.

Bohatý sortiment manikúr v privátní řadě PREMIUM LINE Made in Solingen za příznivou cenu

Jednotícím prvkem značky PREMIUM LINE Made in Solingen je rozhodně unikátnost. A to hned v několika bodech. V této řadě

DUKAS nabízí největší sortiment kvalitních, dokonale barevně sladěných manikúr. Výjimečný je i design pouzder. Pouzdra si ve firmě DUKAS PRAHA navrhují sami a nechávají si je šít přímo podle vlastních návrhů. Každý podzim přicházejí na trh s novou kolekcí, na kterou čekají netrpělivě nejen zákazníci, ale i konkurenční firmy.

Nové kolekce se stávají předmětem kopií, což berou autoři jako kompliment dokazující, že ve firmě DUKAS PRAHA jsou vždy o krok napřed. Unikátní je na manikúrách této řady velmi dobrý poměr ceny a kvality, který vedle atraktivního designu, špičkové kvality a barevné palety oceňují kupující.

Špičková manikúra Solingen

Špičková manikúra Solingen

Manikúry pro profesionály i domácí použití

Chcete používat nejvyšší možnou kvalitu manikúrního a pedikúrního nařadí od nejprestižnějšího výrobce v daném oboru? Mít na ručně kované nářadí doživotní záruku? Pak volte luxusní manikúry z řady Pfeilring Solingen, kde každý výrobek je opatřen logem (kruh se šípy) a číslem výrobku. Vybírat můžete z variant povrchové úpravy: lesklý nikl, matný chrom nebo

zlacení 24kt zlatem. Přesně to může být poslední manikúra, kterou si v životě koupíte, další již nikdy potřebovat nebudete. Nejvyšší myslitelná kvalita, ruční zpracování, pravá kůže s nezaměnitelnou vůní. Kdo by odolal? V předvánočním čase je to tip na ten nej dárek pro svoji drahou polovičku.

Co do kvality si nezadají výrobky další řady Manart Solingen, kterou zákazníci oceňují jako cenově příznivější. Najdeme tu široký sortiment nůžek na nehty, nůžek na kůži, pinzet, kleští, pilníků a jiného nářadí. Všechny výrobky této řady mají niklovou povrchovou úpravu.

Veškeré nářadí pro manikúru a pedikúru, kterou firma DUKAS PRAHA s.r.o. nabízí, najdete na firemních e-shopových internetových stránkách www.edukas.cz. Zboží si tu můžete v klidu svého obýváku prohlédnout, seznámit se s detailním popisem včetně ceny i si vybrané hned objednat.

Pokud patříte k těm, kteří si raději manikúrní nářadí osahají, na stránkách www.dukas.cz najdete seznam reprezentačních prodejen.

Autor:
Témata: Solingen, Chrome, Zlato

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz