Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Specialistou na poli automatizace a průmyslového vážení je firma SATEC

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Již od roku 1991 nabízí chrudimská společnost SATEC, s. r. o. komplexní služby v oblasti elektro, řídicích systémů a vážení. Zároveň vytváří návrhy a konstrukční řešení elektrovýzbroje a dodává programové vybavení pro řízení průmyslových procesů s ohledem na vaše potřeby a přání.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Specialistou na poli automatizace a průmyslového vážení je firma SATEC | foto: SATEC, s.r.o.

Společnost SATEC je v oblasti automatizace a průmyslového vážení špičkou na trhu. Dokáže vám optimalizovat dávkování, vážení a plnění různých materiálů. Zvláštní technologie s automatickými linkami využívají firmy z oblasti chemického, sklářského, keramického, potravinářského či gumárenského průmyslu, mísící centra se uplatňují při výrobě stavebních hmot.

Řídicí systémy firmy SATEC se využívají i pro řízení speciálních přístrojů, strojů a celých technologií nebo řízení etanolů v laboratořích. Vodní díla zase využívají řídicí systémy jezů a plavebních komor či monitorovací systémy přehradních hrází.

Konečný produkt v požadované kvalitě i množství

Pro návrhy a realizace tenzometrických vah nabízí SATEC spojení předností moderních vážících zařízení s kvalitním řídicím systémem, přičemž váhy zařadí přímo do výrobní linky. Firma pro řízení výrobních linek používá výrobky renomovaných výrobců Schneider Electric a Siemens. Zajistí tak získání konečného produktu v požadované kvalitě i daném množství.

Alternativou jsou diferenční dávkovací váhy, vážení na pásu, vážení zásobníků i vícekomponentní zásobníkové váhy. V případě tenzometrických snímačů sází společnost SATEC na značku Hottinger Baldwin Messtechnik GmbH a vážní moduly integrované do PLC Schneider Electric a Siemens. Součást dodávky tvoří také integrace výrobních dat do podnikového informačního systému.

Integrace vám šetří náklady

Integrace vážení do řídicího systému zjednoduší komunikaci, nabídne větší škálu využití informací o tocích i zásobách materiálu a pomůže také snížit náklady. Přináší tak řadu výhod, které určitě uvítáte.

SATEC – specialista na poli automatizace a průmyslového vážení

Komplexní přehled o stavu a funkci technologie poskytuje obrazovka počítače, na jejíž poměrně malé ploše lze grafickými prostředky snadno zobrazit zapnutá a vypnutá zařízení hladiny materiálu v zásobnících, údaje vah a dalších provozních čidel.

Počítačový řídicí systém slouží také k sestavování, úpravám a archivaci receptur, vedení evidence o spotřebě surovin a vyrobených produktech s různými možnostmi členění. Data můžete i přenést do podnikových informačních systémů. Nezbytnou součást řídicího systému tvoří provozní diagnostika, která přispívá k rychlé identifikaci závad a minimalizuje ztráty ve výrobě při poruchách.

Kompletní realizace od profesionálů z firmy SATEC

Společnost SATEC, s. r. o. se přímo ve vaší firmě postará o vše od návrhu, až po montáž a uvedení do provozu. Dodá potřebné přístrojové vybavení i kabeláž, elektrovýzbroj a instrumentaci a zajistí oživení a seřízení dodané technologie. Po realizaci zakázky také zaškolí personál pro obsluhu i údržbu zařízení. Zakázky z oblasti elektro a vážení dodává na klíč vlastními silami, stavební a strojní práce vznikají ve spolupráci s partnerskými firmami.

Služby firmy SATEC zahrnují i projekty elektro s vypracování kompletní projektové dokumentace, programové vybavení či prodej výrobků Schneider Elektric a Siemens.

Více o řídicích systémech firmy SATEC, s. r. o., jejím zaměření, nabídce a službách naleznete na www.satec.cz.

Autor:
Témata: Siemens

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Najdete na iDNES.cz