Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Špatně v létě usínáte? Příjemné klima v ložnici zajistíte stíněním oken

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Sluneční paprsky mohou v létě znepříjemnit život ve vašem podkroví. Se stínícími doplňky VELUX si ale doma vytvoříte ideální podmínky ke zdravému a spokojenému bydlení. Navíc stačí odpovědět v kvízu na www.velux.cz/leto 3 otázky a získáte slevu na nákup rolet a žaluzií v e-shopu VELUX.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Venkovní rolety VELUX zabrání dopadu slunečních paprsků na sklo a tím dokáží v letních dnech snížit vnitřní teplotu až o 7 °C | foto: iDNES.cz

Nedostatečné zatmění místnosti, ve které spíme, je jednou z hlavních příčin nekvalitního spánku. Ten má přitom přímý vliv na naše zdraví, pohodu i pracovní výkonnost.K dosažení ideálního spánku je nutné vytvořit v domě optimální prostředí - vhodné světelné podmínky, tepelnou pohodu a kvalitní větrání.

Nadmíra světla během spánku je problémem moderního bydlení hlavně ve městech, způsobená pouličním osvětlením. Řešením je použití originálních rolet a žaluzií od společnosti VELUX, jejíž produkty již více jak 26 let prosvětlují česká podkroví.

Zcela zatemňující rolety VELUX zajistí úplnou tmu v místnosti, kdykoliv...

Zcela zatemňující rolety VELUX zajistí úplnou tmu v místnosti, kdykoliv potřebujete; zdroj: VELUX

Dopřejte si i v parných letních dnech příjemné klima v ložnici a světlem nerušený spánek se stínícími doplňky VELUX. Od 1. 7. do 31. 8. 2016 je nyní můžete mít ještě levněji! Za odpověď na 3 kvízové otázky na www.velux.cz/leto získáte slevu na nákup originálních rolet a žaluzií VELUX na e-shopu VELUX, kterou můžete uplatnit do 31. 8. 2016. Stínící doplňky VELUX nabízí dokonalou ochranu před přehříváním a dokáží snížit teplotu interiéru až o 7° C. Navíc můžete volit mezi manuálním ovládáním a dálkově ovládanou variantou na solární či elektrický pohon.

Negativní vliv na spánek má také přílišné teplo v místnosti. Ideální teplota vzduchu pro spaní se podle odborníků pohybuje mezi 17° C až 19° C. Náš organismus má při této teplotě nejpřirozenější podmínky pro dobrou regeneraci. Venkovní roleta VELUX zachytí dopadající sluneční paprsky dříve, než dopadnou na okenní sklo a výborně tak chrání interiér před přehříváním. Vnitřní teplotu místnosti dokáže v letním období snížit až o 7° C.

Získejte slevu na nákup v e-shopu VELUX

Dopřejte si i v parných letních dnech příjemné klima v ložnici a světlem nerušený spánek se stínícími doplňky VELUX. Od 1. 7. do 31. 8. 2016 je nyní můžete mít ještě levněji! Za odpověď na 3 kvízové otázky na www.velux.cz/leto získáte slevu na nákup originálních rolet a žaluzií VELUX na e-shopu VELUX, kterou můžete uplatnit do 31. 8. 2016. Stínící doplňky VELUX nabízí dokonalou ochranu před přehříváním a dokáží snížit teplotu interiéru až o 7° C. Navíc můžete volit mezi manuálním ovládáním a dálkově ovládanou variantou na solární či elektrický pohon.

Úspěch zakořeněný v historii

Stínící doplňky VELUX jsou osvědčenou volbou, jak si v horkých letních dnech doma vytvořit příjemné prostředí. Není se čemu divit – 75letá historie firmy je sama důkazem kvality a úspěchu. Zdravé bydlení je posláním skupiny VKR již od roku 1941, kdy Villum Kann Rasmussen založil firmu Rasmussen & Co. s cílem přivést co nejvíce denního světla a čerstvého vzduchu do interiéru a vytvořit tak zákazníkům ideální místo pro život.

Dánský inženýr reagoval na požadavky trhu po druhé světové válce, kdy docházelo k rekonstrukcím poničených domů a přeměně dříve nevyužívaných prostor na obytné. Díky nápadu prosvětlit půdní vestavby střešními okny přinesl lidem možnost, jak za málo peněz proměnit prostory, které do té doby sloužily ke skladování, v místo vhodné ke spokojenému bydlení.

Villum Kann Rasmussen, zakladatel společnosti VKR a vynálezce moderního...

Villum Kann Rasmussen, zakladatel společnosti VKR a vynálezce moderního střešního okna VELUX

Přínos společnosti jako motto

Roku 1942 patentoval Villum Kann Rasmussen moderní střešní okno, kterému dal jméno VELUX. Toto jméno vzniklo spojením začátku slova ventilation (ventilace) a latinského významu pro světlo, LUX. V roce 1945 pak přišel s převratným okenním pantem, který umožňoval otevírat střešní okno po jeho vodorovné ose. Mimo střešní okna vyrábí VELUX také světlíky a světlovody, které přivedou denní světlo i do prostor bez oken.

Skupina VKR čítá v dnešní době přes 14 500 zaměstnanců a jejich podpora je pro firmu s hlavním sídlem v dánském Hørsholmu prioritou. I proto zastřešuje VKR řadu nadací a fondů, například Villum Fonden a VELUX Fonden, zaměřené na sponzorování řady neziskových projektů a péči o zaměstnance. U příležitosti 75. výročí skupiny VKR udělí nadace VELUX také zvláštní dar na vědecké výzkumné projekty ve výši 20 milionů eur. Přispívá tak k původní myšlence zakladatele Villuma Kann Rasmussena být příkladem pro ostatní.

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz