Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Španělské víno a olivy extra kvality jen od BMC Brno

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Temperamentní Španělsko je typické vynikajícím červeným vínem, blahodárnými olivovými oleji a delikatesami jako jsou jamón, turrón či mořské plody, které nesmějí chybět na žádném stole.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

BMC Brno, s.r.o. - Specialista na Španělsko. | foto: BMC Brno, s.r.o.

Přímořské národy jsou známé svojí výživnou kuchyní, kterou si většina středoevropanů dopřává jen v době dovolených. Proč ale nezačlenit tyto blahodárná jídla do svého každodenního jídelníčku? Díky firmě BMC Brno, s. r. o. je to možné ještě dnes.

Společnost BMC Brno, s. r. o. je specialistou na Španělsko již přes 10 let. Spolupracuje se stovkami španělských firem, a proto si může vybírat opravdu jen ty nejkvalitnější produkty, které poskytne českým a slovenským spotřebitelům.

BMC Brno, s.r.o. - víno

Vína

Prosluněná španělská krajina přímo vybízí k pěstování vinné révy. Po celém území Španělska jsou rozesety tisíce vinných sklepů, které se věnují lisování vína. Mezi nejznámější vinařské oblasti patří Rioja, La Mancha či Cava.

Španělští producenti vína využívají různorodých technologií, a proto je od nich možné zakoupit širokou paletu vín od velmi mladých až po tzv. Grand Reservy, které zrají v barikovém sudu a láhvi minimálně po 4 roky. Naprosto jedinečné jsou španělské sekty z oblasti Cava, které se vyrábí metodou champenoise. Jde o lahodný nápoj s bohatou vůní a chutí, kterou doprovází spousta jemných bublinek.

Detailnější informace a zejména obrovské portfolio vín naleznete na www.spanelskavina.eu

Olivy a olivové oleje

Olivy jsou plody středozemského stále zeleného stromu (Olea europia) a jsou tradiční součástí chutné, pestré a vyvážené kuchyně. Obsahují významný zdroj vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, přírodní vlákniny a minerálů (zejména železa, vápníku, draslíku a hořčíku).

Mohou sloužit jako samostatná pochoutka, která může být plněna různými surovinami (např. mandlí, papričkou, rybami, sýrem a dokonce i slaninou). Dalším způsobem zpracování oliv je lisování olivového oleje, který obsahuje vitamín E a má příznivé účinky na tlumení rozvoje chorob krevního oběhu, chrání před nádorovým onemocněním a arteriosklerózou.

Dělí se na panenské oleje (virgin) získávané mechanicky bez chemických úprav. Jsou za studeny lisovány vlastní vahou plodů nebo lisem. Extra panenské oleje (extra virgin) dosahují nejvyšší kvality a pochází z prvního lisování. A v neposlední řadě pomace (olej z pokrutin), které jsou získány zpracováním zbytků po extrakci olivového oleje a oleje získaného přímo z oliv.

Podrobnější informace a celou řadu výrobků z oliv je možné najít na www.olivy.cz

BMC Brno, s.r.o. - chorizo

Španělské delikatesy

Španělská gastronomie je plná dalších specialit, které když člověk ochutná, nemůže se od nich odtrhnout.

Typickým příkladem může být sušené vepřové maso jamón, které odjakživa hraje důležitou roli ve španělské kuchyni. K jeho výrobě se používá vepřové maso "bílé" (SERRANO) či "černé" (IBERSKÉ), nebo jejich směsi. Iberský jamón je považován za nejvzácnější produkt vyráběný z vepřového masa.

Dalším reprezentantem španělských delikates je sladká pochoutka turrón, která se ve Španělsku podává zejména o Vánocích. Vyrábí se z mandlí, včelího medu a cukru a prodává se v různých chuťových variacích.

Tyto a spoustu dalších pochoutek je možné objednat na adrese www.bmcbrno.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz