Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

SP Audit: odborník na komplexní daňové a účetní poradenství

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost SP Audit se zabývá kromě standardního zpracování auditu účetní závěrky podle legislativního rámce ČR rovněž celou paletou dalších služeb včetně poskytování průběžných celoročních konzultací k účetním a daňovým problémům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SP Audit: odborník na komplexní daňové a účetní poradenství | foto: SP Audit, s. r. o.

Audity účetních závěrek, due diligence, IFSR, podnikové kombinace, daňové poradenství, účetnictví i likvidace společností. Potřebujete využít některou ze služeb auditorských firem a tápete nad volbou? A právem. 

Složitá ekonomická situace zvyšuje nároky na přesnost, kvalitu a důvěryhodnost informací poskytovaných stávajícím i potenciálním věřitelům, investorům či obchodním partnerům. Uživatelé účetních výstupů jsou nyní obzvláště citliví na jakékoliv chyby a nepřesnosti, ať už byly způsobeny záměrně, či nikoliv. Úměrně tomuto trendu se zvyšují nároky i na nezávislé ověřovatele účetních závěrek - auditory. To jsou známá fakta.

Na straně jedné rostou požadavky na rozsah, kvalitu a objektivitu provedeného auditu, na straně druhé přitom úsporná opatření vyvíjejí zvýšený tlak na poměr dosahované kvality a ceny za poskytování auditorských a poradenských služeb.

SP Audit = zkušenost a reference

Zdánlivě neřešitelné má snadné řešení. Klíčem k němu jsou pozitivní reference klientů a dlouholetá zkušenost firmy s pečlivě (a v souladu s mezinárodními auditorskými standardy) budovanými pracovními postupy a dostatečným počtem vysoce kvalifikovaných odborníků. Na těchto pilířích si zakládá svoje renomé pražská společnost SP Audit.

Společnost SP Audit, s.r.o., založená již před dvanácti lety, se může opírat o praktické zkušenosti získané zajišťováním komplexního portfolia služeb pro své klienty, ať již to jsou audity účetních závěrek, ověřování a převody závěrek do mezinárodních standardů IAS/IFRS, daňové a účetní poradenství, služby typu due diligence, procesy spojování a přeměn podniků, krizový management či likvidace obchodních společností.

I peníze hrají roli

Svoji nezastupitelnou roli hraje též ekonomický úhel pohledu, který samozřejmě nelze přehlížet. Firemní politika SP Audit je jasná. Za úspěchy stojí a do budoucna tomu nebude jinak, kombinace garantované kvality nabízených služeb se střízlivou a okolní situaci odpovídající cenovou politikou.

SP Audit: odborník na komplexní daňové  a účetní poradenství1

Správnost této politiky pak potvrzují  reference klientů zatupujících ryze české i mezinárodní podnikatelské struktury. Podrobnosti o společnosti SP Audit, nabídce jejích služeb a kontakty najdete na firemních internetových stránkách www.spaudit.cz nebo přímo v sídle společnosti Murmanská 1475/4, 100 00 Praha 10.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.