Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sousedé reální i virtuální aneb jak mít dobré sousedské vztahy?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jistě si vzpomenete na slavnou filmovou komedii Zítra to roztočíme, drahoušku...!, ve které si dvě sousední znesvářené rodiny dělaly samé naschvály. Přitom k tomu, abychom si se sousedy nedělali ze života peklo a měli dobré sousedské vztahy, stačí dodržovat pravidla slušného chování.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sousedé reální i virtuální aneb jak mít dobré sousedské vztahy? | foto: Sousede.cz

Poznáte svého souseda?

Sousedé reální i virtuální aneb jak mít dobré sousedské vztahy?

Sousedé reální i virtuální aneb jak mít dobré sousedské vztahy?

Hypoteční banka, jediná banka v Česku specializující se pouze na hypotéky a oblast bydlení, si nechala v loňském roce zpracovat podrobný průzkum na téma sousedské vztahy. Z něj mimochodem vyplývá, že nejvíce neoblíbení bývají sousedé – slídilové, kteří příliš sledují ostatní lidi, dále ti, kteří si pouští příliš nahlas hudbu nebo televizi. Na dalších příčkách v žebříčku nepopularity pak figurují kuřáci a jejich obtěžující zápach cigaretového kouře a další nadměrně hluční sousedé – ať již spadají do kategorie pořadatelů bujarých večírků, věčných kutilů s vrtačkami a kladivy nebo rodin s hlučnými dětmi. Nelibost budí také sousedé, kteří ostatní obtěžují svými nevychovanými čtyřnohými mazlíčky a ti, co dělají nepořádek.

Čeho si tedy při sousedském soužití nejvíce vážíme? V první řadě je to naše soukromí, pak klid, pořádek a hygiena. Za nejlepší sousedy pak považujeme takové, kteří jsou slušní, ochotní pomoci a nedělají nic z výše uvedených nešvarů.

Sousedé reální i virtuální aneb jak mít dobré sousedské vztahy?

Sousedé reální i virtuální aneb jak mít dobré sousedské vztahy?

On-line archiv i nástěnka

O specifikách sousedských vztahů a jejich problematice vědí své také předsedové bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, kteří kromě běžného sousedského soužití musejí zvládat ještě správu domu a (častokrát krizovou) komunikaci s jeho obyvateli. Efektivně zvládnout tuto náročnou disciplínu nyní pomáhá portál Sousedé.cz, který přináší řadu účinných nástrojů pro správu domu, a to vše z jednoho místa, on-line a zcela zdarma.

Na webové stránce Sousedé.cz mohou předsedové společenství vlastníků jednotek (SVJ), bytových družstev (BD) i samotní vlastníci bytů aktivně a obousměrně komunikovat s ostatními lidmi v domě. Na Sousedé.cz máte bezpečný prostor pro sdílení spolehlivých informací se svými sousedy. Na jednom místě tak mohou být uložené smlouvy, zápisy ze schůzí, přehledy hospodaření nebo nabídky na opravu výtahu. Dále pomocí moderní nástěnky jednoduše pošlete pozvánku na schůzi či jarní úklid. Dá se zde elektronicky hlasovat v anketách nebo moderovat diskuze.

Sousedé reální i virtuální aneb jak mít dobré sousedské vztahy?

Sousedé reální i virtuální aneb jak mít dobré sousedské vztahy?

Sousedské vztahy pomůže vylepšit sousedský webový portál

Sousedský webový portál však přináší výhody i pro obyvatele domu, kteří mohou využívat informační servis, sdílet fotky nebo kalendář akcí. Aplikace je navíc zdarma dostupná i pro mobilní telefony a tablety.

Můžete zde mít uložený vlastní domovní adresář s důležitými e-mailovými adresami a telefonními čísly, což výrazně usnadní například hlášení závad nebo počtu osob. Portál může fungovat i jako elektronická nástěnka, na kterou může kdokoliv umisťovat novinky z domu i okolí nebo třeba tipy na zajímavé akce a výlety.

Navštivte nás ještě dnes na www.sousede.cz a vyzkoušejte si demoverzi.

Sousede.cz

Sousede.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.