Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Souboj roku! Zpěvák Daniel Landa nastoupí v thajském boxu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dne 12. června 2014 proběhne v pražské Tipsport Aréně Gibu Fight Night, kde se proti legendě thajského boxu Riku Immonenovi (40) postaví zpěvák Daniel Landa (45), který nikdy profesionálně nezápasil.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Souboj roku! Zpěvák Daniel Landa nastoupí v thajském boxu | foto: NOGUP agency s.r.o.

Finský bijec Riku Immonen má za sebou 46 zápasů, z toho 37 výherních a 5 drtivých knockoutů. 

Vyhraje zkušený Fin nebo houževnatý Landa?

Daniel Landa alias kouzelník Žito se na svůj životní zápas připravoval posledních šest týdnů v Thajsku, ale zkušenosti z ringu, které má Immonen, za tu dobu rozhodně nestihl nasbírat. Již 12. června bude jasné, jestli vyhraje zkušený Fin nebo houževnatý Landa, pro kterého neexistuje nesplnitelný cíl. Landa ale s úsměvem tvrdí, že pro něj je výhrou vůbec k zápasu nastoupit. 

"Nebojím se, ale mám ze soupeře respekt, tahle cesta není o vítězství nad soupeřem, ale o vítězství sám nad sebou. Je to jedna ze sedmi kejklí neboli činů za hranicí mých možností,“ prozradil Daniel Landa, že jeho nástup v ringu bude realizací jedné z jeho oznámených "kejklí“ projektu Žito Mystery Show.

Souboj roku! Zpěvák Daniel Landa nastoupí v thajském boxu

Galavečer thajského boxu Gibu Fight Night s Danielem Landou v ringu započne v 17:00 hod. Těšit se můžete na profesionální zápasy nejlepších českých i zahraničních thaiboxerů. Součástí turnaje bude finále Mistrovství republiky v thajském boxu.

Profesionální zápasy nejlepších thaiboxerů

Gibu Fight Night přivede do Tipsport Areny thaiboxerskou extratřídu. Čestným hostem bude jeden z nejslavnějších světových thaiboxerů současnosti, Francouz Jerome Le Banner. Českou republiku budou mimo jiné hájit Ondřej SPEJBL Hutník, Jiří Žák, Matouš K.O.hout a Tomáš Hron. Z dalších známých zápasníků jmenujme např. Slováka Miroslava Cingela anebo Rumuna Catalina Morosanu. Profily a fotografie všech bojovníků si můžete prohlédnout na internetových stránkách akce.

Diváci se mohou těšit na vzrušující atmosféru, napínavé souboje a tvrdé a přesné výměny. Večerem bude provázet moderátor Ondřej Novotný, známý komentátor televizních přenosů bojových sportů.

Název galavečera Gibu Fight Night vymyslel Daniel Landa. Odkazuje k hlavní runě Gibu, která symbolizuje dar.

Thajský box, zkráceně thaibox nebo také Muaythai, je jeden z nejtvrdších bojových sportů. V zápasech, které jsou na pět kol po třech minutách, se používají údery rukou, loktů, kolen a nohou. Narozdíl od jiných sportů je thajský box plnokontaktní, kromě hlavy a těla se útoky vedou také na nohy. Povoleny jsou i různé strhy, shozy a typické úchyty v klinči. Bojovníci nastupují k zápasu bosí, vybaveni jen několika chrániči.

Souboj roku! Zpěvák Daniel Landa nastoupí v thajském boxu

Organizátorem tohoto mimořádného večera je C.M.T.A. – Česká Muay-Thai Asociace, o.s., která oficiálně zastřešuje thajský box v České republice. Partnerem Gibu Fight Night je MaXimus World Fight team, největší promotérská stáj působící na českém trhu, která zajišťuje starty vrcholových sportovců na profesionální úrovni v oblasti bojových sportů po celém světě.

Vstupenky na galavečer thajského boxu Gibu Fight Night jsou v prodeji v síti Ticket Art www.ticketart.cz a www.ticketportal.cz v cenách od 390 Kč. Více informací o thajském boxu a Gibu Fight Night najdete na www.gibu-fight-night.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let,...

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery.

Nenechte si ujít výstavu jedné z největších českých sbírek současného zahraničního a českého umění, která je výsledkem...

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Politický převrat v listopadu 1989 nastartoval dramatické změny a lidem se celý život obrátil vzhůru nohama. Jak toto...

Najdete na iDNES.cz