Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

SOS, léto se blíží. Krásnější do plavek může být vaše tělo i obličej

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mnoho žen již propadá panice. Pokud jste přípravě na léto nevěnovali celou zimu, máte šanci to dohnat. Buďte rychle krásnější do plavek a získejte pevnější tělo a dokonalý obličej! Co rychle pomůže a čemu se vyhnout?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Simona Krainová – tvář Kliniky YES VISAGE | foto: yesvisage.cz

Léto je čas sporého oblečení odhalujícího to, co se dá během zimního období úspěšně zakrýt. A v plavkách se už vůbec nic neutají. Že se nelze stát plážovou kráskou přes noc? Díky moderním metodám se tomu lze přiblížit.

Vyzpovídali jsme odborníky největší estetické kliniky u nás, jak být rychle krásnější do léta, co byste před zahájením plavkové sezony neměly zanedbat, a co můžete naopak navzdory reklamám z hlavy vypustit.

Zbavte se tuků rychle a navždy

Rychle krásné tělo do plavek vám pomůže získat laserová liposukce SlimLipo, která je v současnosti nejšetrnější a nejrychlejší liposukcí estetické medicíny. Odstraní tuk bezbolestně, bez nutnosti celkové anestezie a trvale. Navíc sama vypne kůži a přilne ji zpět.

To potvrzuje i MUDr. Martin Paciorek z Kliniky Yes Visage, která tuto moderní liposukci provádí: „Na rozdíl od jiných liposukcí klienti nejvíce oceňují rychlý mini-invazivní ambulantní zákrok s minimální zátěží bez nutnosti hospitalizace a dlouhé rekonvalescence.“ SlimLipo vás navíc nevyřadí z normálního či pracovního života a ušetříte si tak dny dovolené v práci na léto.

Více o moderní Laserové liposukce SlimLipo na www.yesvisage.cz/slimlipo

Paní Emília – Laserová liposukce SlimLipo na Klinice YES VISAGE

Paní Emília – Laserová liposukce SlimLipo na Klinice YES VISAGE

Paní Jana – Laserová liposukce SlimLipo na Klinice YES VISAGE

Paní Jana – Laserová liposukce SlimLipo na Klinice YES VISAGE

Zcela neinvazivním řešením je kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting. „Jedná se o zcela bezbolestnou metodu odstranění přebytečných tukových zásob v oblasti bříška, boků, stehen nebo paží bez jakéhokoli zásahu do pokožky a bez jakékoliv nutné rekonvalescence. Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting má největší rozsah účinnosti a slibuje nejlepší úbytek tukové tkáně mezi neinvazivními metodami vůbec. I proto je z těch neinvazivních metod nejoblíbenější,“ vysvětluje MUDr. Pavel Boček.

Více o liposukci zmrazením na www.yesvisage.cz/kryolipoliza

Paní Šárka – Zvětšení prsou pomocí implantátů (Augmentace) na Klinice YES VISAGE

Paní Šárka – Zvětšení prsou pomocí implantátů (Augmentace) na Klinice YES VISAGE

Dopřejte si do plavek vysněná prsa

Symbolem ženskosti jsou krásná prsa, a proto není divu, že je ženy chtějí mít co nejdokonalejší, aby si tak dodaly potřebné sebevědomí. Dle statistik jsou se svým vzhledem spokojena jen 2 % žen a plastickou operaci zvažuje třetina zvlášť. Právě plastika prsou patří po liposukci k druhému nejčastěji podstupovanému zákroku.

„Sebevědomí je jeden z hlavních důvodů plastických operací vůbec. Každý zákrok, který je na místě, zvyšuje sebevědomí. Pokud to vezmeme čistě statisticky, nejvíce sebevědomí dodává právě zvětšení prsou,“ potvrzuje specialista na úpravu prsou primář Kliniky Yes Visage MUDr. Martin Molitor, PhD.

Více o moderních plastických operacích prsou na www.yesvisage.cz/prsa

Paní Nikola – Zvětšení a modelace prsou (Augmentační mammaplastika) na Klinice...

Paní Nikola – Zvětšení a modelace prsou (Augmentační mammaplastika) na Klinice YES VISAGE

„O plastiku prsou, ať už zvětšení, zmenšení nebo jejich modelaci a úpravu tvaru, je na naší klinice velký zájem, neboť využíváme moderní postupy, které jsou však zároveň maximálně šetrné a bezpečné a zaručují hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací. Stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa, pak je potřeba zvolit zkušeného chirurga. Navíc u nás na klinice víme, že nejen prsa, ale všechny změny by měly působit velice přirozeným dojmem a bez jakýchkoli stop chirurgického zákroku,“ vysvětluje MUDr. Molitor.

Paní Tereza – Zmenšení prsou (Redukční mammaplastika) na Klinice YES VISAGE

Paní Tereza – Zmenšení prsou (Redukční mammaplastika) na Klinice YES VISAGE

Už ani chloupek navíc

Obtěžuje vás věčný boj s chloupky? Otravné holení a vyrážky, bolesti při depilaci, zarudnutí a zarůstání... Můžete se jich zbavit navždy. Na Klinice Yes Visage disponují nejefektivnějším řešením v podobě nejmodernější epilace pomocí přesně cíleného lékařského vysokovýkonnostního laseru.

Tato epilace trvale snižuje nežádoucí ochlupení během mnohem kratší doby a s vyšším komfortem, než jaký umožňují tradiční postupy nebo jiné lasery na trhu. Navíc nyní je ten správný čas.

Více o laserové epilaci na www.yesvisage.cz/epilace

Moderní epilace vysokovýkonostním laserem na Klinice YES VISAGE

Moderní epilace vysokovýkonostním laserem na Klinice YES VISAGE

Léto bez potu a bez vrásek

Před létem je ideální čas také na botox jako prevenci proti vzniku vrásek od mračení ze sluníčka, ale především proti pocení. V létě se zbytečně potýkáme s nepříjemnými „koláči“ od potu i přes několikanásobné nanášení antiperspirantů.

Řešením je aplikace botulotoxinu dermatologem. Ale nemluvíme nyní o botulotoxinu, který se používá k vyhlazení vrásek, ale o jeho zředěné formě, který zabraňuje nadměrnému pocení. Ten se aplikuje do problematických oblastí a za pár minut máte vystaráno.

„Nadměrné vylučováním potu, než je potřebné k regulaci těla, je nepříjemné a může být společenským hendikepem. Aplikace roztoku botulotoxinu do míst se zvýšeným nebo nepříjemným pocením je aktuálně nejefektivnější řešení odstranění nežádoucího pocení,“ vysvětluje MUDr. Monika Kavková. Navíc na klinice nabízejí před létem sníženou cenu.

Více na www.yesvisage.cz/poceni

Alice Bendová na odstranění pocení pomocí botoxu na Klinice YES VISAGE

Alice Bendová na odstranění pocení pomocí botoxu na Klinice YES VISAGE

Vyhrajte proměnu zdarma

Vyhrajte vysněnou postavu, nová prsa nebo mladší pleť zdarma! Soutěžte se Simonou Krainovou a Klinikou YES VISAGE o proměnu dle vašeho přání. Více informací na www.yesvisage.cz

Celulitida?

Proti celulitidě se snažíme bojovat celoročně, v létě ji ale jen tak neschováme. Některé ženy se domnívají, že celulitida a tukové usazeniny se staly jejich stálými společníky. Nemusí to tak být. Zapomeňte však na krémy. Na Klinice Yes Visage disponují hned několika procedurami od redukce až po prevenci celulitidy od neinvazivních, až po ta rychlejší invazivnější řešení.

Více na www.yesvisage.cz

Eliška Bučková na prodloužení řas na Klinice YES VISAGE

Eliška Bučková na prodloužení řas na Klinice YES VISAGE

Dokonalý make-up bez chybičky i ve vodě

Pro mnoho žen je každodenní líčení nezbytnou součástí života, protože ne každá má obočí či řasy přirozeně husté, dostatečně zbarvené a rostlé správným směrem, nebo touží mít barevně výraznější rty. Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla, ale také korigovat nedokonalosti obličeje, stejně tak prodloužené řasy zvýrazní vaše oči bez každodenního používání řasenky. Díky profesionálnímu permanentnímu make-upu či prodlužování řas můžete i u moře, rybníka nebo u bazénu vypadat vždy upravená.

Více na www.yesvisage.cz

Paní Michaela - Permanentní make-up na Klinice YES VISAGE

Paní Michaela - Permanentní make-up na Klinice YES VISAGE

Permanentní make-up na Klinice YES VISAGE

Permanentní make-up na Klinice YES VISAGE

Vlasy, korunka krásy každé ženy

Pod oblečení ani do plavek neschováme vlasy, které jsou vizitkou každé ženy. Bohaté a husté vlasy dnes také nemusí být jen sen. Navíc díky nejnovějšímu hitu - Hairdreams Nano, který byl představen letošní jaro, může mít krásné bohaté vlasy úplně každá žena.

Prodloužení vlasů technologií Hairdreams NANO na Klinice YES VISAGE
Prodloužení vlasů technologií Hairdreams NANO na Klinice YES VISAGE

Prodloužení vlasů technologií Hairdreams NANO na Klinice YES VISAGE

Krásnější do plavek

Vyčerpali jsme kompletně seznam témat, která by vás na léto mohla zajímat. Pro odpovědi jsme se zeptali odborníků na Klinice Yes Visage, která je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie u nás. Pokud některé z řešení pomocí specialistů je tím pravým řešením pro vás, navštivte Kliniky Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě či Bratislavě. Více informací najdete na www.yesvisage.cz.

O klinice

Klinika YES VISAGE se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie u nás. Garancí vysoké odborné úrovně s dlouholetými zkušenostmi a praxí je tým mezinárodně uznávaných specialistů pod vedením plastického chirurga primáře MUDr. Martina Molitora, PhD., primářky MUDr. Moniky Kavkové za estetickou dermatologii a MUDr. Pavla Bočka za preventivní medicínu. Více o klinice na www.yesvisage.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Alitalia přivítala renomovanou Magnifica class

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

V oblasti dálkových letů Alitalia v nedávné době opětovně zavedla značku Magnifica, velmi oceňovanou mezi italskými a...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Trápí vás nachlazení? Kašel? Bolest v krku?

Trápí vás nachlazení? Kašel? Bolest v krku?

S nástupem chladného počasí, zvláště po ránu a večer, přichází období zvýšeného výskytu onemocnění dýchacích cest. Jak...

TOP 6 rtěnek z drogerie. Skvělou pořídíte i za pár korun

TOP 6 rtěnek z drogerie. Skvělou pořídíte i za pár korun

Arome.cz Nechcete utrácet vysoké částky, ale i přes to byste si rádi dopřáli opravdu kvalitní rtěnku? Kosmetické značky se předhá...

Najdete na iDNES.cz