Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Solné lampy pro zdraví a dobrou náladu. Uzdravte svůj byt či dům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naše zdraví může ohrožovat řada škodlivých vlivů, a to i doma. Jedním z nich je elektrický smog. Naštěstí existuje jednoduchá a příjemná metoda, jak se s ním vypořádat - solné lampy. Jak fungují?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Solné lampy pro zdraví a dobrou náladu | foto: Sůl pro zdraví

Počítač, televize či lednička jsou dnes už nepostradatelnou součástí snad každé domácnosti. Elektrospotřebiče a prakticky všechna elektrická zařízení v domácnostech i ve firmách však produkují škodlivé pozitivní ionty známé jako elektrický smog.

Toto nezdravé prostředí lze ale snadno a rychle "uzdravit" přírodními ionizátory vzduchu, které do ovzduší dodají potřebné negativní ionty. Mezi nejúčinnější přírodní ionizátory patří solné lampy.

Solné lampy "uzdraví" nezdravé prostředí

Solné lampy jsou vyrobené z himálajských solných krystalů. Sůl zlepšuje ionizaci vzduchu díky svým fyzikálním a chemickým vlastnostem sama o sobě, účinek ionizace se ale ještě více podpoří a zvýší jejím zahřátím. Právě za tímto účelem se začaly opracovávat odolné solné krystaly z pohoří Himálaje, do nichž lze umístit žárovku nebo čajovou svíčku.

Solné lampy

Solné krystaly, díky kterým mají solné lampy rozličné podoby, pocházejí z milióny let starých solných ložisek, jež obsahují řadu dalších minerálů. Tyto minerály pak solným krystalům dodávají nezaměnitelnou červenou nebo oranžovou barvu. Každá lampa je tak díky svému unikátnímu tvaru a barvě naprostým originálem.

Jak správně vybírat solné lampy?

Kolik prospěšných negativních iontů solná lampa vyzařuje, záleží na její velikosti. Podle odborníků je ideální se při výběru solné lampy řídit velikostí podlahové plochy. Do místnosti o rozloze 5 až 10 m2 je optimální lampa o hmotnosti 1 až 3 kg, prostory o rozloze 20 až 30 m2 by se měly vybavit lampami vážícími 10 i více kg.

Solné lampy, které si můžete prohlédnout na stránkách www.sulprozdravi.cz, ocení všichni, kdo mají problémy s dýchacími cestami, oběhovým systémem či alergiemi, celkově pak zlepšují imunitu organismu. Navozují také příjemnou atmosféru a tím přispívají k uklidnění a ke zlepšení nálady. Můžete je umístit libovolně po bytě, ať už do obývacích místností, ložnic, dětských pokojů, pracoven, vedle televizorů či monitorů.

Další výrobky z himálajských solných krystalů

Solné lampy však nejsou jediným zdraví prospěšným výrobkem z himálajských krystalů. Kromě elektrických solných lamp a svícnů na čajové svíčky lze pořídit například bavlněný polštářek naplněný himálajskou solí, solné mýdlo či sůl do koupele.

Solné lampy

Bavlněný polštářek o hmotnosti 1,5 kg můžete používat za tepla i za studena. Zmírňuje alergické reakce, pozitivně působí na zdravý noční spánek a při každodenním používání omezuje také ranní kýchání a suchý kašel.

Himálajská sůl do koupele přispívá k léčení astmatu a alergií, je vhodná k ošetření intimních problémů, ulehčuje příznaky prochladnutí, zmírňuje projevy ekzémů a aktivuje samoléčebné procesy v těle. V neposlední řadě se při koupeli v solném roztoku zrelaxujete a uvolníte. Solné mýdlo má silné dezinfekční a protizánětlivé účinky, působí proti vzniku akné. Celkově pokožku čistí, odmašťuje, regeneruje a zlepšuje její pH.

Solné lampy a další produkty z himálajských krystalů naleznete na stránkách
www.sulprozdravi.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz