Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Solné lampy pro zdraví a dobrou náladu. Uzdravte svůj byt či dům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naše zdraví může ohrožovat řada škodlivých vlivů, a to i doma. Jedním z nich je elektrický smog. Naštěstí existuje jednoduchá a příjemná metoda, jak se s ním vypořádat - solné lampy. Jak fungují?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Solné lampy pro zdraví a dobrou náladu | foto: Sůl pro zdraví

Počítač, televize či lednička jsou dnes už nepostradatelnou součástí snad každé domácnosti. Elektrospotřebiče a prakticky všechna elektrická zařízení v domácnostech i ve firmách však produkují škodlivé pozitivní ionty známé jako elektrický smog.

Toto nezdravé prostředí lze ale snadno a rychle "uzdravit" přírodními ionizátory vzduchu, které do ovzduší dodají potřebné negativní ionty. Mezi nejúčinnější přírodní ionizátory patří solné lampy.

Solné lampy "uzdraví" nezdravé prostředí

Solné lampy jsou vyrobené z himálajských solných krystalů. Sůl zlepšuje ionizaci vzduchu díky svým fyzikálním a chemickým vlastnostem sama o sobě, účinek ionizace se ale ještě více podpoří a zvýší jejím zahřátím. Právě za tímto účelem se začaly opracovávat odolné solné krystaly z pohoří Himálaje, do nichž lze umístit žárovku nebo čajovou svíčku.

Solné lampy

Solné krystaly, díky kterým mají solné lampy rozličné podoby, pocházejí z milióny let starých solných ložisek, jež obsahují řadu dalších minerálů. Tyto minerály pak solným krystalům dodávají nezaměnitelnou červenou nebo oranžovou barvu. Každá lampa je tak díky svému unikátnímu tvaru a barvě naprostým originálem.

Jak správně vybírat solné lampy?

Kolik prospěšných negativních iontů solná lampa vyzařuje, záleží na její velikosti. Podle odborníků je ideální se při výběru solné lampy řídit velikostí podlahové plochy. Do místnosti o rozloze 5 až 10 m2 je optimální lampa o hmotnosti 1 až 3 kg, prostory o rozloze 20 až 30 m2 by se měly vybavit lampami vážícími 10 i více kg.

Solné lampy, které si můžete prohlédnout na stránkách www.sulprozdravi.cz, ocení všichni, kdo mají problémy s dýchacími cestami, oběhovým systémem či alergiemi, celkově pak zlepšují imunitu organismu. Navozují také příjemnou atmosféru a tím přispívají k uklidnění a ke zlepšení nálady. Můžete je umístit libovolně po bytě, ať už do obývacích místností, ložnic, dětských pokojů, pracoven, vedle televizorů či monitorů.

Další výrobky z himálajských solných krystalů

Solné lampy však nejsou jediným zdraví prospěšným výrobkem z himálajských krystalů. Kromě elektrických solných lamp a svícnů na čajové svíčky lze pořídit například bavlněný polštářek naplněný himálajskou solí, solné mýdlo či sůl do koupele.

Solné lampy

Bavlněný polštářek o hmotnosti 1,5 kg můžete používat za tepla i za studena. Zmírňuje alergické reakce, pozitivně působí na zdravý noční spánek a při každodenním používání omezuje také ranní kýchání a suchý kašel.

Himálajská sůl do koupele přispívá k léčení astmatu a alergií, je vhodná k ošetření intimních problémů, ulehčuje příznaky prochladnutí, zmírňuje projevy ekzémů a aktivuje samoléčebné procesy v těle. V neposlední řadě se při koupeli v solném roztoku zrelaxujete a uvolníte. Solné mýdlo má silné dezinfekční a protizánětlivé účinky, působí proti vzniku akné. Celkově pokožku čistí, odmašťuje, regeneruje a zlepšuje její pH.

Solné lampy a další produkty z himálajských krystalů naleznete na stránkách
www.sulprozdravi.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz