SOLGAR vitamíny aneb když vám není jedno, co kupujete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vitamíny i jiné doplňky stravy patří ke každodenní péči o vaše zdraví. Jak je ale vybíráte? Kde je kupujete? A jaké nároky na ně kladete?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SOLGAR vitamíny aneb když vám není jedno, co kupujete. | foto: ČTK

Stejně jako vám není jedno, zda kupujete bio banány či banány klasické. Stejně jako se u jiných potravin díváte na obsah éček… ani u výběru doplňků stravy byste neměli přivírat oči. Jíte je přece každý den.

Proč jsou vitamíny důležité pro zdraví a naše efektivní fungování?
Pokud se rozhodnete jíst zdravěji než doteď, určitě první, co vás napadne, budou vitamíny. Pokud je tělo dostatečně zásobeno minerály, pokud vaše běžná strava obsahuje všechny potřebné aminokyseliny, zkrátka a dobře pokud váš jídelníček není chudý na vitamíny, bylinky a další cenné látky, cítíte se skvěle a všechny úkoly zvládáte dobře. 

Ovšem v případě, že tomu tak není, vaše efektivita výrazně klesá, jste náchylnější k nemocem, trpíte únavou. A právě zvýšený přísun vitamínů je jasným krokem kupředu v péči o vaše zdraví. Jenže získat všechny potřebné vitamíny, minerály a aminokyseliny z běžné potravy je celkem problém. Dobré je pak sáhnout po doplňcích stravy, které množství těchto látek zvýší na doporučenou denní dávku.

Toto může být prevencí řady onemocnění, protože vitamíny posílí vaši imunitu a podpoří psychickou odolnost. Také jimi můžete zlepšit stav vaší pokožky, ovlivnit kvalitu vašich vlasů. Ovšem přeskočit nesmíte jeden zásadní krok - výběr té správné značky. Protože stejně jako je tomu u ostatních produktů - ani vitamíny nejsou jako vitamíny.

Proč je výběr vitamínů tak důležitý?

Možná si řeknete, že zinek v jednom balení je úplně stejný jako v balení jiné společnosti. Ostatně tohle si říct můžete o všech vitamínech a minerálech, které se rozhodnete užívat. Ovšem není tomu tak. Ani výběr vitamínů by se neměl podcenit. Existuje řada značek, nejrůznější kombinace i způsoby jejich balení. Také záleží, jak si na tom která konkrétní firma stojí, jakou má tradici a filozofii.

A proto stejně, jako je tomu u výběru produktů v běžném obchodě, i u koupě doplňku stravy jste vy těmi hlavními, kdo ovlivní výběr. A že vybírat si opravdu můžete, o tom vás přesvědčíme níže.

Na co se při výběru vitamínů zaměřit?

Jako běžný spotřebitel toho u výběru a koupě vitamínů a minerálů můžete ovlivnit opravdu hodně. Věděli jste třeba, že existují vitamíny a doplňky stravy, které neobsahují geneticky modifikované organismy? Tušili jste, že doplňky stravy mohou být čistě organicky přírodní, bez živočišných látek, tudíž vhodné i pro vegetariány a vegany? 

Víte, že můžete užívat doplňky stravy, které neobsahují stopy mléka, cukru, soli či pšenice? Nebo že nemusíte spolu s vitamíny navíc polykat i konzervační látky a umělá barviva? SAMOZŘEJMĚ! Stejně jako u ostatních produktů a věcí, i v tomto odvětví si můžete dovolit to nejlepší! Tedy:

  • vysokou účinnost,
  • nejlepší ingredience,
  • čerstvost,
  • spolehlivost a bezpečnost,
  • šetrnost k vašemu zdraví i k přírodě.

Při výběru vhodných doplňků stravy se můžete řídit i tradicí značky či přísnosti testů, jimž jsou doplňky stravy podrobovány. Jako spotřebitel se můžete dívat i na ocenění výrobků, stejně jako na rozmanitost či obsáhlost nabídky výrobce.

Společnost Solgar je na trhu už od roku 1947 a patří ke světovým jedničkám. Stará se nejen o čerstvost a kvalitu, nýbrž i o to, aby v její nabídce vitamínů a doplňků stravy zákazníci našli to, co zrovna hledají. Solgar vitamíny jsou doporučené hlavně těm spotřebitelům, kteří čtou etikety a kterým opravdu není jedno, co kupují...

SOLGAR můžete zakoupit na eshopu 001shop.cz nebo přímo v prodejně v centru Prahy, Krakovská 22, Praha 1, 20m od Václavského náměstí.


Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Další z rubriky

Přežijte svátky ve zdraví: 5+1 osvědčených tipů

Přežijte svátky ve zdraví: 5+1 osvědčených tipů

Resty v práci, předvánoční úklid a samozřejmě nákupy a večírky… Snažíte se před koncem roku dohnat vše, co jste...

Thajské masáže pro relaxaci a zdraví

Thajské masáže pro relaxaci a zdraví

Býváte často vyčerpaní, trpíte bolestmi hlavy či zad nebo vás v práci zaplavuje stres? Úporné bolesti i nejrůznější...

Devět tipů na vánoční dárky, které dětem zaručeně udělají radost

Devět tipů na vánoční dárky, které dětem zaručeně udělají radost

Lámete si hlavu, co dát dětem pod stromeček? Pojďte se inspirovat návrhy dárků, co se osvědčily členkám týmu eMimina,...

Najdete na iDNES.cz