SOLGAR vitamíny aneb když vám není jedno, co kupujete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vitamíny i jiné doplňky stravy patří ke každodenní péči o vaše zdraví. Jak je ale vybíráte? Kde je kupujete? A jaké nároky na ně kladete?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SOLGAR vitamíny aneb když vám není jedno, co kupujete. | foto: ČTK

Stejně jako vám není jedno, zda kupujete bio banány či banány klasické. Stejně jako se u jiných potravin díváte na obsah éček… ani u výběru doplňků stravy byste neměli přivírat oči. Jíte je přece každý den.

Proč jsou vitamíny důležité pro zdraví a naše efektivní fungování?
Pokud se rozhodnete jíst zdravěji než doteď, určitě první, co vás napadne, budou vitamíny. Pokud je tělo dostatečně zásobeno minerály, pokud vaše běžná strava obsahuje všechny potřebné aminokyseliny, zkrátka a dobře pokud váš jídelníček není chudý na vitamíny, bylinky a další cenné látky, cítíte se skvěle a všechny úkoly zvládáte dobře. 

Ovšem v případě, že tomu tak není, vaše efektivita výrazně klesá, jste náchylnější k nemocem, trpíte únavou. A právě zvýšený přísun vitamínů je jasným krokem kupředu v péči o vaše zdraví. Jenže získat všechny potřebné vitamíny, minerály a aminokyseliny z běžné potravy je celkem problém. Dobré je pak sáhnout po doplňcích stravy, které množství těchto látek zvýší na doporučenou denní dávku.

Toto může být prevencí řady onemocnění, protože vitamíny posílí vaši imunitu a podpoří psychickou odolnost. Také jimi můžete zlepšit stav vaší pokožky, ovlivnit kvalitu vašich vlasů. Ovšem přeskočit nesmíte jeden zásadní krok - výběr té správné značky. Protože stejně jako je tomu u ostatních produktů - ani vitamíny nejsou jako vitamíny.

Proč je výběr vitamínů tak důležitý?

Možná si řeknete, že zinek v jednom balení je úplně stejný jako v balení jiné společnosti. Ostatně tohle si říct můžete o všech vitamínech a minerálech, které se rozhodnete užívat. Ovšem není tomu tak. Ani výběr vitamínů by se neměl podcenit. Existuje řada značek, nejrůznější kombinace i způsoby jejich balení. Také záleží, jak si na tom která konkrétní firma stojí, jakou má tradici a filozofii.

A proto stejně, jako je tomu u výběru produktů v běžném obchodě, i u koupě doplňku stravy jste vy těmi hlavními, kdo ovlivní výběr. A že vybírat si opravdu můžete, o tom vás přesvědčíme níže.

Na co se při výběru vitamínů zaměřit?

Jako běžný spotřebitel toho u výběru a koupě vitamínů a minerálů můžete ovlivnit opravdu hodně. Věděli jste třeba, že existují vitamíny a doplňky stravy, které neobsahují geneticky modifikované organismy? Tušili jste, že doplňky stravy mohou být čistě organicky přírodní, bez živočišných látek, tudíž vhodné i pro vegetariány a vegany? 

Víte, že můžete užívat doplňky stravy, které neobsahují stopy mléka, cukru, soli či pšenice? Nebo že nemusíte spolu s vitamíny navíc polykat i konzervační látky a umělá barviva? SAMOZŘEJMĚ! Stejně jako u ostatních produktů a věcí, i v tomto odvětví si můžete dovolit to nejlepší! Tedy:

  • vysokou účinnost,
  • nejlepší ingredience,
  • čerstvost,
  • spolehlivost a bezpečnost,
  • šetrnost k vašemu zdraví i k přírodě.

Při výběru vhodných doplňků stravy se můžete řídit i tradicí značky či přísnosti testů, jimž jsou doplňky stravy podrobovány. Jako spotřebitel se můžete dívat i na ocenění výrobků, stejně jako na rozmanitost či obsáhlost nabídky výrobce.

Společnost Solgar je na trhu už od roku 1947 a patří ke světovým jedničkám. Stará se nejen o čerstvost a kvalitu, nýbrž i o to, aby v její nabídce vitamínů a doplňků stravy zákazníci našli to, co zrovna hledají. Solgar vitamíny jsou doporučené hlavně těm spotřebitelům, kteří čtou etikety a kterým opravdu není jedno, co kupují...

SOLGAR můžete zakoupit na eshopu 001shop.cz nebo přímo v prodejně v centru Prahy, Krakovská 22, Praha 1, 20m od Václavského náměstí.


Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Další z rubriky

Perlové šperky dodají elegantnímu outfitu ten správný šmrnc

Perlové šperky dodají elegantnímu outfitu ten správný šmrnc

Perly představují neodolatelný výtvor přírody. Právem se řadí mezi ceněné šperky, které sluší ženám všech věkových...

Sychravé dny vám zpříjemní podzimní vůně

Calvin Klein Euphoria Amber Gold

Léto končí, ale i podzim má své kouzlo. Listí se vybarvuje do úžasných barev a děti vesele pouštějí draky. Dobrou...

Chcete získat zbrojní průkaz? Podívejte se na podmínky

Chcete získat zbrojní průkaz? Podívejte se na podmínky

V České republice jsou podmínky pro získání zbrojního průkazu oproti ostatním zemím ve světě poměrně přísné. Pokud tedy...

Najdete na iDNES.cz