Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Solární panely iSolar zajistí vaši energetickou soběstačnost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rodinné rozpočty jsou stále více zatěžovány zvyšujícími se částkami i na běžné výdaje. Otázku kde ušetřit si klade téměř každý. A řada lidí může výrazně svému rozpočtu pomoci díky solárním panelům iSolar.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Solární panely iSolar

Pardubická společnost iSolar s.r.o. je dodavatelem jak jednotlivých komponent tak i kompletních řešení pro fotovoltaiku, která jsou na vrcholu světových fotovoltaických technologií měnících sluneční světlo v elektrickou energii.

Díky solárním panelům ušetříte za elektrickou energii

Majitelé rodinných domů a průmyslových budov mohou svoje střechy, případně fasády využít pro instalaci solárních panelů a výrobu elektrické energie.
S firmou iSolar s.r.o. snadno tento záměr zrealizujete.
Firma totiž nabízí solární systémy přímo na míru jednotlivým zákazníkům. Posoudí místo realizace a navrhne nejlepší variantu řešení s nejvýhodnějším poměrem výkonu a ceny.

Solární panely iSolar

O nic se starat nemusíte. iSolar zajistí všechny potřebné kroky od projektu, dodávky kvalitních solárních panelů, měničů a dalších komponent, montáže, zpracování související administrativy a následné správy fotovoltaického systému.

Pokud bude vaším záměrem veškeré množství vyrobené elektřiny dodávat do distribuční sítě, firma vypracuje projekt nové elektropřípojky a odsouhlasí výkup s distribuční společností. Samozřejmostí je individuální cenová nabídka včetně výpočtu předpokládané roční výroby fotovoltaické elektřiny.

Špičkové solární panely Schüco mají vysokou účinnost

Všechny dodávané solární panely a komponenty mají certifikáty pro země EU a dlouholeté záruční lhůty. Na pomyslné špici nabídky stojí kvalitní, vzhledově atraktivní a spolehlivé solární moduly Schüco, které iSolar nabízí. Mají vysokou účinnost, desetiletou záruku a garantování výkonnostních hodnot je ještě rozsáhlejší. Schüco modul totiž podává i po 25 letech užívání stále minimálně 80 % svého výkonu.

Fotovoltaické moduly Schüco jsou dostatečně flexibilní pro nejrůznější použití, od systémů pro rodinné domy po složité světlíkové konstrukce s poloprůhlednými tenkovrstvými moduly. Všechny systémové komponenty procházejí nejpřísnějšími zkouškami kvality. Instalační systém PV Light umožňuje nainstalovat na vaši střechu téměř jakýkoli fotovoltaický modul nabízený v současnosti na evropském trhu.

Solární panely iSolar

Solární panely iSolar

 Pod značkou iSolar spolupracují firmy iSolar s.r.o. a  iSolutions s.r.o., které pomáhají svým zákazníkům být ekologickými výrobci energie. Ekologickými výrobci mohou být majitelé malých systémů na rodinných domech, jejichž výsledkem je  vlastní soběstačnost, až po velké fotovoltaické elektrárny, které vyrobenou elektřinu dodávají do distribuční sítě.

Firmy iSolar a iSolutions jsou přidruženými členy prestižní asociace SEIA, která spojuje leadery průmyslu solární energie a výrobce solárních panelů z celého světa.

Podrobné informace o společnostech, jejich produktech, službách, technologiích a také referencích najdete na internetové adrese: www.isolar.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz