Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Software Helios Easy umožňuje kontrolu nad firmou snadno a levně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Novinku na trhu ERP systémů Helios Easy včetně všech podpůrných služeb vám dodá ECOdate s.r.o. Více jak 5 000 firem využívá software z rodiny Helios. Přidejte se a mějte svůj business pod kontrolou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Software Helios Easy umožňuje kontrolu nad firmou snadno a levně | foto: ECOdate

Je mnoho firem, jejichž existence započala po roce 1989 z osobní iniciativy a nadšení lidí. Lidí, kterým změna společenského a ekonomického systému umožnila realizovat své představy o skutečném vytváření hodnot.

Jsou to především živnostníci, malé a střední firmy, které jsou zárukou stability hospodářství i v dobách konjunkturních výkyvů, tak jak jsme toho svědky dnes. Tyto ekonomické subjekty jsou skutečnými plícemi ekonomiky, které se umí rychle nadechnout k výkonu, ale umí i dýchat co neúsporněji v době krize.

ECOdate chce oslovit i firmy, které vedou administrativu "v kroužkovém sešitě"

Právě v době krize je třeba mít především náklady pod kontrolou. Jak však efektivně dosáhnout plného přehledu nad financemi firmy a tím vlastně i nad všemi činnostmi? Někteří zůstávají u metod řízení, které se jim osvědčili v minulosti. Jiní až nyní pod tlakem sahají k moderním metodám řízení.

Jak se s takovou modernizací úspěšně vypořádat vám dokáže poradit a následně zajistit mnoho firem. Jednou z nich je společnost ECOdate s.r.o.. V podnikatelském prostředí menších a středních firem působí od roku 1992. Za tu dobu získali pracovníci firmy ECOdate s.r.o. mnoho zkušeností.

Praxe ukazuje, že právo na život mají všechny firmy, které mají své zákazníky, i když administrativu vedou "v kroužkovém sešitě". Právě ty chce firma ECOdate s.r.o. nyní oslovit.

Novinka na trhu ERP systému - software Helios Easy

Je zajímavé, že některé technologické novinky se v praxi rozšíří raketovým tempem, některé však nenachází odezvu mezi potenciálními uživateli. Zdá se, že úspěch mají především ty produkty, které lze jednoduše obsluhovat, které rychle přináší slibované efekty a jsou minimálně poruchové.

Takové produkty dokáže na trh uvést především dodavatel, který má dlouholeté zkušenosti, má dostatek zákazníků a vnímá jejich připomínky. Z této myšlenky se zrodila novinka na trhu ERP systémů. Je jí software Helios Easy.

Helios

Historie software Helios sahá do roku 1990.

Od počátku se jednalo o moderní software, který sledoval moderní trendy a nikdy nezpomalil svůj vývoj. Dokladem je každoroční růst obratu a počtu prodaných licencí. Obchodní úspěch byl založen na propracované síti zákaznické podpory, pokrývající celou Českou republiku a dnes i Slovensko. ECOdate s.r.o. je dlouholetým a stabilním partnerem výrobce programů Helios. Svým zákazníkům přináší především jistotu, že nezůstanou odkázáni sami na sebe.

modul Easy

Odstartovat rozvoj firmy s Helios Easy je dobrá volba

Výrobce Asseco Solution a.s. přináší novou kvalitu. Software Helios Easy pro zákazníky, kteří potřebují s moderním informačním systémem získat metodiku osvědčených postupů. S Heliosem Easy zvládnete v krátkém čase obchodní aktivity, evidenci skladů a majetku, zpracování mezd i personalistiky a vše kolem financí.

A navíc získáte nástroje Helios Easy controlling a inteligence. Společná datová základna umožňuje přechod na program Helios Orange bez dodatečných nákladů na převod dat. Odstartovat nový rozvoj firmy na systému Helios Easy je opravdu dobrá volba.

Více informací a stažení trial verze na www.ecodate.eu.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Najdete na iDNES.cz