Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Software Helios Easy umožňuje kontrolu nad firmou snadno a levně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Novinku na trhu ERP systémů Helios Easy včetně všech podpůrných služeb vám dodá ECOdate s.r.o. Více jak 5 000 firem využívá software z rodiny Helios. Přidejte se a mějte svůj business pod kontrolou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Software Helios Easy umožňuje kontrolu nad firmou snadno a levně | foto: ECOdate

Je mnoho firem, jejichž existence započala po roce 1989 z osobní iniciativy a nadšení lidí. Lidí, kterým změna společenského a ekonomického systému umožnila realizovat své představy o skutečném vytváření hodnot.

Jsou to především živnostníci, malé a střední firmy, které jsou zárukou stability hospodářství i v dobách konjunkturních výkyvů, tak jak jsme toho svědky dnes. Tyto ekonomické subjekty jsou skutečnými plícemi ekonomiky, které se umí rychle nadechnout k výkonu, ale umí i dýchat co neúsporněji v době krize.

ECOdate chce oslovit i firmy, které vedou administrativu "v kroužkovém sešitě"

Právě v době krize je třeba mít především náklady pod kontrolou. Jak však efektivně dosáhnout plného přehledu nad financemi firmy a tím vlastně i nad všemi činnostmi? Někteří zůstávají u metod řízení, které se jim osvědčili v minulosti. Jiní až nyní pod tlakem sahají k moderním metodám řízení.

Jak se s takovou modernizací úspěšně vypořádat vám dokáže poradit a následně zajistit mnoho firem. Jednou z nich je společnost ECOdate s.r.o.. V podnikatelském prostředí menších a středních firem působí od roku 1992. Za tu dobu získali pracovníci firmy ECOdate s.r.o. mnoho zkušeností.

Praxe ukazuje, že právo na život mají všechny firmy, které mají své zákazníky, i když administrativu vedou "v kroužkovém sešitě". Právě ty chce firma ECOdate s.r.o. nyní oslovit.

Novinka na trhu ERP systému - software Helios Easy

Je zajímavé, že některé technologické novinky se v praxi rozšíří raketovým tempem, některé však nenachází odezvu mezi potenciálními uživateli. Zdá se, že úspěch mají především ty produkty, které lze jednoduše obsluhovat, které rychle přináší slibované efekty a jsou minimálně poruchové.

Takové produkty dokáže na trh uvést především dodavatel, který má dlouholeté zkušenosti, má dostatek zákazníků a vnímá jejich připomínky. Z této myšlenky se zrodila novinka na trhu ERP systémů. Je jí software Helios Easy.

Helios

Historie software Helios sahá do roku 1990.

Od počátku se jednalo o moderní software, který sledoval moderní trendy a nikdy nezpomalil svůj vývoj. Dokladem je každoroční růst obratu a počtu prodaných licencí. Obchodní úspěch byl založen na propracované síti zákaznické podpory, pokrývající celou Českou republiku a dnes i Slovensko. ECOdate s.r.o. je dlouholetým a stabilním partnerem výrobce programů Helios. Svým zákazníkům přináší především jistotu, že nezůstanou odkázáni sami na sebe.

modul Easy

Odstartovat rozvoj firmy s Helios Easy je dobrá volba

Výrobce Asseco Solution a.s. přináší novou kvalitu. Software Helios Easy pro zákazníky, kteří potřebují s moderním informačním systémem získat metodiku osvědčených postupů. S Heliosem Easy zvládnete v krátkém čase obchodní aktivity, evidenci skladů a majetku, zpracování mezd i personalistiky a vše kolem financí.

A navíc získáte nástroje Helios Easy controlling a inteligence. Společná datová základna umožňuje přechod na program Helios Orange bez dodatečných nákladů na převod dat. Odstartovat nový rozvoj firmy na systému Helios Easy je opravdu dobrá volba.

Více informací a stažení trial verze na www.ecodate.eu.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Najdete na iDNES.cz