Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sociální a zdravotní centrum v Letinech nabízí pohodové stáří

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Sociální a zdravotní centrum Letiny s.r.o. nabízí svým klientům hned několik možností, jak strávit stáří v pohodě a s příjemnými lidmi. Ale nejen to…

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sociální a zdravotní centrum v Letinech nabízí pohodové stáří | foto: Sociální a zdravotní centrum Letiny s.r.o.

Prvním ze dvou zařízení, které centrum provozuje je Domov se zvláštním režimem. Ten je určen nejen pro seniory všech věkových kategorií, ale také pro všechny ostatní dospěláky od 27 let věku. 

"Poskytujeme pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického onemocnění nebo závislosti na návykových látkách, a osobám se stařeckou, Alzheimerovou demencí a ostatními typy demencí, které mají sníženou soběstačnost z důvodu těchto onemocnění, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby,“ vysvětluje ředitel centra Aleš Patera. 

Sociální a zdravotní centrum v Letinech nabízí pohodové stáří

Součástí pobytu v domově je kromě poskytnutí ubytování ve dvou až čtyř lůžkových pokojích, také zajištění stravy a zdravotní péče včetně specializovaných lékařů, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu nebo třeba pomoc při osobní hygieně. Samozřejmostí jsou vzdělávací a aktivizační činnosti, jako je například ergoterapie nebo sociálně terapeutické činnosti. Klienti mají k dispozici také kadeřníka, vodoléčbu nebo canisterapii, která se koná každý měsíc. 

"Sociální a zdravotní centrum Letiny se také neustále snaží o zlepšování prostředí. Nedávno jsme například celkově zrekonstruovali čtvrté patro budovy Morava a vybudovali nový výtah, dále jsme zrekonstruovali sociální zařízení v budovách Labe a Vltava a velkou rekonstrukcí prošla také jídelna a společenská místnost v jednom, která tvoří spojnici mezi těmito pavilony. Zároveň mám velkou radost, že se nám podařilo zrekonstruovat bývalou lázeňskou kolonádu,“ vyjmenovává ředitel.

Sociální a zdravotní centrum v Letinech nabízí pohodové stáří

Velkou předností je také bohatý kulturní a společenský život v centru v Letinech. V květnu přesněji 9. 5. se tu například uskuteční vystoupení plzeňské country kapely skupiny Milli Band a 29. 5. přijedou klienty potěšit svojí muzikou heligonkáři. 

"Na červen chystáme vystoupení hudebního souboru Zdeňka Černohouze a vystoupení plzeňské hudební skupiny Proměny. Ke konci měsíce navíc plánujeme společný výlet do plzeňské zoologické zahrady,“ říká s úsměvem na rtech ředitel Sociálního a zdravotního centra Letiny Aleš Patera. 

Sociální a zdravotní centrum v Letinech nabízí pohodové stáří

Kromě domova provozuje Sociální a zdravotní centrum Letiny také lůžka následné péče. "Na lůžka našeho oddělení jsou přijímáni pacienti, u kterých byla stanovena diagnóza a došlo ke stabilizaci jejich zdravotního stavu, zvládnutí náhlé nemoci nebo náhlého zhoršení chronické nemoci, a jejichž zdravotní stav vyžaduje doléčení,“ vysvětluje Patera. 

Více informací o Sociálním a zdravotním centru Letiny s.r.o. najdete na stránkách www.szcletiny.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Pivní továrna láká na vlastní piva a kvalitní kuchyni.
Pivní továrna láká na vlastní piva a kvalitní kuchyni

Poblíž centra Plzně, jen pár kroků od katedrály svatého Bartoloměje, funguje od konce loňského roku druhý největší pivovar ve městě – Beer Factory s druhou...  celý článek

Živou ulici zahájí pouliční divadlo v Mlýnské strouze.
Živou ulici zahájí pouliční divadlo v Mlýnské strouze

Multižánrový festival Živá ulice už tradičně začne divadelním blokem Za dveřmi je... divadlo. 6. ročník Živé ulice odstartuje v Mlýnské strouze. Těšit se...  celý článek

Kozáčik je dalším z fenomenálních sportovců, kteří podlehli kouzlu vozidla Audi...
Kozáčik vyměnil dres za Q7

Matúš Kozáčik je dalším z fenomenálních sportovců, kteří podlehli kouzlu vozidla Audi Q7. Fotbalový brankář plzeňské Viktorky si nový automobil převzal v...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.