Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Snowhill: lyžařská střediska, které jste si oblíbili

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Herlíkovice, Šachty, Kamenec, Kozinec, Kašperské Hory a Mariánské Lázně, šest areálů pod taktovkou společnosti Snowhill, lídra mezi provozovateli lyžařských středisek. Kvalita, komplexnost, tradice, dostupnost - to vše vám i letos nabízí tuzemská lyžařská střediska Snowhill.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snowhill – Lyžařská střediska, které jste si oblíbili…

Na sjezdovkách, snowparcích a tratích nalezne zábavu opravdu celá rodina - tatínek sjezdař, maminka běžkyně na lyžích a syn teenager stylově na snowboardu. A ti nejmenší se mezitím naučí první krůčky na lyžích v úžasných dětských parcích. To vše za příjemné ceny.

Navíc všechny skiareály Snowhill nabízí v sezóně 2012/13 příznivcům lyžování hned několik bonusů jako jsou dětské jízdenky, výhodné ceny pro juniory do 18 let a sleva 20 % pro držitele ISIC karet.

Pro zákazníky O2 využívající program O2 Extra výhody je připravena speciální 30% sleva na denní i vícedenní jízdenky, zvýhodněná cena na půjčení vybavení a lyžařskou školu nebo vstup do O2 Extra dětského parku zdarma.

Snowhill – Lyžařská střediska, které jste si oblíbili…

Více o výhodách na www.o2extravyhody.cz. Všechna lyžařská střediska mají parkování zdarma. Ve všech areálech si můžete zalyžovat při denním i večerním lyžování. Ve většině středisek fungují snowfunparky. A nezapomeňte navštívit tolik vyhledávaná občerstvení a restaurace přímo na sjezdovkách.

Herlíkovice - hvězda Krkonoš

Největší krkonošský areál Herlíkovice má pro své návštěvníky připraveno téměř 12 kilometrů sjezdovek, 2 čtyřsedačkové lanovky a 7 vleků.  Večerní lyžování tady nabízí 3 km sjezdovek.

Lákadlem pro soutěživé lyžaře je měřená slalomová trať přímo na sjezdovce a pro ty nejmenší pak profesionální dětský park - moderní areál s mnoha atrakcemi. Samozřejmostí jsou pojízdný koberec, nejnovější výukové prvky a vyhřívaná herna.

Snowhill – Lyžařská střediska, které jste si oblíbili…

Herlíkovice

Lyžařská střediska Šachty a Kamenec - krkonošská dvojčata

Šachty ve Vysokém nad Jizerou a Kamenec v Jablonci nad Jizerou lákají na kvalitní podmínky pro rodinné lyžování. Na jeden skipas vyzkoušíte obě lyžařská střediska vzdálené od sebe pouhých 5 km. Šachty navíc nabízí O2 Extra dětský park se snowtubingem a Kamenec měřený slalom. V obou areálech si můžete užít zábavu ve snowfunparku.

Šumavské Kašperské Hory

Ryze rodinné středisko se širokou sjezdovkou snowfunparkem, ale především poskytuje profesionální dětský park na sněhu s bezpečným pohyblivým kobercem, lyžařským kolotočem, vyhřívaným dětským koutkem nebo pohádkovou slalomovou dráhou.

Mariánské Lázně - sjezdovka s lázeňskou kůrou

Již druhou sezonu se pod vlaječkou Snowhillu otevře také skiareál v Mariánských Lázních, kde se ideálně snoubí lyžování s relaxací. Po dni stráveném na kopci je možné zakusit pohody lázeňského prostředí. V Mariánkách se můžete těšit na kabinkovou lanovku, dva vleky, 3 km sjezdovek, nový moderní dětský park, ale i příjemné občerstvení s posezením.

Dětský Kozinec

Malý areál pro malé lyžaře i snowboardisty, ale s úžasně širokou sjezdovkou - to je Kozinec u krkonošského městečka Jilemnice. Dětský Kozinec se řadí mezi ty nejvhodnější lyžařská střediska pro bezpečné dětské lyžování.

Co dalšího nabízejí lyžařská střediska?

Do Herlíkovic ale i do dalších středisek se dostanete z Prahy a dalších měst speciálními linkami skibusů za zvýhodněnou cenu včetně skipasu. Pokud tedy chcete navštívit lyžařská střediska Snowhill, auto nechte doma a neunavujte se řízením. Více na infolince 737 222 456. 

Snowhill – Lyžařská střediska, které jste si oblíbili…

Lyžařská střediska Snowhill, mnoho dalších informací i konkrétní ceníky včetně aktualit o stavu sjezdovek, počasí nebo akcích naleznete na www.snowhill.cz.

Autor:
Témata: Snowhill

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz