Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Snowboard Zezula: zimní sezóna končí, podpora snowboardingu pokračuje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Snowboard Zezula úspěšně boduje již patnáct let na českém trhu a podporuje ty nejlepší z nejlepších. Nejen olympijské sportovce, ale i mladé začínající talenty nebo snow-parky pro širokou veřejnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SNOWBOARD ZEZULA s.r.o. - prodejna Brno | foto: SNOWBOARD ZEZULA s.r.o.

Snowboarding patří mezi nejoblíbenější sporty na světě a je volbou mladé i starší generace, jak aktivně trávit svůj volný čas.  Časem se tento zimní sport stal životním stylem a olympijským sportem. Nejen proto se rozhodl v roce 1996 Michal Zezula, založit na okraji Brna v garáži rodinného domu prodejnu sportovního zboží a stal se tak majitelem a zakladatelem firmy s názvem Snowboard Zezula

Z garáže se prodejna časem přestěhovala do samostatného, téměř 200 m2 velkého prostoru, kde lze najít největší výběr nejenom zimního zboží v celé České republice. Snowboard Zezula zároveň dbá na to, aby zákazníci měli co největší pohodlí, a proto má i velmi dobře propracovaný systém internetového prodeje. 

Snowboardový sen se Snowboard Zezula

Snowboard Zezula podporuje všechny, kteří si vyberou snowboarding jako životní styl, nejen organizací snowboardových kempů pro začínající snowboardisty, pořádáním závodů, ale i podporou snowparků nebo špičkových snowboardistů.

SNOWBOARD ZEZULA s.r.o. - Gravity park Deštné v Orlických horách

"Snažíme se podporovat mladé a začínající snowboardisty. Také ale podporujeme ty nejlepší z nejlepších. Příkladem je česká snowboardistka Šárka Pančochová, která se jako první Češka probojovala na olympiádu ve Vancouveru v disciplíně U-rampa, " říká Martin Zezula ze spol. Snowboard Zezula.

Talentovaní mladí snowboardisté jako Petr Horák, Ondřej a Dan Porkertovi nebo ostřílení zahraniční jezdci jako Shaun White nebo Terje Haakonsen se pro mnohé stali vzorem. Snowboardový sen totiž nabízí nejen život plný neskutečných zážitků, zdravého životního stylu, ale i překonávání sama sebe.

Snowboard Zezula podporuje snowparky

Nejen profesionální, ale i volnočasoví snowboardisté si v zimní sezóně užívají možnosti, které jim nabízí snowparky. I ti nejmenší nebo začátečníci z řad široké veřejnosti si tu totiž mohou se svým snowboardem vyzkoušet skoky, přejezd bedny nebo zábradlí.

SNOWBOARD ZEZULA s.r.o. - logo Zezula

Spousta profesionálních jezdců začínala právě v těchto snowparcích. Příkladem je třeba bývalí profi jezdec Jožin Toufar, objevitel Šárky Pančochové a nynější trenér juniorské reprezentace České republiky ve snowboardingu. Dnes již legendární Flow park na Dolní Moravě byl jedním z prvních  snowparků v České republice a vznikal za velké podpory od spol. Snowboard Zezula. Dnes Snowboard Zezula spolupracuje také s Gravity parkem Deštné v Orlických horách, který je jedním z nejlepších snow-parků u nás a klade důraz na možnost vyžití pro celou rodinu.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Deset důvodů, díky nímž je používání smartphonu Huawei P10 jedna radost

Deset důvodů, díky nímž je používání smartphonu Huawei P10 jedna radost.

Aktuální vlajková loď Huawei P10 s celokovovým tělem a úhlopříčkou displeje 5,1 palce je vybavena druhou generací...

Vždy o krok napřed – Huawei P9 lite 2017 je nadstandardem střední třídy

Vždy o krok napřed – Huawei P9 lite 2017 je nadstandardem střední třídy.

Je pro vás důležitý precizní reprezentativní design stejně jako špičkový výkon, výbava a dlouhotrvající výdrž baterie?...

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Máte potíže s erekcí? Nejste první ani poslední! Toto tvrzení vás ale dokáže jen velmi těžko uklidnit. Naopak, rozhodně...

Najdete na iDNES.cz