Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sníte o létání? Letecká škola FLY FOR FUN vám to umožní

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte o tom, že si pořídíte pilotní průkaz? Láká vás vyhlídkový let nebo si dokonce chcete vyzkoušet, jak se řídí letadlo či vrtulník, a nevíte, jaká je ta správná letecká škola?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sníte o létání? Letecká škola FLY FOR SUN vám to umožní | foto: Fly For Fun

Letecká škola FLY FOR FUN s.r.o. provádí letecký výcvik pro získání pilotního průkazu již od roku 1995, kdy si svoji firmu založili manželé Raudenských.

Od skromných začátků, kdy škola vychovávala piloty ultralehkých letadel a kdy si zakladatelé firmy sami svoje první letadla stavěli, se postupně letecká škola rozrůstala, rozšiřovala svoji nabídku až do současnosti, kdy nabízí výcvik profesionálních pilotů letadel i vrtulníků, s letovým parkem deseti letadel a dvou vrtulníků.

Letecká škola s osobním přístupem ke každému zákazníkovi

Současná nabídka pilotních licencí, které může letecká škola poskytnout, vede od ultralehkých letadel, přes soukromé piloty, obchodní piloty, lety podle přístrojů i vícemotorová letadla. Stále se přitom jedná o klasickou rodinnou firmu, kde se snaží o osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Přestože už má škola v nabídce pilotní licence až po dopravní piloty, pořád se zde snaží o to, aby létání bylo zábavou pro ty, kteří ho mají rádi. Více o začátcích i novějších událostech v životě letecké školy si můžete přečíst na firemním blogu.

Komunita kolem této letecké školy se stále rozrůstá. Skvělým informačním nástrojem i prostředkem pro sdělování informací ohledně posledních novinek je také firemní prezentace Facebook na stránce www.facebook.com/flyforfun.cz, kde mají všichni možnost prezentovat svoje zážitky z letů, uveřejňovat letecké fotky i videa.

Ubytování přímo na letišti? I to zajistí letecká škola FLY FOR FUN

Letecká škola sídlící v Praze má svoje hlavní kanceláře na letišti Sazená u Kralup nad Vltavou, s pobočkou na letišti v Hradci Králové. Snadná dostupnost z Prahy po dálnici D8 je jednou z výhod této školy. Celoroční provoz si škola zajišťuje díky vlastní technice na odstraňování sněhu z letištní plochy.

Pro svoje zákazníky letecká škola zajišťuje i ubytování přímo na letišti. Toho využívají zákazníci ze vzdálenějších míst nebo cizinci přijíždějící sem na intenzivní víkendové a dovolenkové kurzy. Pro všechny je zajištěno i půjčování osobního vozu v majetku letecké školy.

Letecká škola má ve svých prostorách k dispozici i malé občerstvení s nabídkou hotových jídel, nápojů a zmrzliny. Prostory jsou klimatizované, což v letních měsících velice zpříjemňuje odpočinek po letu.

Letecká škola FLY FOR FUN se angažuje i v dobročinné činnosti

Letecká škola nezapomíná ani na dobročinnou činnost a z každé hodiny, kterou její zákazníci odlétají, věnuje dvě koruny na provoz nadačního fondu Irský vlkodav, který se stará o týrané a zanedbávané psy tohoto krásného plemene.

Všechny informace o letecké škole FLY FOR FUN s.r.o., nabídce výcviků i jejich cen najdete na stránkách www.flyforfun.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Najdete na iDNES.cz