Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Snadnou cestu na Balkán zajistí společnost GTL

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Potřebujete poslat karton či dokonce celý kamion zboží do některé z balkánských zemí? Svěřte svou zásilku do rukou společnosti, která se na tuto oblast specializuje!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snadná cesta na Balkán | foto: GTL, spol. s r.o.

Mezi současné priority zahraniční rozvojové spolupráce Ministerstva průmyslu a obchodu ČR patří zajištění trvalého hospodářského růstu a vytváření vhodných podmínek pro obchodní spolupráci českých podnikatelů v zemích západního Balkánu, především v Srbsku a Bosně a Hercegovině.

Pro podporu obchodu mezi středoevropskými zeměmi a Balkánem je neméně důležitá komplexní nabídka dopravních a logistických služeb, jakou poskytuje společnost GTL.

Snadná cesta na Balkán

Vaše zásilka v dobrých rukou

GTL, spol. s r. o. má na Balkáně dlouholeté partnery, kteří se starají o bezproblémové vyzvednutí nebo doručení zásilek. Znalost tamní kultury a jazyka je značnou výhodou, protože balkánská mentalita je od středoevropské diametrálně odlišná.

Výhodou systému sběrné služby je nízká cena. Té lze dosáhnout jen maximálním využitím kapacity kamionů a efektivním plánováním jejich tras. Sběrné linky odjíždějí pravidelně do každé destinace minimálně jednou týdně. Proškolení a zkušení disponenti efektivně plánují nakládku s cílem zajistit svým zákazníkům odpovídající rychlost dodání při maximálním využití nákladového prostoru kamionů i menších vozidel.

Můžete využít možnosti přepravy od jedné zásilky door to door (od dveří ke dveřím), až po kompletní kamion. Společnost GTL zajišťuje také přepravu nebezpečného zboží (ADR) pod dohledem kvalifikovaného pracovníka, jak je dáno nově přijatými vyhláškami o bezpečnostních poradcích.

Komplexní logistické služby

V dnešní době uspějí především ty dopravní (logistické) společnosti, které svým zákazníkům poskytují komplexní služby. Společnost GTL si je toho dobře vědoma. Nabízí tedy logistické služby zahrnující skladování, evidenci zboží, manipulaci, balení a etiketování, překládky kamionů, vedení paletových kont, vnitrostátní dopravu a distribuci a cross-dock. Centrála společnosti GTL se nachází v areálu v Říčanech u Prahy, střediska zahraničních zástupců jsou rozprostřena po celém Balkáně.

Snadná cesta na Balkán

GTL, spol. s r. o. zajišťuje rovněž sběrné služby, jakož i dokládky a celovozové přepravy se zaměřením na Turecko, Řecko, Kypr, Rumunsko a Bulharsko již 15 let. V letošním roce společnost rozšířila své služby o již zmiňovaný západní Balkán a nově jezdí také do Srbska, Slovinska, Kosova, Albánie, Bosny a Hercegoviny a Černé Hory.

Více informací o přepravních službách, které společnost GTL nabízí, najdete na www.gtl.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení.
Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení

V horizontu měsíce hodlá změnit práci až 23 % respondentů průzkumu společnosti Grafton, do půl roku pak 45 % z nich. Hlavním motivem je přitom vyšší mzda, ale...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.