Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak snadno řídit, plánovat a analyzovat projekty? Díky software JIRA je to možné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Software Atlassian JIRA 5 umožňuje stanovit si vlastní pravidla vývoje a řízení vašich projektů, procesů a úkolů. JIRA je srdcem nabídky Atlassianu pro správu celého vývojového procesu od konceptu až po zahájení. Řízení a sledování projektů úkolů ve vašem podniku nebo úřadu nikdy nebylo efektivnější a snazší.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Každý chce snadno řídit, plánovat a analyzovat projekty a díky software JIRA také může. | foto: Onlio, a.s.

Software JIRA je častou volbou vývojářských týmů a týmů podpory, mezi kterými je nejvíce současných uživatelů.

Ti všichni po celém světě denně oceňují, jak efektivně lze s JIRA zachytit a uspořádat jejich projekty, zlepšit spolupráci celých týmů i jejich členů a zjednodušit řízení všech úkolů. JIRA umožní sledovat projekty v jakékoliv jejich fázi a kontrolovat a řídit jejich zdroje. Sledujte vše, co si vzpomenete – otázky, úkoly, funkce a samozřejmě také chyby.

JIRA kompletně zahrnuje efektivní řízení a sledování úkolů a požadavků v projektu (task and project management). Podporuje a usnadňuje proces řízení projektů a požadavků a současně nabízí flexibilní a uživatelské nástroje pro řízení a sledování pracovníků při výkonu plnění úkolů. JIRA se orientuje na podporu dosažení očekávaného výkonu na projektu.

PIC RAPIDBORAD

S JIRA je projektové řízení velmi produktivní

Relevantní pracovní procesy jednoduše přeneste do workflow logiky aplikace JIRA a sledujte a evidujte opravdu to, co aktuálně potřebujete. Profesionály nepostradatelné nástroje jako fulltextové vyhledávání, silné filtrovací nástroje nebo projektové statistiky berte jako standard. Navíc si přizpůsobte managerskou "palubní desku" na míru vašemu individuálnímu přání. Jednoduchost se nemusí obětovat funkčnosti a s konfigurovatelným webovým rozhraním je práce s JIRA velmi jednoduchá a intuitivní.

K dispozici jsou rychlé klávesové zkratky pro řadu činností. JIRA pracuje ve většině webových prohlížečů. Snadno a rychle lze definovat, filtrovat a sledovat informace, které jsou pro vás a váš tým nejvíce důležité.

PIC SEARCH

Confluence Enterprise WiKi

Confluence Enterprise WiKi představuje výkonný nástroj pro týmovou spolupráci při vytváření, sdílení a diskutování obsahu v rámci projektů, dokumentace, souborů, myšlenek, zápisů, specifikací, diagramů aj. Confluence spojuje spolupracovníky a teamy s obsahem, který potřebují pro urychlení svojí práce.

Duo JIRA & Confluence pokrývá významnou část potřeb firem. Integrace umožňuje detailně vázat informace mezi požadavky v JIRA a dokumenty a popisy v Confluence. Současně se nabízí využít příležitost stávající nižší ceny za licence a maintenance Confluence, které vám v současnosti přinesou úsporu až 100 % oproti nákupu později za licence a maintenance na 2 roky, a to včetně upgrade v ceně.

Společnost Atlassian dopředu ohlásila, že od 3. listopadu 2012 dojde ke skokovému zvýšení ceny licencí a maintenance u řešení Confluence.

Logo
Společnost Onlio, a.s. je oficiálním partnerem společnosti Atlassian od roku

Společnost Onlio, a.s. je oficiálním partnerem společnosti Atlassian od roku 2005

Díky volitelným modulům JIRA je možné přizpůsobení podle individuálních potřeb, kdy každý podnik nebo úřad může využít různé rozšiřující moduly umožňující povýšit činnosti na ještě vyšší úroveň efektivity práce a využívání zdrojů.

Volitelných modulů je nyní více než 400 na výběr a díky těmto modulům pak lze lehce například přiřadit pracovníkům jejich spolupracovníky a zástupce, eskalovat problémy, spolupracovat s evidencí dovolených, řídit plánování a evidenci práce pracovníků na jednotlivých úkolech (timesheety), aktivně využívat reporting nebo vytvářet podklady pro fakturaci.

Jiné moduly pro JIRA umožní obousměrnou synchronizaci dat mezi JIRA a Microsoft Project během okamžiku nebo dovolí s vykázanými daty od pracovníků dále pracovat.

Moduly umožňují plánovat práci pomocí kalendáře. První a jediný rychlý pohled na kalendář vám přinese přehled o vytížení kapacit na vašich úkolech, procesech a projektech. S podporu SLA procesů a barevným odlišením úkolů dle SLA lhůt bude konec všem projektům řešeným po termínu.

Autor: Štěpán Martínek, Konzultant Onlio

Autor:
Témata: Microsoft, software, Srdce

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Najdete na iDNES.cz