Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak snadno řídit, plánovat a analyzovat projekty? Díky software JIRA je to možné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Software Atlassian JIRA 5 umožňuje stanovit si vlastní pravidla vývoje a řízení vašich projektů, procesů a úkolů. JIRA je srdcem nabídky Atlassianu pro správu celého vývojového procesu od konceptu až po zahájení. Řízení a sledování projektů úkolů ve vašem podniku nebo úřadu nikdy nebylo efektivnější a snazší.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Každý chce snadno řídit, plánovat a analyzovat projekty a díky software JIRA také může. | foto: Onlio, a.s.

Software JIRA je častou volbou vývojářských týmů a týmů podpory, mezi kterými je nejvíce současných uživatelů.

Ti všichni po celém světě denně oceňují, jak efektivně lze s JIRA zachytit a uspořádat jejich projekty, zlepšit spolupráci celých týmů i jejich členů a zjednodušit řízení všech úkolů. JIRA umožní sledovat projekty v jakékoliv jejich fázi a kontrolovat a řídit jejich zdroje. Sledujte vše, co si vzpomenete – otázky, úkoly, funkce a samozřejmě také chyby.

JIRA kompletně zahrnuje efektivní řízení a sledování úkolů a požadavků v projektu (task and project management). Podporuje a usnadňuje proces řízení projektů a požadavků a současně nabízí flexibilní a uživatelské nástroje pro řízení a sledování pracovníků při výkonu plnění úkolů. JIRA se orientuje na podporu dosažení očekávaného výkonu na projektu.

PIC RAPIDBORAD

S JIRA je projektové řízení velmi produktivní

Relevantní pracovní procesy jednoduše přeneste do workflow logiky aplikace JIRA a sledujte a evidujte opravdu to, co aktuálně potřebujete. Profesionály nepostradatelné nástroje jako fulltextové vyhledávání, silné filtrovací nástroje nebo projektové statistiky berte jako standard. Navíc si přizpůsobte managerskou "palubní desku" na míru vašemu individuálnímu přání. Jednoduchost se nemusí obětovat funkčnosti a s konfigurovatelným webovým rozhraním je práce s JIRA velmi jednoduchá a intuitivní.

K dispozici jsou rychlé klávesové zkratky pro řadu činností. JIRA pracuje ve většině webových prohlížečů. Snadno a rychle lze definovat, filtrovat a sledovat informace, které jsou pro vás a váš tým nejvíce důležité.

PIC SEARCH

Confluence Enterprise WiKi

Confluence Enterprise WiKi představuje výkonný nástroj pro týmovou spolupráci při vytváření, sdílení a diskutování obsahu v rámci projektů, dokumentace, souborů, myšlenek, zápisů, specifikací, diagramů aj. Confluence spojuje spolupracovníky a teamy s obsahem, který potřebují pro urychlení svojí práce.

Duo JIRA & Confluence pokrývá významnou část potřeb firem. Integrace umožňuje detailně vázat informace mezi požadavky v JIRA a dokumenty a popisy v Confluence. Současně se nabízí využít příležitost stávající nižší ceny za licence a maintenance Confluence, které vám v současnosti přinesou úsporu až 100 % oproti nákupu později za licence a maintenance na 2 roky, a to včetně upgrade v ceně.

Společnost Atlassian dopředu ohlásila, že od 3. listopadu 2012 dojde ke skokovému zvýšení ceny licencí a maintenance u řešení Confluence.

Logo
Společnost Onlio, a.s. je oficiálním partnerem společnosti Atlassian od roku

Společnost Onlio, a.s. je oficiálním partnerem společnosti Atlassian od roku 2005

Díky volitelným modulům JIRA je možné přizpůsobení podle individuálních potřeb, kdy každý podnik nebo úřad může využít různé rozšiřující moduly umožňující povýšit činnosti na ještě vyšší úroveň efektivity práce a využívání zdrojů.

Volitelných modulů je nyní více než 400 na výběr a díky těmto modulům pak lze lehce například přiřadit pracovníkům jejich spolupracovníky a zástupce, eskalovat problémy, spolupracovat s evidencí dovolených, řídit plánování a evidenci práce pracovníků na jednotlivých úkolech (timesheety), aktivně využívat reporting nebo vytvářet podklady pro fakturaci.

Jiné moduly pro JIRA umožní obousměrnou synchronizaci dat mezi JIRA a Microsoft Project během okamžiku nebo dovolí s vykázanými daty od pracovníků dále pracovat.

Moduly umožňují plánovat práci pomocí kalendáře. První a jediný rychlý pohled na kalendář vám přinese přehled o vytížení kapacit na vašich úkolech, procesech a projektech. S podporu SLA procesů a barevným odlišením úkolů dle SLA lhůt bude konec všem projektům řešeným po termínu.

Autor: Štěpán Martínek, Konzultant Onlio

Autor:
Témata: Microsoft, software, Srdce

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Najdete na iDNES.cz