Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dodávky kvalitní pitné vody za rozumnou cenu a odvádění a čistění použité vody před jejím vypuštěním zpátky do přírody. To jsou hlavní činnosti společnosti Severomoravské vodovody a kanalizace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu! | foto: Severomoravské vodovody a kanalizace

Severomoravské vodovody a kanalizace jsou nejvýznamnějším dodavatelem pitné vody v Moravskoslezském kraji a patří v oboru mezi nejvýznamnější společnosti v zemi. Nyní se chtějí významněji zaměřit i na nabídku souvisejících služeb – od stavomontážní činnosti až po například dodávku pitné vody na sportovní a kulturní akce.

aqualia

aqualia

„Naší hlavní činností je a zůstane i v budoucnu zajišťování dodávek kvalitní pitné vody naším zákazníkům stejně jako odvádění a čistění vody použité a náležitosti s tím související. Nabízíme ale také další služby, které stojí trochu neprávem mimo pozornost možných zákazníků. Naším cílem pro další období je tyto služby dále rozvíjet, rozšiřovat a poskytovat je ve špičkové kvalitě. Poskytujeme komplexní služby ve vodohospodářské oblasti až po laboratorní rozbory kvality vody, aby měli naši zákazníci co nejméně starostí. Jako společnost s dlouholetou tradicí jsme zárukou kvality a garantovaného servisu,“ avizuje generální ředitel společnosti Anatol Pšenička.

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu!

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu!

Vodovodní řady, přípojky a přeložky ve vysoké kvalitě

Společnost SmVaK disponuje například silným zázemím pro poskytování stavebně-montážních služeb. Kromě samotné technické znalosti problematiky, vlastnictví potřebných strojů a odpovídajícímu zázemí danému provozními středisky a sklady v jednotlivých oblastech kraje firma nabízí možnost spolupráce pro další období týkající se provozu a správy infrastruktury. Společnost zároveň používá pro stavební a montážní práce velmi kvalitní materiály, které garantují dlouhou životnost staveb.

„Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni v celé řadě činností pro montážní a stavební práce, mají například státní zkoušky pro svařování plynem a elektřinou. Kromě opravy havárií vodovodních řadů včetně samotných výkopových prací realizujeme výstavbu nových vodovodních a kanalizačních řadů a přípojek, zajišťujeme potřebné podklady pro kolaudaci díla a zajišťujeme jeho samotný provoz,“ vysvětluje Pšenička. Společnost také buduje přeložky vodovodů, ale i dalších sítí včetně zajištění potřebné administrativy.

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu!
SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu!

Máte podezření na ztrátu vody? Volejte SmVaK

Pro majitele nemovitostí zajišťuje SmVaK výměny vodovodních přípojek včetně nezbytné komunikace se správci a vlastníky pozemků nebo rekonstrukce hlavních vnitřních rozvodů. Realizuje také opravy a rekonstrukce strojně-technologických vystrojení šachet a vodojemů. Společnost je také aktivní v oblasti výměny vodoměrů případně jejich pronájmu.

„Obrátit se na nás můžete také v případě, že se vám zdá, že vaše přípojka vody nebo vodovod není v pořádku z hlediska vysoké spotřeby. Provedeme komplexní hydraulickou analýzu, kdy vytipujeme nejproblémovější uzly a úseky a navrhneme odpovídající technické řešení, které jsme samozřejmě také schopni realizovat,“ říká ředitel vodovodů SmVaK Milan Koníř. Společnost disponuje specializovaným vodárenským měřicím vozem, jehož prostřednictvím nabízí možnost vytyčování potrubí, případně vyhledávání poruch a analýzy předpokládaných ztrát vody.

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu!

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu!

Dovoz pitné vody na místo spotřeby

Společnost SmVaK také disponuje mobilními prostředky pro náhradní a nouzové zásobování pitnou vodou, které prioritně využívá pro účely náhradního zásobování pitnou vodou při vzniku havarijních stavů na vodovodní síti, plánovaných odstávkách pitné vody při provádění oprav a udržovacích prací a v krizových situacích.

Dodávku pitné vody si ale můžete také objednat například pro plnění rekreačních bazénů nebo při stavebních pracích nebo společenských, sportovních a kulturních akcích. Firma disponuje dopravními prostředky, které dokážou zajistit pitnou vodu v objemu 1-8 metrů krychlových.

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu!

SmVaK: umíme nejen dodávat a čistit vodu!

Široké spektrum služeb SmVaK nabízí také v oblasti kanalizací, kde kromě provozu, obsluhy a údržby jednotlivých sítí a zařízení nabízí vytyčování sítí, díky kanalizačnímu měřicímu vozu také lokalizaci a analýzu poruch, dále společnost realizuje čistění kanalizací, odběr a vyhodnocování vzorků z čistíren odpadních vod nebo prověřování nepovoleného odvádění dešťových vod do kanalizace.

SmVaK

SmVaK

Veškeré informace o službách poskytovaných společností Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. najdete v přehledné podobě i s ceníkem jednotlivých prací na webu www.smvak.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jan Cichý
Filtry v železárnách zachytí tisíce tun prachu. Co s ním?

Železárny v regionu investovaly miliardové prostředky do odprášení provozů. Obrovské filtry zachytí tisíce tun prašných částic z oceláren. Jejich likvidace je...  celý článek

Investoři stále čelí požadavkům BOZP.
Investoři stále čelí požadavkům BOZP

Pro mnoho zadavatelů staveb je posouzení potřeby koordinátora BOZP na staveništi stále velkou neznámou. V roce 2016 došlo k zásadním legislativním změnám v...  celý článek

Z výroby v garáži na mezinárodní výstavy. Opavská ISOTRA slaví 25 let
Z výroby v garáži na mezinárodní výstavy. Opavská ISOTRA slaví 25 let

Bohumír Blachut a Erich Stavař – dvě jména, která dala regionu jednu z nejúspěšnějších firem. Gigant stínicí techniky ISOTRA to ale neměl vždy lehké. Výroba...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.