Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Směnárna EXCHANGE se řadí mezi nejoblíbenější směnárny v centru Prahy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Směnárna Exchange patří mezi nejvyhledávanější směnárny v centru Prahy již déle než 12 let a není to jen pro své profesionální služby v oblasti bezhotovostních - devizových obchodů, ale i díky výhodným kurzům pro hotovostní směnu cizích měn pro celé Čechy i zahraniční klientelu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Směnárna EXCHANGE se řadí mezi nejoblíbenější směnárny v centru Prahy | foto: Exchange s.r.o.

Služby směnárny nejvyšší úrovně. A zcela bez poplatků.

Od roku 2000 se stala směnárna EXCHANGE s.r.o. neodmyslitelným vyústěním ulice Kaprova na náměstí Franze Kafky v nedaleké blízkosti Staroměstského náměstí. Tisíce Pražanů každoročně navštíví příjemné prostory směnárny v centru Prahy, kde každý den v roce naleznou všichni klienti tým vyškolených odborníků, připravených poskytnout jim směnárenské služby té nejvyšší úrovně, a to zcela bez poplatků.

V průběhu let se stala kvalita hotovostních služeb směnárny EXCHANGE s.r.o. vyhledávaným standardem, který napodobují mnohé konkurenční společnosti. Za zmínku stojí, že v celé historii zmíněné směnárny v centru Prahy žádný zákazník nereklamoval padělanou bankovku, která by byla vyplacena klientovi na pokladně směnárny. Přitom vyškolení pokladníci týdně zachytí několik padělků i nejvyššího stupně nebezpečnosti.

Devizové služby pro každého

Od roku 2002 působí společnost EXCHANGE s.r.o. i na devizovém trhu. Prostřednictvím platebních služeb mohou klienti přijímat nebo realizovat úhrady v cizích měnách, aniž by byli nuceni vést devizové účty, pracovat s hotovostí nebo platit poplatky za zahraniční platby.

Cílem společnosti EXCHANGE s.r.o. je poskytnout devizové služby každé firmě v České republice, která o devizové služby projeví zájem. Bez ohledu na to, zda se jedná o české či mezinárodní společnosti, menší či středně velké firmy, které obchodují denně několik tisíc EUR, anebo o drobné živnostníky či podnikatele, kteří zobchodují dvakrát ročně s minimálním objemem. Nadstandardní individuální kurzy pro všechny devizové obchody pak jen podtrhují kvalitu služeb, kterou dokládají tisíce stálých a spokojených devizových klientů.

Sídlo společnosti a pobočky směnárny EXCHANGE s.r.o.

Sídlo společnosti, oddělení devizových obchodů i obě pobočky směnárny EXCHANGE s.r.o. se nacházejí v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí, v jediné budově, na adrese Kaprova 14/13, Praha 1.

Pro mnoho klientů jsou tyto směnárny v centru Prahy ideálním místem pro výměnu při své procházce po Starém městě plném historických památek a pamětihodností.

  • Směnárna pro klienty bez VIP karty a pro turisty ústí na náměstí Franze Kafky 2. Pobočka je ideálně dostupná jak z ulic Kaprova a Maiselova, tak i ze Staroměstského náměstí. Klienti zde v klimatizovaných prostorách naleznou tři pokladní přepážky a jeden diskrétní box. Služeb diskrétního boxu může využít každý návštěvník bez ohledu na objem transakce.

  • Pobočka pro VIP klienty (držitele VIP karet) se nachází téměř na samém konci ulice Kaprova směrem ke Staroměstskému náměstí a její vchod je označen orientačním číslem 15. Klienti jsou zde odbavováni na čtyřech pokladních přepážkách a dvou samostatných diskrétních boxech. Najednou může provádět směnu až šest klientů. Pro větší pohodlí bez front dostane každý klient při vstupu pořadové číslo, které je následně dle pořadí a druhu služby vyvoláno tak, aby byli klienti odbaveni v ideálním pořadí.

  • Centrum devizových obchodů se nacházejí v prvním patře budovy. Vchod je z ulice Kaprova s číslem 14/13. Před návštěvou doporučujeme objednat si telefonicky schůzku na bezplatné lince 800 22 55 99, případně ohlásit svou návštěvu na pokladně směnárny.

Pokud i vy hledáte směnárny v centru Prahy, vyzkoušejte profesionální služby směnárny Exchange s.r.o.

logo1

Bližší informace získáte na webových stránkách www.exchange.cz a www.exchange.cz/devizy-bez-poplatku nebo přímo v devizovém centru, které má směnárna Exchange s.r.o. v ulici Kaprova 14/13, Praha 1.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz