Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Slovenské Vysoké Tatry lákají na podzim plný luxusních zážitků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto pomalu skončilo. Máte pocit, že jste si letních a teplých dní užili do sytosti a začínáte přemýšlet nad tím, kam byste vyrazili na podzim? Vysoké Tatry nabízejí dokonalý odpočinek, přírodu hrající všemi barvami, procházky na čerstvém vzduchu, poznávání nových míst a k tomu trochu kultury.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Slovenské Vysoké Tatry lákají na podzim plný luxusních zážitků | foto: BHP Tatry, s.r.o.

Pokud se domníváte, že jsou pro vás Vysoké Tatry autem příliš daleko, popřemýšlejte nad tím, že byste si udělali výlet vlakem. Cestu absolvujete bez stresů, které prožíváte při řízení v autě na dálnici a vlakové spojení mezi Prahou a Popradem nabízí již několik dopravní společností. Po příjezdu do Tater se tak nebudete cítit unavení a můžete se naplno věnovat aktivitám, které si naplánujete.

Pokud nemáte čas, případně se vám nechce pustit do plánování podrobného programu dovolené, vyberte si ubytování v Grand Hotelu Kempinski High Tatras, kde máte bohatý výběr činností na dosah a pod jednou střechou.

Vysoké Tatry lákají na hudební podzim

Grand Hotel Kempinski připravuje pro hudební fanoušky během roku koncerty, které by mohly Vysokým Tatrám závidět mnohé koncertní sály. Kromě českých hvězd jako jsou Karel Gott, Lucie Bílá nebo Olympic zde často vystupují i slovenský kapely.

Během letošního podzimu má hotel připravené tři originální hudební vystoupení. V říjnu odstartuje novou hudební sezónu Ivan Tásler s kapelou IMT Smile. V komorním prostředí Grand Restaurant si budete moci v sobotu 17. října vychutnat rockenrollový zážitek a zcela nový program, který si kapela připravila.

V sobotu 21. listopadu si hoteloví hosté budou moci vychutnat unplugged koncertní vystoupení Vaše Patejdla se skupinou Violins. Jeden ze zakladatelů legendární skupiny Modus zahraje své největší hity v doprovodu klavíru, akustické kytary a smyčcového orchestru. Letošní podzimní sezónu koncertů uzavře v sobotu 12. prosince populární Vánoční koncert Best of Video Tour Mekyho Žbirky.

Slovenské Vysoké Tatry lákají na podzim plný luxusních zážitků

To pravé rodinné dobrodružství

Pokud rádi trávíte čas v přírodě a poznáváte nová místa nebo zkoušíte nové aktivity, někdy až hraničící s adrenalinovým zážitkem, právě pro vás je určen speciální balíček „Rodinné dobrodružství“. Kromě ubytování, snídaně a vstupu do spa máte v rámci balíčku také možnost vybrat si jednu z aktivit, která vás nejvíce zaujme. Na výběr je vstup do krásné Belianské jeskyně, jízda na Seqway nebo si můžete vychutnat i romantické člunkování na Štrbském plese.

Slovenské Vysoké Tatry lákají na podzim plný luxusních zážitků
Slovenské Vysoké Tatry lákají na podzim plný luxusních zážitků

Odpočinek v spa i sport

Dokonalý odpočinek vám zaručí ZION SPA LUXURY. Během celého pobytu máte v ceně vstup do spa, které má výhled na vrcholky Vysokých Tater a Štrbské pleso. Odpočívat můžete v relaxačním bazénu, sauně nebo si můžete dopřát i některou z procedur, které jsou prováděny s oleji a kosmetikou inspirovanou tatranskou přírodou. Jednou z procedur, která vás bude hýčkat po procházkách v přírodě nebo po turistice se nazývá „Heavy Leg Reviver“. Jedná se o půlhodinovou masáž nohou, po které budete opět schopni vydat se na další poznávání tatranské přírody.

Slovenské Vysoké Tatry lákají na podzim plný luxusních zážitků

Pokud jste zvyklí sportovat, v Grand Hotelu Kempinski nemusíte vypadnout z tempa a pro udržení vaší fyzické kondice můžete využít plně vybavené fitcentrum nebo plavecký bazén. Pokud jste tedy hudební fanoušek, máte rádi turistické stezky nebo jen hledáte místo, kde načerpáte novou energii, zkuste slovenské Vysoké Tatry. Přesvědčíte se, že odpočinek v tatranském luxusu stojí opravdu za to.

Slovenské Vysoké Tatry lákají na podzim plný luxusních zážitků

Více informací o koncertech a speciálních nabídkách Grand Hotelu Kempinski High Tatras najdete na www.kempinski.com.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky.

Nechte se okouzlit nevšední výstavou Daniela Hanzlíka, jejíž základní myšlenkou je prověřování fyzikálních principů a...

Do Rudolfina míří nejlepší melodie z počítačových her

Filmová filharmonie nabídne koncert plný hudby z her.

Call of Duty, World of Warcraft nebo Final Fantasy – kultovní hry se teď představí trochu jinak. V hlavní roli bude...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Najdete na iDNES.cz