Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Slevové kódy, se kterými ušetříte i v těch nejoblíbenějších obchodech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Kdo by nechtěl slevu, a ještě k tomu zadarmo? Na slevy a akce můžeme narazit na každém rohu, ale ne vždy jsou pravdu výhodné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Slevové kódy, se kterými doopravdy ušetříte a dokonce v těch nejoblíbenějších obchodech | foto: Adam Polák

Někdy jsou podmíněny nákupem dalšího zboží, jindy se musíme stát členy nějakého zákaznického klubu nebo jde o produkty před uplynutím data spotřeby nebo ze starších kolekcí, což sice nemusí být na škodu, ale ne každý je ochotný na takové podmínky přistoupit.

Sleva jen tak?

Každého nakupujícího určitě potěší sleva jen tak, při nákupu toho, co by pravděpodobně nakoupil i bez ní, protože se mu daný produkt líbí nebo jej nutně potřebuje. Pak teprve opravdu ušetříme. Obcházet prodejny nebo brouzdat na e-shopech a hledat, kde je co zlevněné, to se vám jistě nechce, zabere to příliš mnoho času a není to ani efektivní. Je tu lepší možnost, a tou je slevový kupon.

Online slevové kupóny

Slevové kupony zná v nějaké formě asi každý. Najít je můžeme třeba v propagačních materiálech obchodů, v letácích, v časopisech nebo je obdržíme při nákupu jako slevu na další útratu. Mohou mít i další podobu, a to tu internetovou. Online slevové kupóny hýbou světem nakupování a umožní vám ušetřit až desítky procent během vašich nákupů, a to většinou na e-shopech.

Unikátní kód

Kupóny mají na sobě uveden unikátní kód, který stačí zadat během vaší objednávky. Také je potřeba dodržet podmínky, které jsou u něj uvedeny. K těm může patřit minimální hodnota nákupu a datum, do kdy je kupon platný. Pak už vám nic nebrání pořídit danou věc nebo službu se slevou. Kód se zadává přímo při objednávce do příslušného políčka, které jistě nepřehlédnete.

Kde slevové kupony najít

A teď k tomu nejdůležitějšímu: jak se k těmto slevovým kuponům dostat? Najdete je pěkně pohromadě na jedné adrese, a to Slevovykupon.net. Je největším serverem s akčními nabídkami a slevovými kupony v rámci ČR. Najít zde můžete přes tisíc aktuálních kuponů z více než čtyř tisíc různých obchodů. To už jsou pěkná čísla, nemyslíte?

Orientace na stránce Slevovykupon.net

Na stránkách se dobře orientuje, jsou přehledné a nabídky jsou rozčleněny do kategorií. Podle toho, co zrovna hodláte kupovat, si zvolíte příslušnou kategorii a vyberete z nabídek obchodů. Pokud například sháníte nějakou elekroniku, najedete si do kategorie Elektro a počítače, kde vyberete ze slev a obchodů, které vás zaujmou.

Další variantou je zadat do vyhledávače přímo e-shop, kde chcete nakupovat, například Alza.cz, a z nabídky si vybrat konkrétní Alza slevový kupon, který se vám bude právě hodit. Může jít o dopravu zdarma, produkt zdarma k vaší objednávce, slevu v procentech při nákupu určitého zboží a další nabídky. Může jít o slevový kód nebo o akci.

Jak využít kupony

Pokud je to akce, ke které nepotřebujete žádný kód, kliknete na Odkaz na slevu, který vás přesměruje přímo do daného e-shopu. Tak pak můžete pokračovat ve svém výběru a nakupovat.

Jakmile si vyberete nabídku se slevovým kuponem, kliknete na Zobrazit kupón, a objeví se vygenerovaný kód. Zároveň budete přesměrováni do e-shopu, kde jej můžete rovnou využít. Stačí zmáčknout ctrl+ V a zkopírovat jej, protože tím, že jste na odkaz klikli, se kód automaticky zkopíroval. Je to opravdu jednoduché.

Ušetřete v těch nejlepších e-shopech

Na stránce Slevovykupon.net najdete ty nejznámější e-shopy a jejich nabídky, ale také nabídky menších a méně známých obchodů. Kategorie zboží obsáhnou vše, na co si vzpomenete, například oblečení, dům a zahrada, podnikání, maminky a děti, cestování, auto, knihy, dárkové zboží, hobby, jídlo, nápoje, hudba, film, šperky, zvířata, sport, zábava, vzdělání a další.

Je libo vzoreček zdarma?

Pro rychlejší orientaci jsou zvláštní kategorií končící nabídky nebo doporučené nabídky. Zajímavostí na stránce je kategorie Vzorky zdarma. Zde obchody nabízejí možnost nechat si zaslat vzoreček produktu na vaši poštovní adresu zcela zdarma nebo pouze za poštovné, což určitě mnoho lidí rádo využije. Kromě vzorečkům zboží si můžete objednat zdarma katalog produktů nebo třeba ukázkové číslo časopisu.

Autor:
Témata: film, klub, Podnikání

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Najdete na iDNES.cz