Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Slevoteka.cz přináší několik tipů na skvělý vánoční dárek pro vaše blízké

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dvě třetiny Čechů za vánoční dárky letos nehodlají utratit více než 5 tisíc korun. Vyplývá to z průzkumu, který provedla agentura Stem/Mark. Snížit výdaje na dárky je možné i díky slevovým portálům třeba za kvalitní víkendové a wellness pobyty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Několik tipů na skvělý vánoční dárek pro vaše blízké | foto: Slevoteka.cz

V následujícím textu naleznete několik tipů na víkendové a wellness pobyty, jak nakoupit za rozumnou cenu originální dárky přímo z poklidu domova.

Zámecký pobyt pro dva

Třeba i na poslední chvíli na Štědrý den. Můžete tak snadno předejít tomu, že nakonec darujete pod rozsvícený stromeček peníze v obálce. Bankovky jako dárek by z dospělých lidí totiž chtělo dostat jen 14 procent a s přibývajícím věkem podíl klesá. Poukaz na krásnou dovolenou je naopak ideální volba.

Vánoční svátky bývají mnohdy krušné. Nakupování dárků, pečení vánočního cukroví a rodinné návštěvy. Není divu, že poté přijde nálada na řádnou změnu. Udělejte tedy svému protějšku i sobě radost a dopřejte si po svátcích dva až tři dny romantiky s nádechem historie. Netřeba přitom dlouze cestovat do zahraničí, postačí vyrazit do Zámeckého hotelu Ctěnice. Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel vznikl z bývalé sýpky v těsné blízkosti zámku Ctěnice na okraji Prahy. I přesto, že si lze kdykoliv udělat výlet do tepajícího středu hlavního města, zbytek času můžete trávit obklopeni klidem zámeckého parku.

V zámeckém stylu je zařízena také hotelové restaurace, kde si pochutnáte na snídaních podávaných formou bufetu. Navíc vás v ceně čeká večerní gastronomický zážitek o čtyřech chodech. A pochutinami pohoda nekončí. Svému tělu můžete dopřát Rybičkovou terapii. Léčivé rybky, které se o vás postarají, se jmenují GarraRufa. Zabraňují vzniku kožní infekce, pomáhají na popraskané paty, mozoly, lupénku, plísně, ekzémy, akné, pooperační jizvy, těžké nohy i suchou pokožku,“ vyjmenoval Lukáš Przybylski ze specializovaného pobytového slevového portálu Slevoteka.cz, která nabízí garanci kompenzace ceny v podobě kreditových bodů.

Tip:

Vyberte si romantický pobyt na Zámku Ctěnice na dva dny za 1 099 korun nebo na tři dny za 1 399 korun.

Chci více info o nabídce.

Doporučujeme: Nepřipravte se o prohlídku Chci více info o nabídce: zámku s výstavou řemesel. Navštívit můžete i místní zahradnictví a užít si projížďku na koních ze zámecké jízdárny či na nejmodernějším balančním vozítku Ninebot, které je novinkou letošního roku. Udělejte si výlet i do hlavního města za pamětihodnostmi. Autem se do centra dá dojet za 15 minut. Využít je možné i městskou hromadnou dopravu.

Zámecký pobyt pro dva

Zámecký pobyt pro dva

Světový autosalon v Ženevě s prohlídkou města a vstupenkou v ceně

Fanouška motorismu samozřejmě nadchnete klíčky od zbrusu nového Porsche pod stromečkem. Ale je tu ještě jedna finančně výrazně dostupnější možnost: vypravit se s ním v březnu na výlet rovnou mezi stovky nejluxusnějších modelů aut značek Ferrari, Lamborghini, Mercedes či Alfa Romeo. Již 85. ročník autosalonu v Ženevě je celosvětová akce číslo jedna pro všechny fanoušky aut. Domů si je bohužel návštěvník odvézt nemůže. „Zato tu jako jeden z prvních na světě má možnost spatřit ty nejžhavější novinky automobilového průmyslu, a to dlouho předtím, než vyjedou na české silnice. Vedle kousků pyšnících se cenou s nekonečným počtem nul jsou přitom k vidění i nejnovější modely vozů Škoda, Dacia, Honda nebo Volkswagen,“ zdůraznil Lukáš Przybylski.

A výlet do Ženevy si může skvěle užít i doprovod fandy nadupaných motorů. Ve švýcarském městě se nachází například rodný dům Jeana Jacqua Rousseaua, významného filozofa a spisovatele, jehož dílo

ovlivnilo Velkou francouzskou revoluci. Na břehu Ženevského jezera zase zaujme symbol města, nejznámější vodotrysk na světě Jet d´Eau. Neomezený čas by se dal strávit i v místních muzeích. Najdete jich tu nespočet: přes muzeum nejrůznějších typů hodinek, Mezinárodní muzeum Červeného kříže, Přírodovědné a Etnografické muzeum až po Anglické zahrady Jardin Anglais.

Tip:

Celodenní prohlídku nejslavnějšího světového autosalonu i městského centra Ženevy včetně dopravy autobusem tam a zpět si užijete už za 1 889 korun. V ceně je i vstupenka na autosalon. K dispozici jsou dva březnové termíny.

Chci více info o nabídce.

Doporučujeme: Ženeva je rájem nákupů všeho možného. Vyzkoušejte například nákupní centra Balexert na Avenue Louis-Casai 27 nebo La Praille, což je obchodní a zábavní centrum na Route de Jeunes 10 ve čtvrti Carouge. A v sedmém nebi budou i milovníci čokolády, vynikající je třeba Chocolaterie du Rhône na Rue de la Confédération 3 a Chocolaterie Stettler na Rue de Berne 10.

Světový autosalon v Ženevě s prohlídkou města a vstupenkou v ceně

Světový autosalon v Ženevě s prohlídkou města a vstupenkou v ceně

Beskydy pro dva s lyžováním i wellness

Zimní čas a hory k sobě prostě patří. To ale neznamená, že je nutné pobyt ve vyšších nadmořských výškách strávit výhradně svištěním po sjezdovce. V podhůří Beskyd ve Frýdlantu nad Ostravicí nabízí své služby nově zrekonstruovaný hotel Beskyd. Krom lyžování v blízkém areálu Opálená si totiž v páru užijete i nikým nerušenou relaxaci ve zdejším wellness centru Kotelna. A vychutnávat můžete i doušky pěnivého, nefiltrovaného a nepasterizovaného Podhorského piva, jehož konzumace po dobu celého pobytu není nijak omezená. „Návštěvníci se přitom mohou podívat přímo do pivovaru na výrobu piva hezky zblízka. Přímo v hotelu mohou ochutnat Polotmavou Třináctku, Extra Hořkou Tmavou Čtrnáctku, Extra Hořký Světlý Ležák Dvanáctku, Světlou Jedenáctku a Výčepní Desítku,“ uvedl Lukáš Przybylski. Součástí balíčku je polopenze skládající se z bufetových snídaní a chutných tříchodových večeří.

Beskydy pro dva s lyžováním i wellness

Beskydy pro dva s lyžováním i wellness

Doporučujeme: Kdo má rád aktivní odpočinek, může vyrazit do okolí na výlety. Krom hradu Hukvaldy láká také blízká obora. V Kopřivnici nedaleko Hukvald má své muzeum legendární automobilka Tatra. Potěší jistě i Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Tip:

Ubytování pro dva na 3 dny v Hotelu Beskyd si můžete vychutnat od 2 399 korun.

 V ceně je i neomezená konzumace piva z Podhorského pivovaru a každodenní časově neomezený vstup do wellness. Zákazníci mají 30% slevu na skipas do areálu Opálená.

Chci více info o nabídce.

Slevoteka.cz: Několik tipů na skvělý vánoční dárek pro vaše blízké

Slevoteka.cz: Několik tipů na skvělý vánoční dárek pro vaše blízké

Víkend v Paříži s návštěvou Eiffelovky a chrámu Notre Dame

Každý cestovatel by měl poznat Paříž, město s neobvyklou atmosférou a nádechem elegance. Obdivujte jedinečný espirit a šarm města na Seině, dopřejte si nádech pařížské historie a prohlédněte si slavnou katedrálu Notre Dame. Projděte se kolem Lucemburských zahrad a malebnými pařížskými uličkami. Navštivte i boulevard Saint Germain, sídlo meziválečné generace umělců s nejznámější pařížskou literární kavárnou De deus Magots. Ty, kdo se chystají do Paříže poprvé, jistě přitáhne Eiffelova věž, která měří včetně antény na vrcholu 324 metrů a nabízí pohled na Paříž s opravdu velkým nadhledem.

Nevychutnáte si přitom jen příjemnou atmosféru, ale i francouzské delikatesy. „Paříž je plná malých pekárniček, které vyrábějí prvotřídní bagety i sladké pečivo. V drobných sýrárnách na požádání odkrajují sýry z obrovského bochníku. Vše je ideální zapít skvělým vínem – i to levnější má vysokou kvalitu. Jen tak si lze užít pravé pařížské savoir vivre neboli umění žít,“ vykreslil Lukáš Przybylski ze specializovaného pobytového slevového portálu Slevoteka.cz.

Tip:

Využijte nabídku třídenního poznávacího zájezdu za vynikajících 1 790 korun. V ceně je cesta autobusem i zkušený průvodce. Nástupní místa jsou v Brně, Jihlavě, Praze, Plzni a Svaté Kateřině.

Chci více info o nabídce.

Doporučujeme: Eiffelova věž je nádhernou dominantou Paříže, ze které je při dobrém počasí výhled až sedmdesát kilometrů daleko. Stejný výhled ale poskytuje i „utajená rozhledna“, kterou s oblibou využívají samotní Pařížané. Stejně jako oni si můžete zadarmo vyjet po jezdících schodech na střechu legendárního obchodního domu Printemps. Ušetříte si tak vstupné patnáct eur i stání v dlouhých frontách na výhled. 

Víkend v Paříži s návštěvou Eiffelovky a chrámu Notre Dame

Víkend v Paříži s návštěvou Eiffelovky a chrámu Notre Dame

O portálu Slevoteka.cz

Slevoteka.cz je web kolektivního nakupování.

Jako první v ČR přišla s vymezením nabídky na víkendové pobyty a zážitky. Projekt kolektivního (hromadného) nakupování je vyzkoušený model ze zahraničí, který se prosazuje i v ČR. Prokázal, že nejen funguje a je bezpečný, ale také že přináší kvalitní služby, zážitky a odpočinek se slevou až 90 %.

Kontakt

Lukáš Przybylski

obchodní ředitel Slevoteka.cz

e-mail: lukas.przybylski@slevoteka.cz

Olomoucká 704/174, 627 00 Brno

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Top pět luxusních vánočních dárků pro ženy a pro muže

Top pět luxusních vánočních dárků pro ženy a pro muže.

Pojďte nahlédnout do výběru TOP 5 luxusních dárků, jejichž krása vám nedá spát, aneb jak říkal Oscar Wilde: „Mám velmi...

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Děti žijící se svými maminkami v azylových domech nakreslily svá vánoční přání

Děti žijící se svými maminkami v azylových domech nakreslily svá vánoční přání.

Knihy, hračky, oblečení – to jsou jen některá vánoční přání dětí, které pobývají v azylových domech Českého červeného...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.