Slavnosti pivovaru Ostravar už za tři týdny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Již za tři týdny ostravští pivovarníci otevřou po osmnácté brány svého pivovaru. Osmnáctý ročník Slavností pivovaru Ostravar je za dveřmi. Největší svátek piva a hudby na Ostravsku tentokrát nabídne bláznivě pestré hudební menu, které přesně zapadá do konceptu Nás nezkrotíte.

Slavnosti pivovaru Ostravar už za tři týdny | foto: Ostravar

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

“Představte si na jedné straně Tomáše Kluse nebo Lenny a na druhé straně rockové kapely typu Škwor nebo Krucipüsk. A vedle obou těchto hudebních stylů někoho jako je Kapitán Demo, který si dělá legraci ze všeho a ze všech,“ říká Jan Vošta z organizačního týmu pivovaru Ostravar.

Pátek se podle Vošty ponese již tradičně v rockovějším duchu. Na dvou hudebních stage pojmenovaných po hlavních značkách pivovaru, vystoupí v pátek večer 6 kapel. Hlavní hvězdou prvního dne bude rocková formace Škwor, která před časem dokázala hravě vyprodat i pražskou O2 arénu.

Také v sobotu toho bude hodně k vidění. Sobotní program odstartuje v 15. 30, kdy se na hlavní Ostravar stage objeví David Stypka, držitel letošní hudební ceny Anděl pro nejlepšího interpreta, a po něm bude následovat dalších 6 hudebních formací. Největší pozornost bude zcela jistě poutat Tomáš Klus, který do Ostravaru zavítá po 5 letech, a pak také baviči z Monkey Business. Matěji Ruppertovi a spol svěřili pořadatelé velkolepé zakončení dvoudenního hudebněpivního maratónu.

“Každý rok se snažíme fanouškům nabídnout něco nového. Lestos jsme chtěli, aby ve finále každý den vystoupily úplně nové kapely. Proto bude hrát v pátek jako poslední rockový ŠKWOR a v sobotu skvělí baviči z Monkey Business,” uvedl Vošta, který ma na starost především hudební produkci.

O pivo se naopak bude starat vrchní sládek ostravského pivovaru Roman Richter. V ležáckých sklepech již nyní zraje 5 druhů piv včetně černého speciálu Černá Barbora i jedné úplné novinky, kterou Ostravar plánuje představit až na samotných pivních Slavnostech.

Pro lepší pivní zážitek plánuje Ostravar v areálu během Slavností postavit hospodu, jejíž výčepy budou napájeny přímo z ležáckých sklepů v útrobách pivovaru. Zde si návštěvníci budou moci vychutnat nefiltrovaný a nepasterizovaný ležák v té nejlepší kvalitě přímo ze skla.

Vstupenky na dvoudenní akci jsou ještě k dispozici na internetu na GOOUT.NET a také v Ostravských informačních centrech. Návštěvníci, kteří na Slavnostech stráví dva dny, zaplatí 390 Kč, cena jednodenních vstupenek činí 250 Kč. V ceně vstupenky bude již tradičně pro všechny starší 18 let ochutnávka jednoho ze skvělých piv ostravského pivovaru.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Za podpory České chirurgické společnosti a České pneumologické a ftizeologické společnosti byla spuštěna mobilní...

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Chystáte se pořídit si nové vybavení na lyže pro letošní zimu? Nebo hledáte to nejlepší kolo právě pro vás? Pak se...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Další z rubriky

V Ostravě Porubě vyrostla nová škola

V Ostravě Porubě vyrostla nová škola

Na slavnostní otevření 8. listopadu 2018 jsou zváni absolventi školy, současní i budoucí žáci, studenti a rodiče.

Místo půl hodiny máme hotovo za 10 sekund. S prací nám pomáhá robot.

Robot

Zavádění automatizace je v současnosti vůbec jedním z nejsledovanějších trendů v byznysu. Firmy od něj očekávají hlavně...

Kdo vaří nejlepší tmavý pivní speciál v ČR? Budete překvapeni

Kdo vaří nejlepší tmavý pivní speciál v ČR? Budete překvapeni.

Ve druhé polovině října byly v Praze vyhlášeny výsledky prestižní pivovarské soutěže Cerevisa Specialis, která se jako...

Najdete na iDNES.cz