Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Slavnosti Ostravaru již tento týden

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  14:50
Do začátku letošních Slavností pivovaru Ostravar zbývá jen pár dní. Letos budou trvat 3 dny a vystoupí na nich 20 kapel. Chybět nebude přední dáma české populární hudby ani nejoblíbenější česká kapela či punková legenda.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Těšte se na slavnosti Ostravaru! | foto: Walker&Lambert

Letošní 16. ročník Slavností pivovaru Ostravar začíná v pátek 24.6., protože se organizátoři rozhodli rozšířit největší svátek piva a hudby na Ostravsku na celý víkend. „Během uplynulých ročníků se stal program Slavností opravdu nabitým a my jsme ze strany návštěvníků zaznamenali komentáře, že to vždy strašně rychle uteče a že si lidé často ani nestihnou pořádně prohlédnout náš pivovar,“ říká Zuzana Cieciotková, manažerka značky Ostravar. „Proto jsme se letos rozhodli vyzkoušet celovíkendový formát, který pro nás bude pochopitelně organizačně náročnější, ale myslíme si, že to bude stát za to.“

Každý ze tří dnů přitom bude tématicky jinak zaměřen. Pátek bude takový startovací „den 0“. Vše vypukne během pozdního odpoledne, kdy se v pivovaru rozproudí rocková party. Hlavními hvězdami budou kapely Horkýže Slíže a Pipes and Pints.

Sobota pro změnu nabídne nejvíce hudby a nejbohatší program. Na pódiu se objeví celkem 8 kapel, mimo jiné třeba UDG, Buty nebo Vypsaná Fixa. Hlavní hvězdou večera bude v soboti Marie Rottrová. „Velmi nás těší, že paní Marie Rottrová přijala naše pozvání. Přestože tato přední dáma české populární hudby pochází z Ostravy, dosud nikdy na Slavnostech nevystupovala. Věřím, že její vystoupení bude pro všechny Ostraváky velkým zážitkem,“ říká event manažer ostravských Slavností Jan Vošta.

Nedělní část programu bude zacílena hodně na mladé publikum. Hlavní roli v neděli převezme kapela Kryštof, která jako tradiční partner pivovaru Ostravar na Slavnostech nemůže chybět. Populární skupinu doplní například Nebe a další mladí interpreti. „Kryštofové zahráli i na předchozích dvou ročnících Slavností, ale nebyli oficiálně uvedení v programu. Letos jsme se rozhodli, že návštěvníky ušetříme překvapení a prozradíme jim, kdy se na svou oblíbenou kapelu mohou těšit,“ dodává Jan Vošta.

Dny plné zábavy a hudby se samozřejmě neobejdou bez dobrého piva a jako každoročně, i letos se mohou štamgasti těšit na zajímavou pivní novinku. Tentokrát jí bude jedenáctka Ostravar Mustang. „Při přípravě nového piva jsme se snažili dát Ostravar Mustangovi do vínku jistou dávku nespoutanosti a divokosti, která je charakteristická pro náš kraj“ říká vrchní sládek pivovaru Ostravar Roman Richter. V plné chuti nové jedenáctky se podle něj odráží především tři druhy pečlivě vybraných chmelů, a to zejména Žatecký poloraný červeňák a taky Kazbek, kterému se někdy přezdívá „divoký chmel“ pro jeho původ a kořenitou hořkost. „Stejně jako ostatní piva z Ostravaru je Mustang tradičně vyšlechtěn v otevřených kádích na spilce,“ dodává Roman Richter.

Jednodenní vstupné na Slavnosti je v cenách od 150 Kč do 290 Kč. Třídenní lístek stojí 450 Kč. V ceně vstupenky je pro plnoleté pivo zdarma, jedno nebo 3 piva podle typu vstupenky.


Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování...

Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě: vyberte si, na co máte chuť

Vyberte si, na co máte chuť

Filozoficko-přírodovědecká fakulta (FPF) Slezské univerzity v Opavě je mezi tuzemskými veřejnými vysokými školami...

Ostravský Avion zahajuje vánoční sezónu ve stylu filmu Anděl Páně

Ostravský Avion zahajuje vánoční sezónu ve stylu filmu Anděl Páně.

Nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava představil letošní koncept vánoční výzdoby a doprovodného programu, který...

Najdete na iDNES.cz