Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Skvělý tiket v plné jízdě! Přestřelka na Šachťaru a triumf Manchesteru

Skvělý tiket v plné jízdě! Přestřelka na Šachťaru a triumf Manchesteru | foto: Tipsport

21 2018
Taky dnes pokračuje nejlepší fotbalová soutěž na planetě. Čekají nás dva vyrovnané mač, ve kterých by mohli dominovat hosté.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Po třech dnech, kdy byl aspoň v jednom zápase jasný favorit, nás čeká večer, kdy tipéři vidí oba zápasy docela vyrovnaně. V Doněcku přivítá domácí Šachťar AS Řím a Ukrajincům věří zhruba 55 % tipérů v kurzu 2,48:1. Sázkař vlacil6 pak sází na to, že v zápase padne víc než 1,5 gólu a míří na skvělou výhru 130 700 Kč.

Triumf United na horké půdě v Seville

Ve dalším mači se pak aktuálně druhý tým Premier League, Machester United, potká s trojnásobným vítězem Evropské ligy, FC Sevilla. Proč jsou hosté do zápasu jako favorité s šedesáti procenty důvěry a kurzem 2,47:1, vysvětluje v analýze tipér iceman742: „Jelikož je o titulu v PL v podstatě rozhodnuto, mohou se Rudí ďáblové soustředit hlavně na LM a nevyrovnané výkony Sevilly mohou hrát v tomto utkání velkou roli.“

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejčtenější

Další z rubriky

Univerzita VŠFS podporuje sport
Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za cíl vršovická univerzita Vysoká škola...  celý článek

Sledujte MS v hokeji na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma
Sledujte MS v hokeji na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma

MS v hokeji začíná pro českou repre pořádně zostra. Tipéři to vidí nejprve na triumf ve vyhecovaném derby a pak porážku od úřadujících světových šampionů....  celý článek

Sledujte čtvrtfinále Česko-USA na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma
Sledujte čtvrtfinále Česko-USA na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma

Povede se českým hokejistům navázat na olympijský čtvrtfinálový triumf? 60 % tipérů jim věří! Sledujte čtvrtfinálové bitvy živě na TV Tipsport!  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze