Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Školky otevřeme do 18 hodin a zavedeme ve městě wi-fi zdarma

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00
Primátor Martin Baxa i další kandidáti ODS dokazují, že rozumí Plzni, a to dokonce hned ve dvou rovinách. Jednak se jim povedlo Plzeň poslední čtyři roky náležitě rozvíjet a modernizovat, ale zároveň svým předvolebním programem potvrzují, že ví, kam má naše město nadále směřovat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Martin Baxa: Školky otevřeme do 18 hodin a zavedeme ve městě wi-fi zdarma Paleta důvodů proč jít volit je ale mnohem širší | foto: Regional Press s.r.o.

Sympatické je, že jde o konkrétní nápady, které pomohou lidem v jejich každodenním životě. Jedním z nich je návrh, aby školky fungovaly až do šesti hodin.

„Rodičům to může pomoci, nejenom když mají delší pracovní dobu, ale také když budou potřebovat něco zařídit,“ vysvětluje výhodnost tohoto návrhu sám primátor a lídr kandidátky občanských demokratů Martin Baxa. I první reakce Plzeňanů ukazují, že se tímto návrhem plzeňská ODS opravdu trefila do potřeb občanů.

Svoz odpadu za polovinu

Navíc školky zdaleka nejsou jediným podobným návrhem z dílny plzeňských občanských demokratů. Kapsy Plzeňanů například „pohladí“ návrh, aby se podle nového systému platila za odvoz odpadu jen poloviční cena, než tomu bylo dosud, a aby byly nově sběrné dvory úplně zadarmo.

Dosavadní dobré zvládnutí politiky nakládání s odpady totiž umožňuje takto ulevit občanům.

Plzeňská prémie pro každého

Baxův tým očividně chápe politiku jako něco, co má lidem přinést něco konkrétního. Svědčí o tom i další programový bod, s kterým přichází. Ten občanští demokraté nazvali Plzeňská prémie a v jeho rámci chtějí umožnit všem Plzeňanům jednou ročně návštěvu jakékoliv městského nebo městem placeného zařízení zdarma. Ať již je to divadlo, zoologická zahrada, nebo plavecký bazén.

„Chceme, aby Plzeň byla moderní město plné aktivních lidí. Vybudovali jsme spoustu nového a chceme, aby měl každý možnost to využít a poznat,“ vysvětluje primátor Baxa smysl prémie, která jistě potěší většinu Plzeňanů a atraktivní může být zejména pro seniory nebo rodiny s mladými dětmi.

Wi-fi zdarma na veřejných místech

Mladou generaci může zajímat také další iniciativa „modrých,“ která přichází s nápadem, aby město poskytlo nově otevřené internetové připojení nejenom ve všech „jeho“ veřejných prostorech, ale také na zastávkách MHD.

Takový krok by byl sympatickým doplněním již dnes fungujících prvků moderního města, kterými je online objednávání na magistrátu nebo městem provozované mobilní aplikace. „Právě ty by mohli lidé díky wi-fi zdarma ještě více využívat,“ připomíná náměstek primátora za ODS Pavel Šindelář.

Programové hity plzeňských občanských demokratů ovšem obsahují i svou dopravní kapitolu, v jejímž rámci Baxův tým přislíbil vybudování nové tramvajové trasy na Borská pole, čímž by se výrazně zlepšila doprava k areálu Západočeské univerzity.

Důvod pro kladnou volbu

Zatímco na plakátech a billboardech ostatních stran vidíme zejména prázdné a nekonkrétní deklarace o lepší správě města, plzeňská ODS očividně tímto neduhem netrpí a dlouhodobě chápe, že lidé od radnice čekají řešení, která zlepší jejich každodenní život ve městě.

Díky tomu mají koho volit i ti, kteří chtějí jít k urnám, aby hlasovali pro něco a nikoli jen proti všemu.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Buckingham Palace - Anglický, Buckinghamský palác s řešením Hoval
Dodávat teplo anglické královně považujeme za velký úspěch

Lichtenštejnská společnost Hoval – přední výrobce a dodavatel prémiových řešení v oblasti vytápění a chlazení - dodává své výrobky mimo jiné i britské...  celý článek

Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání.
Personální agentura pomáhá lidem nejen při hledání zaměstnání

S vývojem hospodářské situace a situací na trhu práce v České republice rostou nároky na pracovní sílu a vzniká stále větší poptávka po kvalitnějším a...  celý článek

Letní SPORTMANIE ovládne Plzeň, začíná 18. srpna
Letní Sportmanie ovládne Plzeň, začíná 18. srpna

Město Plzeň zve na velký atraktivní sportovní projekt pro celé rodiny, Letní SPORTMANIE Plzeň 2017 startuje 18. srpna a potrvá do 27. srpna. Desetidenní akce...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.