Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Školení řidičů: Starosti a stres? Ne, jde to i online

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Školení řidičů-referentů nepatří mezi oblíbené aktivity zaměstnavatelů. Složitá organizace, prostoje, vysoké náklady… Zákon je ale zákon, nic naplat. Ale jde to i jinak? Školení řidičů online.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Školení řidičů: Starosti a stres? Ne, jde to i online! | foto: SkoleniRidicu-online.cz

Dá se povinnost plnit příjemně?

Školení řidičů-referentů zaměstnavatelům nařizuje zákoník práce. Jak už to bývá, povinnosti přinášejí starosti a výdaje. Kdekdo tak školení zanedbává a doufá, že se mu vyhne kontrola a jeho zaměstnancům dopravní nehoda. Není to ale zbytečný risk? Neexistuje školení, které by vyhovovalo všem stranám?

Zákon nechává formu a průběh školení řidičů na zaměstnavatelích, resp. školitelích. Nabízí se otázka: Proč nenahradit těžkopádné "klasické" školení, proslulé spícími účastníky v zadních řadách, moderním e-learningem?

Výhody školení řidičů online jsou zřejmé. Žádná složitá organizace, shánění lidí v jeden čas na jedno místo ani prostoje v práci. Odborné informace lze snadno zpřístupnit přes klientský účet, zaměstnanci mohou skládat testy v pohodlí kanceláře či domova, okamžitě se dozvědět výsledek a zjistit, kde udělali chybu. O úspoře peněz a času nemluvě.

Oficiální portál - záruka profesionality

Asi se ptáte, když je školení řidičů online regulérní a znamená pro zaměstnavatele i zaměstnance úlevu, proč v ČR nefunguje? Chyba lávky, už před více než rokem vznikl oficiální portál SkoleniRidicu-online.cz, který všechny přednosti e-learningu spojuje. Jeho posláním je zamezit zbytečným výdajům a ztrátám času a zbavit zaměstnavatele i zaměstnance starostí.

Provozovatelem portálu zaměřeného na školení řidičů je autoškola s dlouholetou tradicí a služby byly vytvořeny na základě jejích zkušeností s proškolováním. Odpovídají tak maximálně praktickým potřebám.

Systém školení řidičů online funguje jednoduše a efektivně: zaregistrujete se - objednáte testy - řidič-referent absolvuje přípravu a test - po absolvování zaměstnanec obdrží osvědčení a zaměstnavatel certifikát.

Zaměstnanci se do systému přihlašují pomocí kódů, které zaměstnavatel obdrží e-mailem po registraci. Samotný test mohou v případě neúspěchu kdykoliv a kolikrát chtějí opakovat, kódy platí rok. Pokud není školenému jasné, proč je odpověď chybná, experti z týmu SkoleniRidicu-online.cz poskytnou odborný výklad.

Součástí servisu je sledování doby platnosti certifikátu a automatické upozornění před vypršením, další vzdělávání v oblasti dopravy formou newsletterů a trvalý přístup ke klientskému účtu.

I pro zaměstnance bez přístupu k počítači!

Školení řidičů online vypadá jako dobrý nápad, který vyřeší spoustu problémů. Ale co řidiči-referenti, kteří počítač nepoužívají? Zeptali jsme se na to Tomáše Peška, ředitele SkoleniRidicu-online.cz: "Víme, že ne každý řidič-referent při práci užívá počítač a ne každý zná základy práce s ním.

Připravili jsme novou službu, díky níž mohou SkoleniRidicu-online.cz využívat opravdu všichni. Zaměstnavatel vytiskne ze systému testy, které nechá zaměstnance vyplnit, a zadá výsledky do systému." Nevybízí však takový systém k podvádění? "Určitě ne, zaměstnavatel je povinen připojit sken testu podepsaný zaměstnancem," uzavírá Tomáš Pešek.

SkoleniRidicu-online.cz  baner


Školení řidičů online, další informace, ceník a objednávkový formulář najdete na www.skoleniridicu-online.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Najdete na iDNES.cz