Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Školení řidičů referentů, tentokráte on-line

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
On-line školení dávají firmám možnost snížit náklady na ze zákona povinných školeních. Jde o již léta prověřený systém, který je plně uznatelný, stejně jako školení prezenční. Má však řadu výhod, které je v době Internetu, kdy má počítač již skoro každý, škoda nevyužít.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poskytování on-line školení řidičů. | foto: skoleni-ridicu.eu

V tomto článku se seznámíte s výhodami jednoho certifikovaného serveru, který nabízí školení řidičů do 3,5 tuny, tedy řidičů referentů.

Moderní způsoby vzdělávání šetří řadě firem velké finanční prostředky. Pokud je možné uspořádat elektronické školení řidičů, vyplatí se tento způsob využít. Pro zákonná školení v oblasti řidičů, bezpečnosti a ochrany zdraví a požární ochrany lze tyto školení řidičů pořádat elektronicky a ušetřit až 70 % nákladů oproti klasickému, prezenčnímu způsobu.

Nemusíte se obávat, školení řidičů je plně uznatelné a je rovnocenné s prezenční formou. A když si vyberete firmu, která tyto služby nabízí již delší dobu, nemůžete se splést. Určitě dominantní v poskytování on-line školení řidičů je certifikovaný server www.skoleni-ridicu.eu.

O kurzu a koncepci školení řidičů

Existuje několik možností, jak zajistit tento - ze zákona povinný - kurz.

 • Prvním způsobem a nejvíce rozšířeným, je prezenční forma. Ve smluvený čas se všichni řidiči sejdou ve zvolené místnosti a hodinu poslouchají "veselé historky" zástupce autoškoly aby pak následně vyplnili test.
 • Druhým způsobem je elektronický on-line kurz zpravidla provozovaný na Internetu.
 • Třetí způsob, který s ohledem na pokutu až 2 000 000 Kč nelze doporučit, je školení řidičů neprovádět vůbec.

Jaké jsou výhody on-line školení řidičů?

Co největší jednoduchost a snadná cesta ke získání certifikátu zejména pro menší firmy, které mají řádově jednotky či desítky zaměstnanců. A proto se jim často nevyplatí spolupráce s autoškolou. Nijak to ale nevylučuje velké firmy, mezi nejvýznamnější zákazníky patří např. ČSA a.s., kde se tímto způsobem certifikuje cca 1 500 řidičů.

Pokud bychom měli vyjmenovat v bodech základní výhody serveru www.skoleni-ridicu.eu:

 • Jako jediní nabízí celý kurz zdarma.
 • Platí se až certifikace. Zkouška je ze zákona povinná a jejím složením se prokazuje celé školení řidičů.
 • Povinné školení řidičů lze udělat odkudkoli a v jakémkoli čase. Odpadá nutnost dostat řidiče ve stejný čas na jedno místo!
 • Snadný systémem přístupových kódů, které lze jednoduše zakoupit na Internetu.
 • Rychlé zrealizování - zpravidla do druhého dne.
 • Jednoduché doobjednání pro nové zaměstnance.
 • Certifikát potvrzený zástupcem autoškoly.
 • Hlídání opakování školení řidičů.
 • Bulletin se změnami v zákonech.

Jaký je tedy typický a doporučovaný postup?

 1. Zaměstnancům se rozešle mail s informací, že se budou účastnit školení řidičů, které bude probíhat on-line formou na adrese www.skoleni-ridicu.eu.  Nyní budou mít 7 dní na to, aby se seznámili s kurzem, který je dostupný zdarma.
 2. Manažer vzdělávání udělá objednávku na zvolený počet certifikátů a provede platbu.
 3. Následně obdrží sadu kódů, které zpřístupní Certifikační test a samozřejmě obdrží také daňový doklad.
 4. Nyní každému z pracovníků sdělí jeho unikátní kód - opět nejlépe mailem.
 5. Když zaměstnanec obdrží kód, jde na stránku Certifikačního testu, kde uvede kód a vypíše své jméno a příjmení.  A vstoupí do testu - pokud prošel kurz, neměl by mít s testem problém. Bude-li test úspěšně dokončen - tedy získá více jak 80 % správných odpovědí, server mu automaticky vystaví certifikát, který si vytiskne, podepíše a založí. 

certifikát

Pokud si certifikát nevytiskne, tak se nic nestane. Všechny testy a jejich výsledky server archivuje a kdykoli je možné na již použitý certifikační kód vystavit duplikát.

Vyzkoušejte si

Nejjednodušší je si vše vyzkoušet. Bezplatně si můžete vyzkoušet i Certifikační test.

Hodně lidí se ptá, na to, co se stane, pokud v testu neuspěje, nic se samozřejmě neděje, dostane nový test a může zkusit uplatnit své znalosti znovu.  Certifikační kód je platný, dokud na něj není úspěšně složen test.

Závěr

Pokud vás tento systém školení řidičů oslovil, neváhejte navštívit stránky www.skoleni-ridicu.eu, kde máme s tímto školením více jak desetileté zkušenosti a ročně jen na svém serveru proškolí více jak 3 500 řidičů.

Další tisíce jsou pak proškoleny ve firmách, které tento systém školení řidičů implementovaly do svých vzdělávacích systémů - využívají ho např. v ČSA, Řízení letového provozu či České spořitelně.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Montované haly na míru vašemu podnikání.
Montované haly na míru vašemu podnikání

Uvažujete o navýšení výrobní kapacity, uskladnění většího množství materiálu či nové investiční příležitosti? Přední evropský výrobce ocelových hal nabízí...  celý článek

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?
Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?

Toužíte po prestižní adrese pro svou firmu? Kvůli dobré vizitce a prestiži nemusíte celou svou společnost stěhovat. Poskytnutí virtuálního sídla firmy vám...  celý článek

Vedoucí výroby Radek Pasz (na snímu vlevo) a Jan Sliž operátor ohraňovacího...
Ohraňovací lis na míru potřebám není ani pro osvědčené dodavatele standardní zakázkou

Koupí stroje od FORMETALU nic nekončí, naopak začíná. Spolupráce mezi společnostmi FORMETAL a BERNDORF CZ se začala psát v roce 2012.   celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.