Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Školení Excelu a Wordu si můžete přibalit i na cesty

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dnešní společnost je vysoce mobilní a klade neustále rostoucí nároky nejen na flexibilitu, ale i na znalosti. Průběžné vzdělávání je však časově i finančně stále náročnější. Pro mnoho lidí je obtížné investovat do své budoucnosti a zvyšovat si kvalifikaci na počítačových školeních, jelikož zdlouhavé dojíždění na celodenní výuku si z časových i finančních důvodů nemohou dovolit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Investice do počítačových kurzů se vám vrátí. Ilustrační foto | foto: Profimedia.cz

Všichni však víme, jak jsou školení důležitá. Díky absolvování školení můžeme dosáhnout mnohem reprezentativnějších výsledků. Investice do počítačových kurzů se nám vrátí také díky tomu, že z dlouhodobého hlediska šetří čas a peníze, neboť nám umožňují pracovat rychleji a daleko efektivněji.

Toho jsou si vědomy i firmy a administrativní instituce. Prohlubující se celosvětová hospodářská krize však způsobuje, že jak firmy, tak úřady musí šetřit i v oblasti vzdělávání. Na trhu se snad i proto stále více prosazují inovativní řešení, která v sobě spojují výhody běžných školení, mobilního přístupu ke vzdělání a nízké ceny.

Kurzy

Příkladem může být společnost Video-office, která nabízí počítačové kurzy MS Office prostřednictvím instruktážních videí na DVD, což má řadu předností. Taková školení jsou podstatně levnější a lze je pořídit za zlomek ceny běžných kurzů, a zároveň nabízí oproti tradičním školením i mnoho výhod.

"Naši zákazníci obdrží na DVD především interaktivní výukové kurzy (tzv. video kurzy), které je v 80 lekcích provedou celým prostředím Wordu nebo Excelu," říká jednatel společnosti Čeněk Kras. "Kromě toho ale zároveň získají kompletní elektronickou učebnici, on-line podporu a v neposlední řadě také kompletní prezentaci."

Video kurzy na DVD

Jestliže nějaká investice dává smysl i v době krize, pak je to právě investice do vzdělání. "Studiem video kurzů Excelu a Wordu se absolventi vypracují na pokročilé uživatele těchto kancelářských aplikací, což se bude nejen vyjímat v životopise, ale budou schopni znalosti zúročit i v praxi, a to se odráží také na platovém ohodnocení."

Co když ale někdo nenajde dostatek času na studium celého Excelu nebo Wordu? K tomu jednatel Video-office říká: "DVD není třeba studovat od začátku do konce, ale lze ho využít jako příležitostného rádce při řešení nastalých obtíží. Naše DVD se nemusí navíc nijak instalovat, takže je vždy stačí vložit do počítače, vybrat si kapitolu a shlédnout příslušný video návod. Všichni uživatelé si dokážou sami pomoct během pěti minut, aniž by museli podstupovat to všem dobře známé martýrium pokus-omyl nebo volat příteli na telefonu." dodává Kras.nosič
A jak takové video kurzy vlastně vypadají? "To se velice těžko popisuje," směje se Kras. "Když mi někdo položí tuto otázku, vždycky ho odkážu na naše stránky, kde jsou desítky ukázek, ať se přesvědčí sám. A pokud se podíváte do obsahu, tak zjistíte, že takto můžete absolvovat kompletní školení v ceně třiceti tisíc, jen za to nezaplatíte ani desetinu ceny. V dnešní době takovému argumentu rozumí nejen jednotlivci, ale i firmy nebo úřady," dodává.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Najdete na iDNES.cz