Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a řidičů ONLINE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Portál zákonných školení bepor.eu má za sebou první čtvrtletí ostrého provozu. Tak nás zajímají zkušenosti pracovníků i zákazníků. Pokud vás bude školení bezpečnosti práce, požární ochrany a řidičů online zajímat, napište si o PROMO kódy k vyzkoušení zdarma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Školení bezpečnosti práce, požární ochrany a řidičů ONLINE | foto: GComp spol. s r.o.

Zkuste si Zdarma ONLINE školení s bezplatným kodem

Na nutnost školení, které nám předepisuje zákon, jsme sijiž všichni zvykli. Jednou za čas jsme nuceni projít školením bezpečnosti práce a požární ochrany. Ti, kteří řídí i vozidlo do 3,5 tuny, pak ještě musí na školení řidičů referentů.

Naštěstí již několik let existuje možnost absolvovat školení bezpečnosti práce, řidičů a požární ochrany online - např. na portálu zákonných školení.

Rozšíření služeb - BOZP a PO

Portál zákonných školení www.bepor.eu provozuje společnost GComp spol. s r.o. a navazuje tak na svůj velmi úspěšný projekt serveru, pro školení řidičů – www.skoleni-ridicu.eu.

Ve spolupráci s autoškolou nabízela firma GComp školení řidičů již od roku 2006 ve své internetové podobě. Předchozí verze školení řidičů byly určené pro podnikové vzdělávací systémy LMS. Na těch firma pracovala již v roce 1998.

Od poloviny minulého roku intenzivně připravují rozšíření nabídky školení i o bezpečnost práce a požární ochranu. S tím bylo spojeno také přeprogramování celého systému, který nabídku školení BOZP obsluhuje. Že nejde o jednoduchý úkol je patrné z toho, že server v současné době obsluhuje už více jak 820 firem, které na serveru zrealizují skoro 5500 školení řidičů ročně.

Od Volných k PROMO kódům

S rozšířením systému - z jednoho školení na pět školení - vznikl problém, jak distribuovat certifikační kódy. Systém školení bezpečnosti práce a požární ochrany totiž nefunguje na principu login a heslo, jako většina konkurenčních systémů. Pro jednoduchost si systém vystačí pouze s Certifikačním kódem.

Každý, kdo má projít školením, obdrží jeden nebo více certifikačních kódů - a ten uplatní na serveru. Kód může být "vázaný" - kdy jeho použití přímo vede na konkrétní školení - např. BOZP pro vedoucí zaměstnance nebo PO pro zaměstnance popřípadě školení řidičů.

Unikátní řetězec, který tvoří kód, v sobě obsahuje informaci o firmě, která ho zakoupila. A tak se při vystavení certifikátu přenáší také adresa a IČ firmy. Certifikát je vystaven IHNED, jakmile je úspěšně složen závěrečný test.

Systém vázaných kódů je vhodný, pokud nechcete svým zaměstnancům přidělávat starosti s výběrem školení. V případě doškolování nemocných, nebo s proškolováním nových zaměstnanců, je výhodnější použít tzv. "volné" kódy. Tento kód nemá typ školení přidělen a teprve ve chvíli, vyvolí ho přímo zaměstnanec při přihlašování. Firmě tímto způsobem nepřebývají kódy jednoho druhu.

A co na školení bezpečnosti práce, řidičů a požární ochrany online říkají zákazníci?

Abychom vám více přiblížili spokojenost těch, co školení bezpečnosti práce, řidičů a požární ochrany online zkusili, tak si dovolíme uvést některé ohlasy.

Ohlasy

Např. paní Tereza Kovářová ze společnosti PRIMAGAS na otázku "Jaké jsou ohlasy na školení?" odpověděla:

Myslím, že dobré, lidi jsou rádi, že nemusí někde sedět na školení a mají to ve svých rukou. Takže jednoznačně to bylo dobré rozhodnutí.

Tereza Kovářová
Asistentka vedení společnosti a HR
MBU and HR Assistant

Společnost PrimaGas zakoupila a využila 115 certifikačních kódů pro bezpečnost práce, požární ochranu a školení řidičů.

Další ohlasy

Další ze společností - STÁTNÍ ROSTLINOLÉKAŘSKÁ SPRÁVA a reakce jejich zaměstnanců:

Dobrý den,

rád bych poděkoval. Forma školení bezpečnosti práce e-learningem je skvělá, navíc dost napínavá (i když si myslím, že umím, přesto je člověk napnutý do poslední chvíle.

Přeji hezký den,

Ing. Rostislav Václav Němejc, Ph.D.
rostlinolékařský inspektor

nebo

Dobrý den,
proškolení i test se mi líbil, zdá se mi velmi dobře udělán. Je dokonce i vtipný.

Děkuji, s pozdravem

Ing. Alena Hájková

Vyzkoušejte si a informujte se

Pokud stále váháte, zda ve vaší firmě školení bezpečnosti práce, řidičů a požární ochrany online zkusit, napište si pomocí kontaktního formuláře o bezplatný PROMO kód a získejte 3 plnohodnotné „volné“ certifikační kódy k vyzkoušení - www.bepor.eu/kontakt.aspx.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

INPAP radí: Jak správně zabalit balík
INPAP radí: Jak správně zabalit balík

Provozujete e-shop a potýkáte se s neustálými reklamacemi ohledně špatně zabalených zásilek? Anebo zkrátka častěji posíláte balíky a nechcete, aby se obsah...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.