Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Škola volá s výhodnými tarify

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na začátku školního roku mnozí rodiče řeší, jestli již náhodou nenastal ten správný čas pořídit pro svého školáka první mobilní telefon. A přitom vůbec nejde o to, aby dítě mělo nějakou „hračku“ či prostředek k zdánlivě nesmyslnému povídání s kamarády.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Škola volá s výhodnými tarify | foto: PREmobil

Mobilní telefon jistě poslouží jako vhodný nástroj k určitému ohlídání dítěte rodiči, k jeho kontrole v mimo školní době. A pořídit správný telefon i tarif, to není zase až tak jednoduché, což mohou rodiče, kteří řešili tuto otázku, jistě potvrdit.

Nejdříve zvažujete, zda telefon vůbec koupit, je ten náš potomek už na telefon dost velký, jestli jej neztratí, nebo mu mobil někdo nevezme. Proti hovoří i zákaz používání telefonu v hodině. Na druhé straně stojí větší pocit jistoty a usnadnění komunikace. Poslat SMS, připomenout, co je třeba, informovat, že máte zpoždění nebo naopak, aby si dítko pospíšilo domů. Zkrátka vědět, že vám může zavolat nebo napsat, když se něco děje, když má problém. Rozhodnutí ovlivňuje i kolik spolužáků už telefon má.

A když už se rozhodnete, že telefon pořídíte a máte ten správný typ, protože známe rozmary dětí a jejich přání mít „dotykáč“ apod., začnete hledat nejvýhodnější tarif, zda vybrat předplacenou kartu či paušál. Předplacená karta má výhodu jistoty, že vaše ratolest neprovolá víc, než na kolik jste ji nabili, paušál zase nabízí za stejné prostředky podstatně více.

Ze široké nabídky je právě tarif PRE Garant velmi dobrá volba. Za 90 Kč měsíčně získáte 50 volných minut volání či SMS, to je více než dvě na školní den. A případná minuta volání navíc stojí dvě koruny, SMS navíc je za korunu.

Další benefity získáte, pokud PREmobil používá více členů rodiny. To se pak výhody sčítají a zákazníci, kteří od Pražské energetiky odebírají elektřinu nebo plyn, mohou získat mimořádně výhodné podmínky nejen pro volání, ale i datové přenosy. Takže vlastně nabídka původně určená jen školákům může přinést úžasné výhody celé rodině. Konec konců přesvědčte se sami na www.premobil.cz, nebo v zákaznických centrech Pražské energetiky.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zve do světa krásy a harmonie

Vítězky

Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek...

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Vdechněte své původní podlaze nový život! Dřevěné podlahy využívají jedinečné vlastnosti tohoto přírodního materiálu....

Je správný čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Najdete na iDNES.cz